Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמתי היום פיקדון על פורשה 911

קאררה
שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Morningstar כתב:

זה לא מורט עצבים לשים כל כך הרבה כסף ולקבל את "התמורה" (בדמות ה title) רק שבוע-שבועיים לאחר מכן?

מחכים לרשמים כשיגיע הרכב :)

ד"א

אני יודע שבחלק מהסטייטס אפשר לקבל זיכוי מס על הרכב שאתה מוכר, ולשלם מס בעצם רק על ההפרש.

לא בקליפורניה מדינת השודדים, אבל האם בפלורידה?

כן, כל התהליך מורט עצבים כי בסופו של דבר לא ראיתי את הרכב מול העיניים שלי ואין לי מושג על כלום לגביו מלבד תמונות ורשמים של בדיקת רכב. גם הטייטל מורט עצבים אבל אני יודע שיש מישהו שאני יכול לפנות אליו במידה ויש איזה בעיה (לא קניתי ישירות מהמוכר אלא היה מתווך בדרך שזאת חברת consignment).

כן, אפשר לקבל זיכוי על המס בין מכירה וקניה אבל מכרתי את המוסטנג לפני חצי שנה. כדי לקבל זיכוי על המס צריך לעשות קומבינה קצת מורכבת שמצריכה שימוש בדילר עם רישיון דילר שגם יקנה עבורך את הרכב וגם ימכור עבורך את הרכב.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, קאררה כתב:

כן, כל התהליך מורט עצבים כי בסופו של דבר לא ראיתי את הרכב מול העיניים שלי ואין לי מושג על כלום לגביו מלבד תמונות ורשמים של בדיקת רכב. גם הטייטל מורט עצבים אבל אני יודע שיש מישהו שאני יכול לפנות אליו במידה ויש איזה בעיה (לא קניתי ישירות מהמוכר אלא היה מתווך בדרך שזאת חברת consignment).

כן, אפשר לקבל זיכוי על המס בין מכירה וקניה אבל מכרתי את המוסטנג לפני חצי שנה. כדי לקבל זיכוי על המס צריך לעשות קומבינה קצת מורכבת שמצריכה שימוש בדילר עם רישיון דילר שגם יקנה עבורך את הרכב וגם ימכור עבורך את הרכב.

חייב לציין שבהקשר הזה אני מבין למה כולם בארה"ב קונים מדילרים.

אני עוד כמה שבועות עובר לאיזור סאן פרנסיסקו אז התחלתי להרגיש את המים ויצרתי קשר עם כמה דילרים.

היה רכב אחד ספציפי שבמחיר הנכון חשבתי לעצמי שאפילו אין לי בעיה לשים מקדמה מפה בשביל לשמור לי אותו עד שאגיע.

20 דק' אחרי ששלחתי הודעה באתר כבר יצרו איתי קשר מהסוכנות, עשו לי זום עם הרכב, הראו לי את הבדיקה שהם עשו לפני שהם לקחו אותו.

בבדיקה היו כמה דברים, הציגו לי מיד קבלה של כמה שעות אחרי הבדיקה שבה מטפלים בכל מה שרשום בבדיקה...

בבדיקה אמרו שהצמיגים יבשים? היתה קבלה של צפונה מאלף דולר לרביעיית PS4S.

הכל הרגיש חלק ומשרה ביטחון...

אולי בגלל שזה היה דילר מורשה של פורשה, וזה היה פורשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון ברכישה מדילר זה בעיקר מימון, עסקאות מצויינות זה בעיקר במזומן וישירות מהבעלים.

חבר חיפש ראיין טורבו S, בכל הסוכנויות ביקשו באיזור ה90k, נמצא רכב יד ראשונה מבחורה, מטופל היטב, ב70k, הדילר הציע לה 64k בטרייד.

דבר נוסף, רוב הרכבים אצל דילרים מגיעים ממכרזים, consignment זה כבר סיפור אחר.

אבל הכל תלוי ברכב הספציפי אותו מחפשים, את הוולבו קניתי בכלל מהסוכנות של מרצדס ליד הבית, יד ראשונה עם נתונים מצויינים במחיר מאוד אטרקטיבי, כמה אטרקטיבי? אחרי שנה המחירון עדיין יהיה גבוה ממחיר הרכישה.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, בנצי כתב:

היתרון ברכישה מדילר זה בעיקר מימון, עסקאות מצויינות זה בעיקר במזומן וישירות מהבעלים.

חבר חיפש ראיין טורבו S, בכל הסוכנויות ביקשו באיזור ה90k, נמצא רכב יד ראשונה מבחורה, מטופל היטב, ב70k, הדילר הציע לה 64k בטרייד.

דבר נוסף, רוב הרכבים אצל דילרים מגיעים ממכרזים, consignment זה כבר סיפור אחר.

אבל הכל תלוי ברכב הספציפי אותו מחפשים, את הוולבו קניתי בכלל מהסוכנות של מרצדס ליד הבית, יד ראשונה עם נתונים מצויינים במחיר מאוד אטרקטיבי, כמה אטרקטיבי? אחרי שנה המחירון עדיין יהיה גבוה ממחיר הרכישה.

משהו שאני לא ממש מבין שם. המחירי דילרים גבוההים משמעותית מהשוק הפרטי.

הבעיה שאיפה מחפשים בשוק הפרטי? באוטוטריידר יש קצת, בפייסבוק יש קצת, ברנליסט יש מממממש קצת...

אז איפה מחפשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הרכב שלי מצאתי דרך רנליסט. יש פוסט שבו אנשים מפרסמים רכבים שהם נתקלו בהם במחיר אטרקטיבי, מישהו פרסם את הרכב שלי ושמתי עליו דיפוזיט.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הסיפור שלי ממשיך להיות מעניין --

כשהתעניינתי לגבי הרכב הנציג בחברת consignment אמר שהרכב היה בבעלות מישהו שנפטר ושאשתו והמשפחה מוכרים אותו יחס עם עוד מספר רכבים (כ-15).

הגיע הטייטל (מסמך הבעלות) היום ב Fedex ואיתו הגיעו כל מסמכי הטיפולים של הרכב. הרכב טופל תמיד במוסך מורשה פורשה, הכל מתועד החל מדברים קטנים כמו החלפות שמן ועד לדברים קצת יותר מעניינים כמו שהבעלים שמע רשרוש באוטו וביקש למצא מה המקור ולטפל בו. בין היתר הבעלים גם פעם תיקן ג׳אנט כי הוא כנראה נשרט. נראה שהבעלים הקודם לא חסך בטיפולים באוטו וזה משרה הרבה ביטחון על הרכישה. שימו לב, הרכב עדיין לא בידי בשלב הזה, לא ראיתי אותו בשום דרך מלבד תמונות.

והחלק המעניין יותר - 

המסמכים הגיעו עם תעודת הפטירה של הבעלים הקודם והצוואה שלו שמותירה לאישתו לבצע את מכירת הרכב. זה מפחיד שפרטים כ״כ אינטימיים נמצאים בתוך ערימת המסמכים הזאת. לפי תעודת הפטירה המנוח נהרג בתאונת דרכים ברכב שהתהפך על הכביש ונשרף. חיפוש קצר בגוגל מדובר על בן אדם יחסית אמיד, מנכל חברת צעצועים שבין היתר היא הבעלים של המותג "Hot Wheels", מבוורלי הילס בלוס אנג׳לס שהיה ידוע בקהילה שלו, הוא נהרג עם עו״ד מפורסם שהיה איתו ברכב. ניסיתי למצא יותר פרטים על תאונת הדרכים ולא הצלחתי. הצד הסקרן שלי החליט לחטט עוד קצת לגבי הכתובת של הבעלים הקודם שנמצאת גם על תעודת הפטירה. מכיוון שאני לא מתמצא יותר מידי ברחובות בוורלי הילס בדקתי מה שווי הבית שהמשפחה גרה בו: 7.5 מיליון דולר!

עריכה אחרונה על ידי קאררה
  • מעניין 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו חתיכת סיפור!

הבנתי שבארה"ב יש אפליקצייה בשם vinwiki שמתעדת היסטורה של רכבים לפי הוינים (יש להם גם ערוץ יוטוב מעולה)

מעניין יהיה להריץ שם חיפוש ולראות מה עולה, למרת שסביר שאם הרכב יד ראשונה לא יהיה כתוב שם יותר מדי. 

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7.5 לבית בבוורלי הילס זה עשירים לייט.
נשמע שנופלת על רכב זהב.
מחכים לעדכונים ותמונות

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.1.2021 בשעה 14:08, קאררה כתב:

123_1.jpeg

וואי, וואי, רק שלא יירדם בכביש המהיר

ויתעורר בבהלה בגלל איזה רכב משופר שעושה אפצ׳י...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, khc כתב:

מותג הוט ווילס שייך לתאגיד הצעצועים האמריקאי Mattel

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

הבעלים הקודם של הפורשה שלי היה מנכ״ל ויו״ר Mattel. תמשיך לחפור בגוגל תוכל למצא מי זה.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, קאררה כתב:

הבעלים הקודם של הפורשה שלי היה מנכ״ל ויו״ר Mattel. תמשיך לחפור בגוגל תוכל למצא מי זה.

מצאתי, נראה בחור נחמד.

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1189 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...