Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי חדש - סיטרואן ספייסטורר או פיג׳ו 2008?

BenBatsir
שימו לב! השרשור הזה בן 1172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, save כתב:

5 מקומות +לבן +דיזל : רק לשים שלט צהוב של מונית. לשם זה מיועד.
זה דגם שמיועד רק למוניות.

ומה בדיוק פוסל אותו לשימוש אחר?

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 9 שעות, save כתב:

הגיר בדגם המונית אינו אייסין 8 הילוכים. משום מה זה גיר רובוטי. חלק ממערכות הבטיחות חסר.
כנראה שיקולי עלות.

זה לא מה שכתוב באתר של לובינסקי

https://www.citroen.co.il/vehicle/spacetourer/#details-7

https://www.citroen.co.il/vehicle/spacetourer/#performances-2

למה החלטת שזה הדגם של המונית, כפי שציינת?

לפי האתר, מדובר עם רכב שיש בו מערכות בטיחות שאין ב-2008, כמו זיהוי הולכי רגל וניטור "שטח מת".

פלוס... מנוע חסכוני יותר, עם יותר מומנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פיקאסו (שזה ספייסטורר לפני שינוי השם) אני אמנם נהנה מהשימושיות של הרכב מאוד את הרכב תכנן מהנדס עם ילדים כנראה :).  רק קח בחשבון שמספיק ירידת הערך של רכב הזה גבוהה גירסת ה5 מקומות עוד יותר לא מבוקשת  במיוחד שהמחיר שלה כיד 2 קרוב מאוד ל7. 

לקנות 7 מקומות ל2 ילדים - לא יודע לא נראה לי מתאים לכולם. אם היה לך 3 (או שזה בתכנון בטווח הנראה לעין) הייתי אומר לך לך על זה בלי לחשוב פעמיים.

אם אתה מתכנן להישאר עם 2 עם כל הכבוד לשימושיות העודפת, אתה הולך לחטוף זבנג משמעותי במכירה. 

ה2008 היא טרנדית ויפה אולי היא תזכה לגורל שונה כיד 2.

לגבי בנזין או דיזל אם ההפרש לא משמעותי קח דיזל ההפרש במכירה העתידית יהיה גבוה מאוד, הדיזל נחטפות הבנזין ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שירידת הערך של ה-2008 היא תעלומה, ה-3008 מחזיקה ערך יפה. אבל ירידת ערך צריך לשקלל בהתאם  למס' השנים שחושבים להחזיק את הרכב, וגם הנסועה.

ושוב, עניין הקילומטראז' שעושים עם הילדים גם משנה. אפילו מאוד. למשפחה שמטיילת הרבה, המערה האחורית ב-2008 הרבה פחות נעימה לשהות, מאשר הספייסטורר. אם לא נוסעים הרבה עם הילדים, אז אפשר להתפנק עם ה-2008, שנותן סביבת נהג נעימה ויפה יותר, על חשבון איכות החיים של הזאטוטים.

אפשר גם אולי לתת לחיצה על המחיר של הספייסטורר, היות שמדובר בבחירה פחות אופנתית (מה, רק בלבן... איזה בעסה. וכו'...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות היום פיקאסו חדש זאת התאבדות כלכלית.

לא שווה את מחירה, היא לא גיפון, לא זולה ולכן לא תמכר לעולם במחירון שלה כנראה.

זה שהיא נוחנ ונחמדה זה נכון אך לא במחיר הנדרש בחברה

ותשכח מטרייד, לא תקבל, אם תקבל תשלם מחירון כך זה סתם משחק מספרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'התאבדות כלכלית' 🤣

למה לא 'שואה'?! 

בטח, אם הוא ייקנה את הרכב, לילדים לא יהיה מה לאכול... 

זה נכון, היא לא ג'יפון, היא מכונית טובה מג'יפון, והיא שווה יותר מה-2008, ככלי תחבורה. הרבה יותר. בזמן שמכונית שומרת על ערך, צריך לחיות איתה. כאן משנה אם הוא מחליף רכב כל שנתיים או כל שש. 

אם כבר רוצים החלטה כלכלית ושימושית נכונה, ג'יפון זו טעות במהות. זה רכב שעולה יותר מקומפקטית, בלי להציע שום יתרון מהותי. 

אז אם כבר לקנות חכם, עם שמירת ערך, אז.. טויוטה סטיישן 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מה שכתוב באתר של לובינסקי

למה החלטת שזה הדגם של המונית, כפי שציינת?

לפי האתר, מדובר עם רכב שיש בו מערכות בטיחות שאין ב-2008, כמו זיהוי הולכי רגל וניטור "שטח מת".
פלוס... מנוע חסכוני יותר, עם יותר מומנט.

בחיי , אני אוכל את הכובע. כתוב באתר hdi 1.5 exclusive. אח''כ יש פירוט של רמת אבזור comfort אבל מניח שזו טעות. באתר האונליין אי אפשר בכלל לקנות את הדיזל . גם זה בטח טעות.
זה לא דגם מונית. זה דגם מאד מאובזר ובעל 8 הילוכים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. 

דוגמא קלאסית לקניית רכב מסויים רק בגלל טרייד אין שמבטיח יבואן (ולא בטוח שמקיים). 

יהיה מעניין לדעת אם באמת קיבלת מחירון על הסי3. 

הרי שנקודת הפתיחה שלך כרגע היא ויתור על הנחה של (לפחות) 3000 שקל. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, markb205 כתב:

תתחדש. 

דוגמא קלאסית לקניית רכב מסויים רק בגלל טרייד אין שמבטיח יבואן (ולא בטוח שמקיים). 

אעדכן - כרגע הרכב צפוי להגיע במרץ, כך שהטרייד אין יהיה בסמוך לקבלת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, markb205 כתב:

תתחדש. 

כל עניין הטרייד-אין זה משחק סכום אפס. מה שתקבל בטרייד, לא תקבל בהנחה על קניית הרכב (שכולם מקבלים). קשה מאוד לקבל משהו מעבר, ונראה לי שה-2008 תהיה מצליחה, ככה שאין להם גם מוטיבציה ללכת לקראתך.

בסופו של דבר מדובר ברכב שלא מאכזב. יחידת ההנעה נמרצת,  התנהגות הכביש נחמדה, המכונית יפה מבחוץ וכיף להיות הנהג בפנים. למרות שאני לא חובב גדול של עיצוב הנהג בבונקר, הסביבה נעימה ויפה. נכון שיש נגיעות פלסטיק שלא במקום, אבל בסה"כ רב הזמן אתה נוגע בהגה, וההגה הקטן הזה... זה כיף. בעיני מצא חן. גם לתנוחה של הגה נמוך ולוח שעונים מעליו, אין לי בעיה להתרגל.

זה רק שאני משווה את ה-2008 למכונית שהיא החליפה, גולף דור 7, 125 כ"ס טרנדליין, שאני מגלה שבעצם, אין ל-2008 יתרון, מבלבד שקצת יותר נוח יותר להכניס תינוק לכסא. מבחינת אבזור, הגולף ליסינג מקבילה לגירסת הפרימיום של ה-2008 (אני ניסיתי את גירסת הליסינג של ה-2008, שהיא חסרה יחסית לגולף). מבחינת נוחות נסיעה, אין הבדל גדול. מבחינת ביצועים, התיבה של הגולף עדיפה בנהיגה נמרצת ותפעול ידני (בתפעול ידני היא עדיפה משמעותית), זו של ה-2008 קצת יותר חלקה ורגועה. לא משהו מהותי לרכבים מהסוג הזה. מרווח הפנים דומה, תא המטען דומה. לגולף מסך מולטימדיה גדול יותר והתפעול שלו איכותי יותר, זה של ה-2008 ממוקם טוב יותר (הכרחי, בהתחשב בזה שמשם מתפעלים את המזגן).

מה שמשאיר אותנו עם השורה התחתונה, ה-2008 מוכרת עיצוב. זהו. וזה מול הגולף דור 7, מכונית מיושנת.

עכשיו, אני לא מזלזל בעיצוב ואסתטיקה, זה כיף כשהאוטו יפה. ללא ספק. אבל זה בא על חשבון הפרקטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט הבדלי גישה. הפיג'ו 2008 מוכרת עיצוב חדשני , צעקני. הגולף בדיוק הפוך: עיצוב שמרני ומאופק . לגבי התנהגות דינמית אולי אתה צודק אבל זה לא מעניין חצי מהרוכשים הפוטנציאליים.
אותו דבר קרה בפיקאסו : עיצוב של מקרר על גלגלים. לא פלא שפות"ש בחר ב 2008.
אפרופו מקרר על גלגלים: תראה איזה עיצוב יש ל ID.buzz . גם פולקסוואגן יכולים...

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/amv-prod-cad-assets/wp-content/uploads/2017/09/gallery-1506093903-fridge-2-626x382.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מהסיבות של פרקטיקה (בין השאר כי גם תנוחת הנהיגה בניגוד ל-3008 למשל היתה בלתי נסבלת עבורי) ויתרנו על ה-2008 כשהחלפנו לאחרונה את הרכב של אשתי. לפותח השרשור עם שני ילדים המרווח מאחור מספק (היעדר פתחי מיזוג זה כבר יותר מרגיז), אבל לשלושה זה כבר ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...