Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי חדש - סיטרואן ספייסטורר או פיג׳ו 2008?

BenBatsir
שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדמה לי שהנושא נדון כבר בעבר בפורום, בכל אופן יצור גרסת ה 5 מושבים הופסק באמצע 2020.

זה יכול לשמש אותך כאמצעי מיקוח לעסקה טובה יותר, לובינסקי לא ירצו להיתקע עם רכב שיאלצו

לבסוף למכור כיד שניה.

https://www.automobile-magazine.fr/toute-l-actualite/article/27997-le-monospace-citroen-c4-spacetourer-quitte-bientot-le-catalogue

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, אלי55 כתב:

נדמה לי שהנושא נדון כבר בעבר בפורום, בכל אופן יצור גרסת ה 5 מושבים הופסק באמצע 2020.

זה יכול לשמש אותך כאמצעי מיקוח לעסקה טובה יותר, לובינסקי לא ירצו להיתקע עם רכב שיאלצו

לבסוף למכור כיד שניה.

https://www.automobile-magazine.fr/toute-l-actualite/article/27997-le-monospace-citroen-c4-spacetourer-quitte-bientot-le-catalogue

וואלה, הבאת פה נתון מעניין - בעצם אתה אומר שבהכרח אין דגמים חדשים אלא ״רק״ 2020.

לא הכי ברור לי לאיזה מינוף אתה מרמז פה, אבל נשמע שיש קייס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ומדובר במלאי קיים, יש ליבואן שנה וחצי (בגלל הקורונה, בימים רגילים מדובר בשנה בלבד) להעלות את הרכב על הכביש. 

נסה להבין ממתי הרכבים האלה שוכבים בבונדד היבואן בארץ. ככה תוכל לדעת מה מידת הלחץ למכור אותם. 

בכל מקרה, מדובר בדגם לא מבורש ושיצורו הופסק. אז יש סיכוי יותר מסביר שתצליח לקבל הטבה כפולה - טרייד אין והנחה. 

אם תגיע לעיסקה ללא טרייד אין, ההנחה שתוכל לקבל תהיה רצינית מאןד. 

רק קח בחשבון שכל ההטבות הללו ימחקו מהר בשל ירידת הערך המטורפת של הדגם. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי היום בסניף של סיטרואן ופיג׳ו

לצערי היה שם רק את דגם הספייסטורר ה 7 מושבים.

הצעת המחיר שקיבלתי היתה אך ורק עבור דגם הדיזל 5 מושבים (שיש רק בצבע לבן משום מה) - קצת באסה שלא יכולתי להתרשם מהגודל האמיתי של הרכב.

מה אומר, הרכב חמוד ממש ומאוד פרקטי - באמת התלבטות.

לאחר מכן נגשתי ל 2008 - אין הפתעות.

רכב יפהפה.
במידה ואבחר בו, האם שווה להוסיף עוד 8000 ש״ח לדגם הדיזל 1.5 או להסתפק ב 1.2 טורבו בנזין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלדעתי הכי מתאים לך הוא דווקא מבית אופל.

הגרנדלנד 1.2, הוא יושב על אותו בסיס כמו של הספייסטורר , קצת פחות שימושי ממנו

אבל עדיף בהרבה על ה 2008 בשבילך, בנוסף היבואן הוא גם לובינסקי כך שהטבת טרייד אין בתוקף.

החיסרון היחידי שמפריע קצת הוא שבחודשים הקרובים צפויה להחשף מתיחת פנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, אלי55 כתב:

הרכב שלדעתי הכי מתאים לך הוא דווקא מבית אופל.

הגרנדלנד 1.2, הוא יושב על אותו בסיס כמו של הספייסטורר , קצת פחות שימושי ממנו

אבל עדיף בהרבה על ה 2008 בשבילך, בנוסף היבואן הוא גם לובינסקי כך שהטבת טרייד אין בתוקף.

החיסרון היחידי שמפריע קצת הוא שבחודשים הקרובים צפויה להחשף מתיחת פנים.

האמת, לא אהבתי אותו בכלל.
לא רואה בו שום יתרון על ה 2008

לפני שעה, save כתב:

5 מקומות +לבן +דיזל : רק לשים שלט צהוב של מונית. לשם זה מיועד.
זה דגם שמיועד רק למוניות.

ביאסת ועזרת בכל כך מעט מלל :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגראנדלנד הוא תאום 3008 ולכן גדול בכל פרמטר מה 2008. 

לא רואה איך 2008 משמשת כרכב משפחתי עיקרי. אבל אם אתה חושב שהיא מתאימה, אז תתחדש. רכב מצויין. 

לגבי דיזל, זה תלוי מה הנסועה השנתית שלך. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, markb205 כתב:

הגראנדלנד הוא תאום 3008 ולכן גדול בכל פרמטר מה 2008. 

לא רואה איך 2008 משמשת כרכב משפחתי עיקרי. אבל אם אתה חושב שהיא מתאימה, אז תתחדש. רכב מצויין. 

לגבי דיזל, זה תלוי מה הנסועה השנתית שלך. 

יש לנו גם פורד פוקוס שנת 2013 ובכל מקרה לעומת ה C3 הוא שדרוג בגודל (בין היתר).

נכון לעכשיו יש לי את ה C3 קצת יותר מ 3 שנים עם בערך 65000 ק״מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבסיס שלו הוא שלדת ה EMP כמו ב 3008 ובספייסטורר, בניגוד ל 2008 שם זה ה CMP.

מרווח פנימי עדיף בנוסף לעדיפות משמעותית בנוחות ובהתנהגות, התמחור שלו בחו"ל גבוהה בהרבה והוא נמכר בארץ במחירי רצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה משמעותית נגד האופל היא שמירת ערך די גרועה שמקושרת עם המותג, אני יודע שהרכב בגדול זהה לפיג'ו 3008 למעט עיצוב, אבל בסופו של דבר לדעתי האישית סביר יותר שה2008 החדש יהנה יותר מאפקט שמירת הערך והביקוש המעולים של ה3008 מאשר האופל. 

לדעתי, אלא אם באמת יש צורך בגודל כנראה עדיף ללכת על ה-2008. 

ד"א לפני מספר חודשים אחרי התלבטות בין ה2008 לקאמיק נרכשה הקאמיק, בעיקר בגלל מערכות בטיחות עדיפות, מערכת מולטימדיה עדיפה, ראות מעט מוצלחת יותר מחוץ לרכב אבל בעיקר שירות גרוע מאוד מצב לובינסקי (שזה לא אמור להוות שיקול מבחינתך, אבל זאת היתה החוויה בזמנו)

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, shakedi כתב:

נקודה משמעותית נגד האופל היא שמירת ערך די גרועה שמקושרת עם המותג, אני יודע שהרכב בגדול זהה לפיג'ו 3008 למעט עיצוב, אבל בסופו של דבר לדעתי האישית סביר יותר שה2008 החדש יהנה יותר מאפקט שמירת הערך והביקוש המעולים של ה3008 מאשר האופל. 

לדעתי, אלא אם באמת יש צורך בגודל כנראה עדיף ללכת על ה-2008. 

ד"א לפני מספר חודשים אחרי התלבטות בין ה2008 לקאמיק נרכשה הקאמיק, בעיקר בגלל מערכות בטיחות עדיפות, מערכת מולטימדיה עדיפה, ראות מעט מוצלחת יותר מחוץ לרכב אבל בעיקר שירות גרוע מאוד מצב לובינסקי (שזה לא אמור להוות שיקול מבחינתך, אבל זאת היתה החוויה בזמנו)

איזה מערכות בטיחות יש לקאמיק שאין ב 2008 פרימיום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חד על הפרטים כמו שהייתי אז, אבל אם אני לא טועה לסקודה יש מערכת בלימה אוטונומית עדיפה, מבוססת ראדר ופועלת בטווח מהירויות רחב יותר, בסקודה יש 9 כריות אוויר, בלימה אוטונומית גם ברוורס כמו גם התראה על תנועה חוצה ברוורס, התראת רכבים בשטח מת, פנסי לד, שמירת נתיב ואולי עוד כמה דברים קטנים. 

למען האמת כשאנחנו התלבטנו הפרימיום היה בהזמנה מראש למספר חודשים קדימה אז יכול להיות שההבדל המשמעותי שזכור לי הוא מול הדגם ה"פשוט". 

חוץ מזה קח בחשבון שהקאמיק זמין עם כל מערכות הבטיחות גם בגרסא הפשוטה ביותר. 

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, shakedi כתב:

נקודה משמעותית נגד האופל היא שמירת ערך די גרועה שמקושרת עם המותג, אני יודע שהרכב בגדול זהה לפיג'ו 3008 למעט עיצוב

מחיר מחירון של הגרנדלנד 1.2 אנג'וי הוא 140K, מחיר מחירון של ה 3008 1.2 אקטיב פק הוא 158K.

להלן המפרט של ה 3008

https://catalog.lubinski.co.il/view/469606/

להלן המפרט של האופל

https://opel.co.il/grandlandx-spec-prices-2/

כמה שנים אם בכלל ייקח לירידת הערך העדיפה של ה 3008 להשתוות במחיר ?

בנוסף פותח השרשור רצה ספייסטורר שהוא ברמה אחרת של שמירת ערך, לכן לדעתי האופל גם אם לוקחים

בחשבון ירידת ערך גבוהה יותר עדיין נותנת תמורה עדיפה, וזה לפני לקיחה בחשבון של גמישות גבוהה בהרבה

בסגירת עסקה באופל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...