Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן חמצן עבור סובארו אימפרזה 2006

omer naim
שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש חיישן חמצן לסובארו אמפרזה 2006 ניו אייג נפח מנוע 1600 חיישן אחורי וקידמי, אני לא יודע איך מחפשים כל כך ומי שכן יודע יכול מאוד לעזור לי.

הייתי במוסך ומבקשים 700 שקל רק על חיישן אחד וזה לא כולל עבודה, וזה מאוד יקר לי, אמרו לי לחפש באיביי וגם זה לא כל כך הלך לי טוב. תודה לעונים

עריכה אחרונה על ידי omer naim
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסרט הזה עם הקדמי ובסוף שילמתי ביוקר אבל מהבירורים הכי זול בארץ יצא אצל רוני אגזוזים מרחובות שמומלץ בכל מקרה. אם זה אפרי להגיע לרחובות ברר אצלו  עלות ב 08-946-2014.

בחו"ל חפש dox 0307 מקורי של denso בלבד, חיפוש באיביי.

זכור לי שגם האחורי זה אותו דגם חיישן אבל לא בטוח.

אתה בטוח שאתה צריך גם קדמי וגם אחורי?

אגב, מה היה בסוף עם הבעיה שהרכב לא סחב?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.10.2020 בשעה 07:42, tza כתב:

הייתי בסרט הזה עם הקדמי ובסוף שילמתי ביוקר אבל מהבירורים הכי זול בארץ יצא אצל רוני אגזוזים מרחובות שמומלץ בכל מקרה. אם זה אפרי להגיע לרחובות ברר אצלו  עלות ב 08-946-2014.

בחו"ל חפש dox 0307 מקורי של denso בלבד, חיפוש באיביי.

זכור לי שגם האחורי זה אותו דגם חיישן אבל לא בטוח.

אתה בטוח שאתה צריך גם קדמי וגם אחורי?

אגב, מה היה בסוף עם הבעיה שהרכב לא סחב?

החשמלי אמר לי חיישן חמצן אבל הוא לא אמר לי אם זה קדמי או אחורי. ובקשר לשאלה לך על הבעיה  שהרכב לא סחב, הבעיה הייתה בפילטר דלק בגלל זה הרכב לא סחב

בתאריך 9.10.2020 בשעה 13:46, bigdevil0 כתב:

יש לי קידמי אם מעניין אותך, תבדוק מקטים.

תקין ועובד(נבדק) - 250 שח.

20201009_134331.jpg

20201009_134346.jpg

תודה אבל אם כבר אני מחפש לקנות חיישן חדש שבעוד כמה זמן הבעיה לא תחזור

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישן סובארו רק מקורי או denso . הם תואמים. תחליפי לא יעבוד וחבל על הכסף. חיישן כולל עבודה קרוב ל1000 שקלים. תנסה בחלקי חילוף, השאלה מה מצב החיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, eli1801 כתב:

חיישן סובארו רק מקורי או denso . הם תואמים. תחליפי לא יעבוד וחבל על הכסף. חיישן כולל עבודה קרוב ל1000 שקלים. תנסה בחלקי חילוף, השאלה מה מצב החיישן.

בחלקי חילוף יכול להיות גם את אותה הבעיה זה המחלה של הסובארו אז יותר טוב כבר חדש. denso טובים ואם כן כמה יכול לעלות לי? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הראשונה שלי יש קישור לאיביי מתחיל מ400₪. יכול להיות שיש בחול מקומות יותר זולים, זה מה שמצאתי. תוסיף לזה תשלום למוסך על עבודה ואתה לא רחוק ממה שרוני אגזוזים לוקח. ככה יוצא לי עכשיו בחשבון גס אבל שוה לבדוק.

לגבי אחורי או קדמי: לא נדלקה לך נורת תקלה? אם נדלקה תוציא קוד תקלה ותדע אם צריך אחורי או קדמי.

עריכה אחרונה על ידי tza
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בעיה ידועה אצל הסוברואים. יש לי חבר שהכי זול שמצא היה 800 שקל בלי עבודה. הוא החליט להשאיר את זה ככה עד שהוא ימכור את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני אגזוזים מוכר DENSO שזה מקביל לחיישן סובארו מקורי. אחריות לחצי שנה ועלה לי קרוב ל1000 שקלים. חבל על הזמן שלך. אין תחליפי שיעבוד ברכבי סובארו. עדיף לך כבר ללכת למוסכי סובארו גם שם המחיר בסביבות 1000 שקלים כולל עבודה ואחריות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישן חמצן זה חלק יקר. גם הזולים בהם עולים 400~ שקלים.

שלם ושכח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.10.2020 בשעה 16:42, omer naim כתב:

ובקשר לשאלה לך על הבעיה  שהרכב לא סחב, הבעיה הייתה בפילטר דלק בגלל זה הרכב לא סחב

מעניין כי בהתחלה כתבת שהחלפת פילטר דלק וזה לא עזר, מתעניין כי שוקל להחליף אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 10.10.2020 בשעה 16:42, omer naim כתב:

ובקשר לשאלה לך על הבעיה  שהרכב לא סחב, הבעיה הייתה בפילטר דלק בגלל זה הרכב לא סחב

בתאריך 12.10.2020 בשעה 10:38, tza כתב:

מעניין כי בהתחלה כתבת שהחלפת פילטר דלק וזה לא עזר, מתעניין כי שוקל להחליף אצלי.

החלפתי (לחליפי, לא מצאתי באיזור מקורי) וניכר שיפור משמעותי בסחיבה. לא יאמן איזה שיפור על חלק שעלה ₪30 והחלפתי לבד בפחות מחצי שעה כולל הכל. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...