Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי בכלל ביקש ממכם את האבזור הזה?! [רשימת הדברים המיותרים באבזור רכב]

falou
שימו לב! השרשור הזה בן 1365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרת האקלים שולטת לא רק על הטמפרטורה אלא גם על מהירות המפוח.
איפשהו במיצובישי הטמפ על 24 ומזגן פשוט מעדכן את עצמו בדיוק כפי שאני הייתי עושה ידנית.
הלכה למעשה אני לא נוגע בכלום בשום מצב. כשאני נכנס לרכב של 80 מעלות ביום או בערב שלא חם... המערכת פועלת אוטומטית והכי נכון שאפשר.
במאזדה היא פשוט היתה זוועתית

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך מגע מעצבן שבולט באמצע הדשבורד.

יש לזה אפילו שם סקסי- מולטימדיה.

מעניין לי ת'ביצה. באמת.

חוגות וכפתורים זה דבר הרבה יותר בטיחותי, אפשרות להפעלה "על עיוור" מבלי להוריד את העיניים מהכביש.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 שעות, discoTD5 כתב:

אישתי יושבת לידי בטמפרטורה בה ניתן להתחיל לאפות עוגות שמרים

סגירה של פתח המזגן בצד הנוסע לא נחשבת בקרת אקלים :-)

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בקרת אקלים - אני מוצא את זה מאוד נוח שאפשר פשוט לקבוע טמפרטורה והמערכת תתעסק בלשמור עליה מבחינת עוצמת אוויר/כיווני זרימה. כמובן שאפשר לעקוף את זה ולשלוט ידנית, אבל אצלי המערכת קבוע על אוטומטי ואני רק מתעסק עם הטמפרטורה. אם כבר אקלים, אז חימום מושבים זה משהו שהייתי בכיף מוותר עליו. לא מבין למה צריך את זה בארץ.

לגבי חיישני הגשם - זה טוב כשיש גשם קל והמצב הכי איטי של המגבים עדיין מהיר מדי, או כשהעוצמה של הגשם משתנית באופן תדיר ממבול לטפטוף וחוזר חלילה. זה מאפשר פשוט להפעיל מגבים וזהו, בלי להתעסק איתם יותר מדי. מה שכן, לדעתי זה לא אביזר קריטי ואני יכול לגמרי להסתדר בלי זה.

חישוקים מוגזמים - כן. חתך 45 ומטה לדעתי קצת מיותר לרכב "רגיל" בלי יומרה ספורטיבית.

ולגבי פיצ'רים מיותרים - לא יודע אם זה נחשב פיצ'ר, אבל בקשקאי (וגם בהרבה מכוניות עם אוריינטציה לשוק האמריקאי) יש בדלת של הנוסע כפתור לנעול את הדלתות. לא את הדלת של הנוסע, את כל האוטו. בשביל מה? לא מספיק הכפתור אצל הנהג? השד יודע. אני יכול לשים כסף שאם היו בודקים Cycle count של הכפתור הזה אצלנו בקשקאי, הוא היה 0. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Ooga כתב:

משתמש הרבה דווקא. אם חונה באיזה מפרץ בלילה (לא בשוליים) ולא רוצה את ההבהוב של הוינקרים בעיניים. בואגיות יש גם דבר מגניב שהתמשתי בו לא פעם והוא הפעלת אורות חניה רק בצד אחד אם משאירים את האיתות דולק. מקל על המצבר.

אני מכיר אותו עוד מהפרינץ 4 מודל 1969, שבו היתה נורית זעירה על הכנף, חציה הקדמי לבן והאחורי אדום. 

החוק בגרמניה מחיב הדלקת פנס חניה בצד הכביש כאשר חונים לצד רחוב שאינו מואר. יתר מזה, לצורך חסכון בחלק מהרחובות הפנסים מכובים סביב חצות. פנסים כאלה מסומנים בטבעת צבועה על העמוד, ואם אתה חונה בקרבתם חובה עליך להדליק את אותו פנס חניה.

לגבי חניה בצד הדרך - הפעלת 4 מהבהבים עדיפה על הסתפקות בפנס החניה, כיוון שעצם ההבהוב מעורר את תשומת הלב של הנהגים המתקרבים, וכמוכן מדובר בנורה הרבה יותר חזקה (בנורות ליבון סטנדרטיות מדובר ב-21W לעומת 5W).

• אהבתי 1
  • מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Shakëd Nathan כתב:

ולגבי פיצ'רים מיותרים - לא יודע אם זה נחשב פיצ'ר, אבל בקשקאי (וגם בהרבה מכוניות עם אוריינטציה לשוק האמריקאי) יש בדלת של הנוסע כפתור לנעול את הדלתות. לא את הדלת של הנוסע, את כל האוטו. בשביל מה? לא מספיק הכפתור אצל הנהג? השד יודע. אני יכול לשים כסף שאם היו בודקים Cycle count של הכפתור הזה אצלנו בקשקאי, הוא היה 0. 

זה כמובן לא חובה כי תמיד יש נהג, אבל זה נועד למצב כאשר שני ההורים ברכב ואז הנוסע שאחראי על הורדת ילדים הוא זה שפותח להם את הדלתות. 

הכי מעצבן אותי זה צליל הכניסה ברכבים אמריקאים בשנייה שפותחים את הדלת. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגביל מהירות במקביל לבקרת שיוט.

זה נחמד כדי לא לקבל דו"חות, אבל אם כבר אני אשתמש בבקרת שיוט ואחסוך מעצמי את הצורך ללחוץ על המצערת.

• רעיון טוב! 2

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, אליהו שבת כתב:

אין על חיישני גשם, לא רונה רכב ללא פיצר זה

זה באמת אחלה אבל קצת הגזמת עם הלא קונה, לא באמת קריטי ומהותי בטח במדינה חמה כמו שלנו. רק אביזר נוחות קטנטן. 

נגיד פיצ'ר כמו קיילס עוד הייתי זורם למה למישהו זה מהותי אבל על חיישני גשם ברמה של לא קונה עדיין לא שמעתי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין האורות שלא נכבים עם כיבוי הרכב הוא עניין בטיחותי ונועד למצבים בהם רכב עומד כבוי בצד דרך חשוכה וצריך שיראו אותו.

גם לזה יש פיתרון, אצלי ואני מאמין שאצל כל מי שיש אורות שנדלקים אוטומטית אין צורך לגעת, אני מכבה את הרכב והאורות כבים אוטומטית. אם אני רוצה להשאיר אורות דולקים כשהרכב כבוי אני מוציא ממצב אוטומט.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת אקלים זה ליגה! התוספת הכי משמעותית בכל ברושור (וכבר הסבירו כאן יפה מאד מה ההבדל בינה לבין מזגן מכאני - בנוסף, היא גם חוסכת דלק).

גלגלים עם חתך נמוך זאת מגיפה, מתאימה לעידן הפופוליסטי שבו אנחנו חיים.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, falou כתב:

4. אורות חנייה. אוקי. ירים את היד מי שמשתמש במצב הביניים של התאורה.

הרבה מאוד בחורות, כל יום, חרף הסבריי.

• אהבתי 1
  • מצחיק 6
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסאות בהפעלה חשמלית ללא זיכרונות זה פיספוס מאוד גדול. 
 בCX5 אצלי אין זכרונות.  כל פעם שאני נוהג אחרי אשתי, לוקח לי המון זמן להזיז את הכיסא עד הסוף לאחור ואז שוב לכוון את תנוחת הנהיגה העדיפה עלי.
  השקעתם כבר במערכת חשמלית עבור הכיסא, למה לא ללכת עד הסוף? היה עדיף להשאיר כיוון כיסא מכאני במקרה הזה.

בוולוו כבר לקחו את זה עד הסוף כמו שצריך.  גם זיכרונות וגם התאמה אוטומטית של הכיסא לפי מפתח הkeyless של הנהג. תענוג!

• אהבתי 3

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Ooga כתב:
  • הידית שיש בחלק הפנימי של דלת תא המטען כדי לסגור אותה. לא מכיר אף אחד שמשתמש בזה, והוא רק גורם לי להרגיש דביל כל פעם שאני סוגר את תא המטען כי "עוד פעם שכחתי שזה קיים".

אני משתמש בה כל הזמן. אם אתה לא משתמש בה זה אומר כנראה שאתה דואג לשטוף את האוטו שלך לעתים קרובות. האוטו שלי בדרך כלל מלוכלך והרבה יותר נעים לגעת בידית הזו מאשר בפח החיצוני.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, falou כתב:

מה ההבדל בין "בקרת אקלים" לבין לסובב את חוגת הטמפ' ברכב ללא "בקרת אקלים"?

ההבדל הוא שבמערכת עם בקרת אקלים אתה יכול לכוון את הטמפרטורה הרצויה ולהשאיר את שאר הפרמטרים על מצב אוטומטי. המחשב יחליט לבד אם להפעיל את המדחס של המזגן, את עוצמת המפוח, אם להפעיל סירקולציה או לא, מאיזה פתחים יצא האוויר וכו'. הנהג לא צריך ללנהל את המערכת, היא מנהלת את עצמה.

לפני כשעה, dorsht כתב:

מגביל מהירות במקביל לבקרת שיוט.

זה נחמד כדי לא לקבל דו"חות, אבל אם כבר אני אשתמש בבקרת שיוט ואחסוך מעצמי את הצורך ללחוץ על המצערת.

בהרבה מכוניות ניתן לנעול את מגביל המהירות עם קוד סודי וכך המצב הזה יכול לשמש כשנותנים את הרכב לנהג צעיר ולא רוצים שהוא ישתולל.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסאז' בכסאות הקדמיים - כוסות רוח למת

חנייה אוטונומית

אבל אני קצת עוף מוזר - מאמין שנהג צריך לנהוג ברכב, ולא להסתמך על מערכות אוטונומיות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...