Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת חלונות -כמה זה יעלה לי? מה כדאי לבדוק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.
לפני שבוע קפצתי עם פונטו איבו כדי להשחיר שני חלונות אחוריים.
קפצתי לאחד הכפרים בוואדי ערה, והמחיר היה ממש זול. כן לא היו שם מכונות מתוחכמות, בנאדם אחד שיש לו גליל של פילם (תוצרת גרמניה אם זה אומר משהו), הוא התקין את הכל עם סכין ומרסס כזה של מים וסבון.
עכשיו להגיד לכם שהתוצאה היא 100% ולא רואים שום נקודות קטנות בחלון? לא היא לא 100%. היא כן 90% וזה עלה 120 שקל, כן 120 שקל.

עכשיו דיברתי עם מישהו שעשה השחרה לרכב חדש ויקר בהרבה. הוא עשה השחרה ל-5 חלונות כולל השמשה האחורית (זה בכלל עובר טסט?), ולקחו לו הרבה יותר, קרוב ל-2000 שקל. זה לא היה בכפר בוואדי ערה, אלה בעסק בעיר גדולה.

יש רכב נוסף שאני צריך לבצע לו השחרה, רכב יקר יותר מפונטו איבו.

רציתי לדעת קודם כל כמה זה אמור לעלות לדעתכם?
למה לא לקחת את הזול שוב?
מה כדאי לבדוק לפני כשאני מדבר עם בעל העסק?

כל טיפ נוסף התקבל בברכה.

תודה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום סביב 800 שקל ניתן לעשות עבודה טובה עם חומר סבבה שמסנן קרינה ל 4 חלונות ועוד חלון אחורי.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עשה השחרה ל-5 חלונות כולל השמשה האחורית (זה בכלל עובר טסט?)

לשאלתך - השחרת שמשה אחורית, כאשר היא לא מקורית מהיצרן, חוקית לא עוברת מבחן רישוי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר דבר כזה.
רכבים שמגיעים מהמפעל עם שמשה אחורית מושחרת- עוברים טסט. השחרה אפטרמרקט לא.
הבוחנים יודעים מה מושחר מהמפעל ומה לא.
מה שכן, לא בכל מכון מחמירים עם השמשה האחורית.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סי 5 אירקרוס החדשה מגיע עם חלונות מושחרים ברמת הגימור הגבוהה ו"רגילים" ברמת הגימור הנמוכה

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה - אם תקנה את הרכב ברמת הגימור הנמוכה, תדביק פילם השחרה על שמשה אחורית, תגיע לטסט במכון המחמיר- לא תוכל לבוא בטענות במידה ותיכשל
יש גם הבדל בהשחרה מהמפעל לבין ההדבקה, ורואים אותו.
אבל יכול להיות שלא ישימו לב.

בכל אופן, רכב חדש מגיע לטסט רק אחרי 3 שנים.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי חיפוש מהיר בגוגל, נראה שזה מותג בעל 40 שנות ניסיון.

בכל אופן, כל עוד אתה לא הולך למרכזי ציפויים בחולון למניהם שמציעים "מבצע" של 50 ש"ח לחלון, רוב בעלי המקצוע מחזיקים חומרים איכותיים של חברות מובילות.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על השפריצר והסכין, ככה אתה יודע שיש מולך בעל מקצוע.

בחור מרמלה [אלברט אם אני זוכר נכון] הכהה לי חלונות ב-2011, בחצר הבית שלו, 2 אחוריים צדדים+משולשים קטנים+שמשה אחורית. עד היום [9 שנים, חניה בשמש כ-ל הזמן] זה נראה מושלם.
בזמנו זה עלה לי גרושים, משהו כמו 350 ש"ח. אבל העניין זה לא העלות- הגעתי אליו מהמלצות של חברים שעשו כמה שנים לפני כן וראיתי איך זה נשמר.

בקיצור, אני נוטה שלא להתרשם מעסק מפונפן שבסוף היום אני זה שמשלם לו את הארנונה וכן מתרשם ממוניטין מוכח.
איך הגעת דווקא לבחור ההוא מוואדי ערה?

עריכה אחרונה על ידי leon1.8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאתם יודעים השמש בשנה האחרונה התחזקה קצת... אז חשבתי על לנסות לעשות משהו עם זה.

ראיתי כמה מקומות כמו "מרכז הציפויים" בחולון אבל שם מדובר בהשחרה נטו האם יש ציפוי ללא השחרה כזו כבדה ושבאמת עושה את העבודה?

כמו כן מה שעניין אותי שם זה שיש להם ציפוי לשמשה הקדמית (שקופה) נגד חום האם חוקי דבר כזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.8.2020 בשעה 19:24, leon1.8 כתב:

מת על השפריצר והסכין, ככה אתה יודע שיש מולך בעל מקצוע.

בחור מרמלה [אלברט אם אני זוכר נכון] הכהה לי חלונות ב-2011, בחצר הבית שלו, 2 אחוריים צדדים+משולשים קטנים+שמשה אחורית. עד היום [9 שנים, חניה בשמש כ-ל הזמן] זה נראה מושלם.
בזמנו זה עלה לי גרושים, משהו כמו 350 ש"ח. אבל העניין זה לא העלות- הגעתי אליו מהמלצות של חברים שעשו כמה שנים לפני כן וראיתי איך זה נשמר.

בקיצור, אני נוטה שלא להתרשם מעסק מפונפן שבסוף היום אני זה שמשלם לו את הארנונה וכן מתרשם ממוניטין מוכח.
איך הגעת דווקא לבחור ההוא מוואדי ערה?

איך הגעתי אליו? יש לו גם מכון שטיפה צמוד, אבא שלי שוטף שם את הרכב ובאחת הפעמים החליט להשחיר את החלונות של הקקטוס שלו.
ראיתי כי טוב שמעתי מה המחיר, והנסיבות דרשו, אז הלכתי לשם עם הפונטו.
על הדרך הגנבתי מבט על הארגז של הפילם שהיה כתוב עליו Made In Germany ואת שם החברה.

המקום עצמו נמצא בכפר קרע ברחוב הראשי. עולים מעט בכביש ונכנסים קצת פנימה עד שמצד שמאל רואים שטיפת רכב (יש רשת צל כחולה גדולה).
שוב אני לא נותן פה המלצה/דיס המלצה. לא מכיר עבודות של אנשים אחרים. רושם רק מה היה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בארץ ברוב העסקים מן הסוג הזה שאף אחד לא באמת רוצה להתמקצע, אלא רק לעשות כסף. באמריקה, לדוגמה, תחום ה-wrap הוא מאוד חזק ויש עסקים ייעודים רק לכך עם חומרים סופר איכותיים ועבודות מדהימות. 

בארץ זה הפך למן "זנות" כל נושא השחרת החלונות שכל בעל עסק שאפילו שזה אינו תחומו יודע להציע את זה, אז אתה אף פעם לא יכול לדעת אם תקבל עבודה מקצועית או לא.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...