Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד גלאקסי 2008 (7 מקומות)

הייתי נהג חדש
שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד
אני מכיר את הדגם פחות או יותר ישר והפוך.
המנוע והגיר אמינים מאוד ללא בעיות מיוחדות.
הגיר ברכב הזה, הוא ללא טיפול, הערכה שלי בק"מ הזה, השיפוץ יהיה במשמרת שלך.
אם בכל זאת חשקה נפשך ברכב הזה, תוודא שמשאבת הדלק ומודול מאווררים הוחלפו, זו המחלה שלו, לא הוחלפו, לא לגעת, בנוסף צריכת דלק גבוהה יחסית (בכל זאת, מנוע 2.3).
המלצה שלי, עדיף למתוח את התקציב וללכת על שנתון וק"מ שפויים יותר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באמת זקוק ל-7 מקומות וזה לא סתם 5+ציוד, היתרונות של הגלקסי מרובים. הוא יחסית מרווח מבפנים בעיקר בגלל שהדפנות ישרים בלי חוכמות, בסיס הגלגלים שלו ארוך על בודי של 4.80 מ' בסהכ, גם המושבים האחורים סבירים (הצפיפות היא ברוחב, גם בשורה השניה) והכי חשוב מבחינתי זו התנהגות דינמית אולי הכי טובה בין המיניוונים של הדור הזה. אף שהמנוע לא במיוחד חזק הרכב לא מרגיש כבד (בבסיס זה מרכב של מונדיאו) ודי נעים לנהוג בו. אל תצפה שישאר מקום למטען ללא קיפול מושבים.

אבל רבע מליון ק"מ זה הרבה, אולי לא למנוע אבל לכל השאר. לכן הכי חשוב איך טיפלו בו. 

החיסרון העיקרי מבחינתי: המזגן עלוב, בקושי מורגש, והחלונות ענקיים. הוא לא יקרר את הרכב גם בנסיעה מדן עד אילת. אצלי זה דיל ברייקר. אגב בעיה זהה באסמקס.

פיתרון חלקי זה ציפוי נגד שמש על השמשה הקדמית, שזה 1000 ש"ח לפחות, ורצוי כל הרכב שזה כבר 3,000 (אל תתפוס אותי במילה).

יישור קו חייב לכלול בלמים, שבמקור היו טובים עד מאוד ורבים נטו להזניח.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי,

שלום לכולם.

בררתי על הגלאקסי,

כולם מאד מרוצים מהנוחות ומהמנוע.

אך מהי רמת צריכת הדלק האמיתית שלו?

והאם יש דרך להנמיך אותה? (חידוש חלקים רלוונטים,וכו'?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, אוהב ללמוד כתב:

הי,

שלום לכולם.

בררתי על הגלאקסי,

כולם מאד מרוצים מהנוחות ומהמנוע.

אך מהי רמת צריכת הדלק האמיתית שלו?

והאם יש דרך להנמיך אותה? (חידוש חלקים רלוונטים,וכו'?)

התקציב שלך מאוד מוגבל, אם אתה רוצה כבר להחליף חלקים לשפר את צריכת הדלק עדיף שתשקיע אותו בשנתו יותר מתקדם,

קח בחשבון שזה לא פיאט במחירי החלפים, כאן כל החלפה של טיפול גדול כולל ברקסים\מדחס מזגן וכו' תעלה כמה אלפים,

רק ציפוי שמשות שהציעו לך כאן זה 3K שזה חמישית מכלל התקציב שלך על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...