Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכוונה להיות קבלן עצמאי

-Sparco-
שימו לב! השרשור הזה בן 1412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אני הנדסאי חשמל וצריך הכוונה בלהיות קבלן חשמל לבניינים חדשים בלבד.

חשבתי בלהתחיל לעבוד דרך בינארית

אשמח לאסוף טיפים ועצות מאנשים מנוסים להמשך הדרך באיך לפתח את עצמי. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שהיה בדיוק במצב שלך,

אחרי ניסיון מעשי בשטח של כמה חודשים, (תחת קבלן אחר)

פשוט ניגש לקבלני בניין/מנהלי עבודה והציע את שירותיו,

רוב קבלני הבניין ביקשו הצעת מחיר,

הם גם מעדיפים להתייעל ולחסןך עלויות בבנייה,

היום כשנתיים אח''כ הבחור עובד בכמה פרוייקטים ומעסיק פועלים תחתיו.

בהצלחה.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לנושא המקצועי, כמו בכל תחום זה הכל קשרים אישיים שאתה יוצר. אין תחליף להיכרות אישית עם קבלנים ויזמים ובזה אתה צריך להתמקד, במיוחד בתחילת דרכך כאשר אף אחד לא ממש מכיר אותך. זה להתקשר, להיפגש ולהגיע מוכן (מאוד) לפגישה. אני דרך אגב לא משהו בתחום הזה ולכן יש לי שותף שממלא בדיוק את התפקיד הזה והוא טוב בו (אני דרך אגב ממש לא מתחום הבנייה). אתה יכול להיות איש המקצוע הטוב ביותר, אבל בלי יכולת לשווק את עצמך אתה בבעיה כעצמאי ולכן זה תחום שממש חשוב להתמקצע בו או לעבוד עם מישהו שימלא את התפקיד הזה.

אף פעם אל תמכור את עצמך בזול שכן כך גם יתייחסו אליך. תגרום לצד השני להבין שהוא משלם עד עבודה איכותית, אנשים עם ניסיון יודעים להעריך את זה ולשלם על זה. 

מעבר לכך, בהצלחה בדרכך העצמאית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם חברים עזרתם.

אם למישהו יש טיפים נוספים איך להתחיל מאפס אשמח לשמוע👍

דרך אגב, אני מתכנן לעשות קורס תכנון חשמל מתח נמוך אצל אריאל סגל רציתי לדעת אם זה באמת מקדם ומעשיר את הידע אם מישהו עבר את הקורס הזה.

עריכה אחרונה על ידי -Sparco-
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...