Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מגבת איכותית לייבוש הרכב לאחר שטיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן 

מחפש מגבת איכותית לייבוש הרכב לאחר השטיפה בצורה יעילה ומהירה ולא משרטטת ולא משאירה סימני ניגוב.
הסתכלתי וראיתי שרוב המגבות האיכותיות הן ללא סחיטה רק ספיגה אבל אני חש כי התרגלתי לעבוד עם מגבות שניתנות לסחיטה לא יודע איך תהיה מגבת שלא ניתנית לסחיטה איך תנגב בצורה יעילה האם יש מישהו שירגיע אותי ויסיר את הדאגה בקצת הסבר וגם עוד יתרון חשוב לגבי המגבות הניתנות לסחיטה הוא במהלך הניגוב אם תתפוס לכלוכים קלים ניתן לנקות במים ולחזור מייד לנגב את הרכב. לא יודע איך הדבר הזה יהיה עם המגבת השניה.
תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבות דיטיילינג איכותיות לא ניתנות לסחיטה או ליתר דיוק לא נועדו לסחיטה במהלך הייבוש, אלא נועדו לספוג את המים ושאר החומרים שעוזרים לך במהלך הייבוש ביעילות, מבלי צורך בסחיטה.

אם אתה מעוניין במגבות הניתנות לסחיטה בלבד, הרי שזו גילדה, על שלל חסרונותיה.

לרוב, אם לא תמיד, למגבות כאלו יכולת לספוג מים מיותר מרכב אחד, ככה שלא אמורה להיות בעיה אם תעבור לרגע על איזור ספציפי ותנגב אותו בשנית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן לא זהות מבחינת צפיפות GSM. מה עדיף? זה העדפה ונוחות אישית. אני אוהב את UBER ( הצהובה והטובה ללא תלונות כמו האדומה שהיו כאן, יש לי עדיין אחת חדשה) לניגוב ראשוני, ולסיים עם אחת המטליות הצהובות של הקוריאני. ( באפינג) 

למטלית UBER יכולת ספיחת מים מדהימה. רכב שלם ללא סחיטה אפילו הישנה אחרי שימוש של שנים 

עדיין סופחת אליה מים מצורה מכובדת, אך כמובן לא כמו חדשה כי היא כבר שחוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש UBER צהובה והיא באמת מצויינת גם לאחר עשרות פעמים של שימוש, אבל כמובן שהיא לא כתמול שלשום...

בזמנו כשקניתי אותה, היתה פה איזושהי קבוצה של מס' אנשים והצטרפתי לרכישה. מאיפה כיום ניתן לרכוש אותה במחיר אטרקטיבי? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, מאותה קנייה מרוכזת קנינו ( אני ועוד מישהו מהפורום) 4 יחידות במבצע

עד היום יש לי עוד אחת חדשה בארון שמחכה (בחוסר סבלנות) לרכב הבא, שבו יבוא. 

על הישנה חרשתי שנים, כיבסתי אותה עשרות פעמים, והיא להפתעתי מגלה שרידות מופלאה. 

* צריך לבדוק מהיכן אפשר לרכוש אותה. בודק.

כאן. אני רואה שיש להם ליין חדש מעניין. ( קטנות)

כרגע אין משלוחים אך מאמין שבקרוב אחרי שנעבור את הקורונה. ( נראה מחיר נמוך)

https://www.amazon.co.uk/Microfibre-DRYING-Chamois-Microfiber-Detailing/dp/B00FRH1WWQ

https://www.ebay.co.uk/c/1688365578

https://www.elitecarcare.co.uk/product/elite-xl-ultra-plush-uber-deep-pile-drying-towel-60x90cm/

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תהיה קבוצה ל uber אני מצטרף. קניתי אז 2 מגבות .הראשונה החזיקה לי איזה 5 שנים . והשניה יחסית חדשה בערך בת שנה והיא פשוט מדהימה. מניח ומייבש , עובר עם קוויקדיטיילר ובאפינג. אששש.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...