Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק רטוב

שימו לב! השרשור הזה בן 1256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כרגע שואב רטוב/יבש של lavor 12pt

המפרט שלו מצהיר על יניקה 170mbr וספיקה 40 ל/ש, הקרצר wd3 בעל יניקה 210mbr וספיקה 68 ל/ש

על פניו הבדל רציני (הספק זהה) אך נתונים אלה הם מאוד כללים.

למשל, אני יודע להגיד שהשואב שברשותי מעט נופל בעוצמתו מjimmy jv51 האלחוטי של שיאומי, כמובן שעבר בהצלחה ניקוי בית אחרי שיפוץ, אך שניקיתי בעזרתו את הרכב לא הכי התלהבתי.

מי שמחזיק את השואב של קרצר, יש לכם איזה דייסון/שיאומי להשוואה?

הרי רוב הפרימיום האלחוטי היום עושים את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 2 שעות, belior כתב:

מי שמחזיק את השואב של קרצר, יש לכם איזה דייסון/שיאומי להשוואה?

הרי רוב הפרימיום האלחוטי היום עושים את העבודה

יש לי כמה שואבים, מן הסתם כל אחד נרכש בזמן שונה ולמטרה שונה, ואחד עבר בירושה 😟

ה MV3 נרכש לפני כמה שנים בעקבות עבודות שונות שעשיתי  כשהיה צורך לנקות את החצר והוציא נוזלים,  או יותר נכון לאסוף נוזלים לא ממש משאבה. זוהי מטרתו העיקרית הוא עומד בה בכבוד כבר כמה שנים. עם הזמן הוספתי את ערכת הניקוי לרכב וזו משמשת את בני המשפחה לניקוי פנים הרכב ( אחרי שבוע הסעות של זאטוטים בני פחות מ 5 , חובה) . מעבר לכך הוא חביבה של עוזרת הבית (אשתי) מכיוון שהוא נוח מאד לניוד ברחבי הקומה, ולא זקוק לניקוי תכוף (מיכל של 17 ליטר אם לא משתמשים בשקיות) 

לפני כשנה נרכש JV51 מכיוון שהוא נוח יותר לתפעול למשימות נקודתיות ,לא ממש מתאים לעבודה רצופה ומסיבית של ניקוי כל הבית. ובטח לא באופן יסודי של הרכב. בעיקר כי לא ניתן להגיע איתו לכל נקודה כמו שואב עם צינור ואביזרים (למשל תחת כסאות ברכב) . 

ביום-יום רומבה ותיק  585 (2012) שכוחו לא תש (למעט החלפת סוללה לפני שנתיים, ומברשות צד) עושה עבודה על פני קומת הכניסה.

בנוסף ישנו קירבי G4 שעבר אלי בירושה, עם כל האביזרים. הוא אמנם עצמתי ביותר אבל כבד ומסורבל ולכן מופעל רק בניקוי החדרים השונים, מזרונים ומיטות.  

הקירבי למעשה משמש במקום ה VAX הנגרר (ציקלוני) שהיה הראשון לבית . ה VAX הזה שופץ אחרי ש"בלע" גרב שחסמה מעבר אויר וקירור מספק של המנוע . מאז שתוקן (אגב באחריות, שכן היה אמור להיות מנגנון מונע התחממות המנוע שמפסיק את פעולת השואב) משמש כשואב חליפי ל JV51 בשעה שהאחרון ממתין בטעינה. 

אם המטרה שלך היא ניקיון דירה, ללא שטיחים מאתגרים וספות בד גדולות הסופחות שיער בעלי חיים, אני בספק שהאלחוטיים מספקים את הסחורה באותה המידה ששואב חזק יונק ברציפות ללא ירידה בכוח עקב התרוקנות הסוללה, מציע.  הMV3 מסורבל ולא נוח לאיכסון בדירה אבל בבית פרטי עם חצר ורכב אין עליו. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Adamm כתב:

אני מבין שאסור לשאוב איתו חומרים מקציפים? איזה חומרי ניקוי למושבים לרכב יש שהם לא מקציפים?

איפה ראית שיש איסור כזה? לפני השימוש קראתי את העלון לצרכן ולא היה שם שום אזכור לזה, שאבתי עם השואב לא מעט חומרים מקציפים ובנתיים אין בעיה.

בכל אופן, למי שמחפש PC לא מקציף- https://www.autostore.co.il/product/נוזל-ניקוי-כללי-meguiars-apc-plus-3-78l/

APC PLUS של מגווריס- מוגדר ע"י היצרן כבעל הקצפה נמוכה מאוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
זה המוצר ואם הלינק לא יעבוד מסיבה לא ברורה אלו המילות חיפוש 
https://m.aliexpress.com/item/4000308879113.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.4000308879113&aff_trace_key=aca97f3c243445a285175a09dd7e8f46-1592460987026-06624-_ePNSNV&aff_platform=msite&m_page_id=2347amp-Hj1lM7l-CLU8L7wc51ypbQ1593849347110&browser_id=3466f3b49c6f4f188e2ed0934dea129b&is_c=N

Universal Brush Suitable For Universal 32mm - 35mm Wet/Dry Vacuum Cleaner Water Nozzle
המון זמן חיפשתי מוצר כזה, לאחר ההברקה שלך המוצר הוזמן ואחרי שנעזרתי בו לניקוי מושבי הרכב והספה, אני חייב להגיד שהמוצר מדהים.

כבר אין צורך לרכוש את השואבים היקרים כגון בליסל פרו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו שמתי לב , לשואב רטוב פשוט אין את ההזרקה של נוזל. אם אני מפוצץ מושב נגיד ב apc ועובד עם מברשת , האם שואב של גולד ליין/ קרשר wd3 ישאב את כל הנוזל החוצה או שצריך לרסס מים נקיים בנוסף בסוף התהליך ולשאוב אותם החוצה?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי החודש שואב אבק של גולד ליין 2350 ויחד עם האביזר שאב בצורה מעולה את הנוזלים.

אין צורך להפציץ את המושב בחומר ניקוי, במידה ורמת הלכלוך גבוהה, פשוט עושים עוד מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאב מתוך הריפוד של רכב ? מן הסתם כנראה אפשר לשאוב גם מהספות נכון?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שכבר עובד עם השואב של קרשר, כאשר אתם שואבים נוזלים, אתם משאירים את הפילטר המקורי? 

ראיתי שנמכר פילטר ספוג במיוחד לשאיבה רטובה. השאלה האם הוא באמת דרוש?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פילטר ספוג , אבל גם גרב ספורט ישנה תעשה את העבודה😉

השארתי לא פעם את הפילטר הרגיל, אם אתה לא שואב מלא הדלי מיים, אין בעייה. 

אני גם מנקה את הפילטר הרגיל מידי פעם. יש סרטונים בנושא.

ה WD3 הוא לא השואב הביתי האידיאלי בעיקר כי הוא גדול ומסורבל. אין לו פילטר HEPA או כל התכונות של שואב "בריא". הוא פשוט יונק כל מה שעובר בצינור . מצויין לרכב ולחצר. וגם לניקוי ספות . 

שים לב שמכונה לניקוי ספות מזרימה מיים וסבון ושואבת בו זמנית. זה לא המצב ב WD3. איתו אתה רק שואב נוזלים חזרה מהספה. והוא עושה את זה מצויין עם הפיה המתאימה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.10.2020 בשעה 01:39, belior כתב:

המון זמן חיפשתי מוצר כזה, לאחר ההברקה שלך המוצר הוזמן ואחרי שנעזרתי בו לניקוי מושבי הרכב והספה, אני חייב להגיד שהמוצר מדהים.

כבר אין צורך לרכוש את השואבים היקרים כגון בליסל פרו

שמח שיכולתי לעזור!  זה מה שגם אני  חשבתי כשרכשתי את המוצר הזה, למי שרוצה לנקות את הריפודים בתקציב זה פתרון מעולה ואתה לא מגביל את עצמך למוצר בעל שימוש אחד, כמובן שהבליסל יותר טוב אבל לשימוש עצמי פעם ב.. זה פשוט מעולה 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...