Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשמל וצמיגי חיפה - יצאת צדיק

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.mako.co.il/tv-yetzata-tzadik/articles/Article-3a573bc0483af61027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

מצד אחד, שאפו למשטרה. באמת.

מצד שני, למה כדי שיקרה משהו זה חייב להגיע לטלוויזיה/אינטרנט/להיות ויראלי? למה אי אפשר היה לעשות את זה בפעם הקודמת שהוגשו נגדם תלונות לפני אלפתלפים שנה?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כי משטרת ישראל היא משטרת הרייטינג, ביחד עם השר הממונה עליה

מה שלא מקבל רייטינג נדחף לתחתית הרשימה.

למה למשל במקרה של המשאית שעקפה משאית והורידה רכב לשוליים כשהיה סרטון שהפך ויראלי פתאום תוך יום עצרו וחקרו את הנהג?

התשובה בגוף השאלה, כי זה ויראלי.

המשטרה פירשה לא נכון את המשפט - "עשית ולא פרסמת - לא עשית", מבחינתם אם עשית טיפה ופירסמת ים - יש לך ים.

ומה יותר קל? לעשות עבודה שתגרום להם להגיע לפריים טיים? או "לרכב" על הפירסום של משהו שכבר תפס תאוצה ולהגיד "תפסנו"?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים במאה אחוז. זאת הייתה שאלה רטורית והכוונה מאחוריה הייתה, בגדול, בדיוק מה שכתבת. פשוט אין במאגר של הפורום סמיילי פאסיב-אגרסיב.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I got you bro, הבנתי את זה והסברתי למי שיקרא ולא יבין

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מצחיק שעדיין נמצא שם השלט "גז למזגן", ושנראה כאילו הם לא מכרו את המקום / המקום לא נלקח מהם לטובת עסק אחר. כאילו הם תולים תקווה בזה שהעסק שלהם יחזור לעבוד מתישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נראה לך שזה לא יקרה? הם ישוחררו, יתנהלו הליכים משפטיים שיימשכו שנים, בינתיים הם יפתחו עסק חדש בשם חדש והכל יבוא על מקומו בשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...