Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם שוטפים בבניין משותף?

שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברז לבניין.

אם יפריע למישהו שאני משתמש בצינור פשוט אשתמש בו למלא דלי, אם כי קשה לי להאמין שזה יפריע למישהו.

הרכב יהיה בחניה תת קרקעית בשעות העבודה ומתחת לעמודים בבית - כלומר לא יהיה מלוכלך מדי בשום שלב [משמע prewash לא יהיה הכרחי]

אין שום סיבה שיפריע, כל עוד לא יהווה מטרד או בעיה.

קח לדוגמא צינורות ניקוז של מזגן, שתלויות בכל הבניין, מישהו מתלונן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש ברז לבניין.

אם יפריע למישהו שאני משתמש בצינור פשוט אשתמש בו למלא דלי, אם כי קשה לי להאמין שזה יפריע למישהו.

תתפלא,

שכן אנונימי התלונן לועד הבית שאני משתמש במים של הבניין , הועד הראתה לו את הברז שיוצא מהבית שלי והשכן שתק כמו דג.

יש אנשים שפשוט משעמם להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא,

שכן אנונימי התלונן לועד הבית שאני משתמש במים של הבניין , הועד הראתה לו את הברז שיוצא מהבית שלי והשכן שתק כמו דג.

יש אנשים שפשוט משעמם להם.

איך אפשר להראות משהו למישהו אנונימי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כי קשה לי להאמין שזה יפריע למישהו.

צר לי, אבל יש סיכוי טוב שאתה הולך לחטוף הלם תרבות. לעבור לבניין משותף אחרי שרגילים לבית פרטי זה לא קל.

אתה עוד תופתע מהדברים שאנשים יכולים להעיר לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בבניין. אם זה בניין חברותי ונורמלי, זה סבבה.

אם זה בניין של פולנים פסיכיים כמו אחד הבניינים שגרתי בו, הייתי שוטף את הרכב עם 2 דליים פעם בחודש, עד שאחד מהם דפק לי על הדלת וביקש שאפסיק לעשות זאת כי אני מרטיב את הריצפה של החניית בטון החיצונית שלנו (?) ואז עוד אחת דפקה לי על הדלת וביקשה שאמלא את 2 דליי המים בבית ולא מהברז זבל כי זה מהחשבון המשותף. קומה רביעית ללא מעלית אגב.

תעבור לבניין ותראה מה קורה עם השכנים. משתתף בצערך אגב על היציאה מבית פרטי לדירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גר בבניין כבר 6 שנים, קומה רביעית ללא מעלית, מוריד 2 דליים של 18 ליטר כל אחד, ובנוסף עוד 14 ליטר בערך בבקבוקים ועושה את זה אחת לחודש.

אם היה לי אפשרות לעשות הסדר עם הוועד ושאר הדיירים על זה שאני אשתמש בברז של החדר אשפה הייתי עושה, אבל מכיוון שאי אפשר אז מעדיף לסחוב כמה דליים פעם ב ולחסוך לי את הרעש הזה.

בסופו של דבר אנחנו גרים ביחד, מעדייף שישמר השקט בין הדיירים כמה שאפשר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לבנין מבית פרטי, החניה שלי אבל לכולם יש מה להגיד. לוקח בחושך דלי מים מהבית או שניים ושוטף. מבאס אבל ככה שה בבנין משותף

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב לקנות את אחד הגרנקים הנטענים.

להצטייד ב3 ג'רינקים 20 ליטר.

2 דליים.

אביזרים שונים (מברשות, כפפות, מגבות ייבוש).

להוריד הכול יום לפני ולשים בבגאז.

יום למחרת לשטוף כמו מלך.

גם יש את האופציה שהציעו פה זה שיטת ONR או rinse free של CG.

גם אחלה פתרון, אם זאת השטיפה יכולה להיות קצת ארוכה ומעיקה בגלל ששוטפים חלק- חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה למה בניין שלם צריך לשלם על מים של רק בגלל שאיזה מוזר אחד שוטף את הרכב שלו.

אני מוריד גריקן של 25 ליטר ועוד 2 דליים מקומה שלישית ושוטף עם השיאומי הנטען. המון התעסקות אבל שטיפה בתשלום לא אופציה, יודעים רק לחת כסף ולשרוט לך את הרכב.

תמיד אפשר לבקש עזרה מחבר או שכן לטובת הורדת המים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יש את האופציה שהציעו פה זה שיטת ONR או rinse free של CG.

גם אחלה פתרון, אם זאת השטיפה יכולה להיות קצת ארוכה ומעיקה בגלל ששוטפים חלק- חלק.

דווקא לא, לוקח לי לא יותר מחצי שעה לשטוף את כל הרכב [פיג'ו 208] + ייבוש (חלק חלק כמובן). התוצאה היא כמו (אם לא יותר טובה) שטיפה עם מים וסבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה שיפריע, כל עוד לא יהווה מטרד או בעיה.

קח לדוגמא צינורות ניקוז של מזגן, שתלויות בכל הבניין, מישהו מתלונן?

זה בדיוק הסיבה שעלול להפריע.

דמיין לך בניין חדש, אין בו שום צינורות משתלשלים.

יחליט עכשיו דייר מהקומה השלישית להוריד צינור קבוע ומוצמד לקיר מהמרפסת שלו לחניה.

לך זה לא יפריע, לדייר שקנה דירה חדשה, חשוב לו גם מראה הבניין וזה עלול להפריע.

בית משותף כשמו כן הוא.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדיוק כמוני. גם אני קומה רביעית, ללא מעלית, יורד עם דליים. לא נוגע במים של הבניין ואשמח להסדר כזה, מוכן לשלם כדי להשתמש במים ואפילו חשמל של הבניין, אבל אין איך לעשות את זה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בדיירים.

בזמנו כשגרתי בבניין משותף, הייתי לוקח מים בדלי, מהברז שבגינה.

אף אחד לא אמר מילה.

מצד שני, מספיק שדייר אחד יחליט שאתה לא בא לו טוב בעין, ואכלת אותה.

הייתי פונה לועד ומבקש רשות להשתמש פעם ב... בדלי מים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...