Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד קניית רכב משומש נדיר ולא סחיר - לפחות זה מרצדס....

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב מעניין, לא מזמן הוצע למכירה רכב דומה באחת קבוצות הוואטסאפ, דרשו 500 ש"ח בגלל גיר גמור.

הרכב נמכר אחרי יומיים.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צודק - הנה צילום מסך של ההיצע ביד 2.

בדיקה קצרה מעלה ששתיים מהן הם של מבולבלים שחשבו ש E-CLASS זה A-CLASS,

לגבי השאר ראיתי את מודעותיהן בזמן שהתעניינתי בזו שקניתי בסוף.

שלי נראה לי הכי שווה....

שתיים מהנותרות הן עם המנוע הבינוני 1.6 102 כ"ס לעומת 1.9 125 כ"ס ששלי.

אחת בצבעים יפים ונראית חביבה , גם A190 , אם כי ברמת גימור פשוטה ללא עץ וגג נפתח. שנתון לפני מתיחת הפנים.

אחת מעניינת מאוד - טורבו דיזל פרטית - אבל רוצים עליה 30,000.

לגבי מועדון - רעיון מצויין. יש על כבישי הארץ מעל 100 כאלו.

ScreenShot_20171223225820.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבנה המיני-מיניוואן המוגבה היה נדיר בשעתו, אחד הרכבים הבודדים בתצורה הזאת כשהוצג (נתעלם לרגע מהמיקרו-וואנים היפנים שלא ממש יצאו מיפן).

היום זה די באופנה.

משעשע איך שתרגיל פשוט בגיאומטריה גורם גם לתנוחת נהיגה טובה יותר, גם מרווח טוב יותר ליושבים מאחור ואפילו, שומו שמיים, תא מטען.

תתחדש ותיהנה, נראה שמור מאוד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש והכל טוב ויפה , חלקים של מרצדס ישנה זה לא משהוא ליהיות מרוצה מימנו והרכב הזה נחשב ללא אמין עוד כשהיה חדש , אבל כל אחד והשריטה שלו , אם אתה מרוצה שיש לך כאילו מרצדס אז בהצלחה .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק - הנה צילום מסך של ההיצע ביד 2.

בדיקה קצרה מעלה ששתיים מהן הם של מבולבלים שחשבו ש E-CLASS זה A-CLASS,

לגבי השאר ראיתי את מודעותיהן בזמן שהתעניינתי בזו שקניתי בסוף.

שלי נראה לי הכי שווה....

שתיים מהנותרות הן עם המנוע הבינוני 1.6 102 כ"ס לעומת 1.9 125 כ"ס ששלי.

אחת בצבעים יפים ונראית חביבה , גם A190 , אם כי ברמת גימור פשוטה ללא עץ וגג נפתח. שנתון לפני מתיחת הפנים.

אחת מעניינת מאוד - טורבו דיזל פרטית - אבל רוצים עליה 30,000.

לגבי מועדון - רעיון מצויין. יש על כבישי הארץ מעל 100 כאלו.

[ATTACH=CONFIG]498247[/ATTACH]

הדיזל מונית לשעבר או יבוא אישי לפי הלוחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון כפי שהבטחתי.

הרכב חזר מיישור קו מכני יסודי במוסך "רם". משה המומחה מאין כמותו למרצדסים עבר על כל הרכב דבר דבר ולפי אישורי כל ריג'קט טופל.

עלה לא מעט בעיקר ההשקעה במשאבת הגה כח חדשה והחלפת כל תושבות המנוע והגיר. עדיין התמחור ממש סביר.

המוסך עשה עבודה מצויינת והרכב נוסע מצויין.

חשבונית.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם סקרנות: למה לא הוחלפו פלאגים?

אז בעצם עם הטסט לשנה תשב עליו סביבות ה-17k. שזה לא רע לרכב יחודי ומגניב.

מה עם קצת החלקות בגשם לבדוק את ה-esp? [emoji39]

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון כפי שהבטחתי.

הרכב חזר מיישור קו מכני יסודי במוסך "רם". משה המומחה מאין כמותו למרצדסים עבר על כל הרכב דבר דבר ולפי אישורי כל ריג'קט טופל.

עלה לא מעט בעיקר ההשקעה במשאבת הגה כח חדשה והחלפת כל תושבות המנוע והגיר. עדיין התמחור ממש סביר.

המוסך עשה עבודה מצויינת והרכב נוסע מצויין.

כיף לשמוע, ובלי שום קשר, עשית בשכל שהלכת למוסך רם. אין על משה ועדי. אנחנו מטפלים אצלם 3 בנציות (2 טורבו דיזל ואחת בנזין) באדיקות ונהנים מהמוסך הזה כל פעם מחדש.

הדבר היחיד שמעצבן זה המיקום והצפיפות, אבל זה מתגמד לעומת השירות והיחס (וגם המחיר).

בגלל שאבא שלי לא כ"כ מתמצא בכבישי תל אביב, משה ועדי אפילו באים עד אשדוד מדי פעם לקחת ולהחזיר את הרכב! (בזמנם הפנוי כמובן, בלי לחץ)

הם פשוט לא מתרגשים מכלום, ושאני אומר מכלום אז מ כ ל ו ם. לאחרונה היה צריך לפרק דשבורד באחת מהבנציות בשביל לאתר תקלה שקשורה בחימום. אנחנו אכלנו תסביכים ועדי עשה את זה כמו גדול בלי לחשוב פעמיים.

אה כן, וברוך הבא למשפחת בנץ. :)

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מחזק את התשבוחות לצוות מוסך "רם". די אם תראו את עלות העבודה ההוגנת בחשבונית למול העבודה המקיפה שנעשתה.

נעשה שימוש בחלקים ברמה הנדרשת - חלקם מקוריים וחלקם תחליפיים איכותיים תואמי מקור.

פלגים מחליפים ברכב כל 90,000. משה בדק וציין שאין צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלת שירות במחיר מצחיק. טיפלת אצל מקצוענים במחיר שכל מוסך היה גובה יותר. כל הכבוד למוסך

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אני זה שרכש את השניה עם הבעיה בגיר (מוח הלך) שלי יבוא אישי דגם A140 שנת2002 עם מנוע 1600

יד שניה בגלל העברה בין אבא לבת . האוטו בארץ משנת 2004 ועשה רק 115000 ק"מ

גם אצלי התושבות חלשות ומרגישים את זה ברעידות קלות בD ,התושבות יוחלפו ברגע שאזמין מגרמניה (עלות כול תושבת עד 100 שח)%7D1AC274593D693B8610616274AB49F073FC72B6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...