Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נירו- רשמים תהיות והתלבטויות לאחר נסיעת מבחן

green
שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מוסך היבואן - עדכון תוכנה ויש זיהוי קולי.

ה waze מרבה להתקע (גם לפני העדכון) - עוד מישהו חווה כזה דבר?

יש עדכון תוכנה לזיהוי קולי ב 2018? בטוח?

לגבי התקיעות - חווה את זה גם. באמצע נסיעה. מעצבן לפעמים ממש.

יש פיתרון?

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 419
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלי אין תקיעות בכלל בוייז והוא עובד מצויין, ייתכן שהתקיעות קשורות למכשירי הטלפון שלכם המספקים את רשת האינטרנט לוייז באמצעות נקודת הגישה האישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבזור נוחות- כל הדברים החשובים- כניסה ויציאה ללא מפתח, הנעה בכפתור, מערכת מולטימדיה טובה שכולה בעברית לרבות חיפוש אנשי קשר בעברית וגם לא עולה דמי מנוי חודשיים מאחר ואין בה כרטיס סים אלא היא פועלת על נקודת גישה אישית בטלפון הנייד, חיישני גשם, חיישני תאורה, תצוגת לחץ אוויר בלוח המחוונים, תצוגת מצב ידית המגבים בלוח המחוונים, יציאת מיזוג אחורית, משענת יד אחורית מרכזית, אי דרישה של קודן או איתורן או כלום למעשה מחברת הביטוח

ואם אין לי סמארטפון כדי ליצור נקודת גישה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עדכון תוכנה לזיהוי קולי ב 2018? בטוח?

לגבי התקיעות - חווה את זה גם. באמצע נסיעה. מעצבן לפעמים ממש.

יש פיתרון?

בוודאות.... כמה שיפורים (שהיו ברכב הדגמה והיו חסרים ועכשיו עובדים)

1. זיהוי קולי

2. מצלמת רוורס משתיקה את הרדיו

3. תחנות כותבות את השם שלהן במקום רק התדר.

אבל עדיין התקיעות האלה דיי מעצבנות

חוץ מזה האוטו ממש סבבה - בנסיעות שלי אני מגיע איתו ל 1 ליטר ל 25 ק״מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אין תקיעות בכלל בוייז והוא עובד מצויין, ייתכן שהתקיעות קשורות למכשירי הטלפון שלכם המספקים את רשת האינטרנט לוייז באמצעות נקודת הגישה האישית.

כמה זמן ביום אתה עובד עם וויז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפעיל את הוויז בטווחי זמן משתנים, בהתאם למקטעי הדרך שאני לא מכיר ובדרך כלל בסופ"ש שאז אני נוסע מחוץ לעיר.

יצא לי כמה פעמים להשתמש בוויז גם בטווח זמן רצוף של כשעה לערך.

בכל ההפעלות מהקצרות ועד הארוכות לא היו כל בעיות.

(אני משתמש בסמסונג J7 ברשת פלאפון. מניח את הטלפון באחד מהתאים ליד ידית ההילוכים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפעיל את הוויז בטווחי זמן משתנים, בהתאם למקטעי הדרך שאני לא מכיר ובדרך כלל בסופ"ש שאז אני נוסע מחוץ לעיר.

יצא לי כמה פעמים להשתמש בוויז גם בטווח זמן רצוף של כשעה לערך.

בכל ההפעלות מהקצרות ועד הארוכות לא היו כל בעיות.

(אני משתמש בסמסונג J7 ברשת פלאפון. מניח את הטלפון באחד מהתאים ליד ידית ההילוכים).

תקיעות אני מתכוון שמופיע על המסך הודעה כמו שהייתה פעם באפליקציות אנדרואיד בסגנון ״ווייז אינו מגיב... ושני כפתורים (המתן / סגור)

כשבפועל הכל תקוע כולל כפתור הווליום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אמרו שאפשר לשלם 570 שקל תמורת גלישה לשנה.

קראתי שאפשר לחבר "דונגל" עם כרטיס סים, לשקע היו.אס.בי ואז יש חיבור קבוע לרשת האינטרנט.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהטבת השנה חינם עבור הסים אצלי מסתיימת, אני עובר לטטרינג מהסמרטפון. עם נפח החבילות שזמין כיום זה די מיותר להחזיק עוד סים עבור דאטא ברכב.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
הוא לא מרעיש יותר מרכב בסגמנט דומה ובכלליות רמת הרעש סבירה בהחלט.

אנחנו כבר סופרים 33,500 ק"מ עם הנירו ויש לי סקירה מפורטת, תועלה בהקדם.

הסקירה הועלתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא. היא מוכנה אבל בעצת פבל נעגל לשנתיים (בינואר) כדי לתת תמונה מקיפה יותר.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף, קראתי בשני אתרי אינטרנט שרבעון הראשון של שנת 2018 תתחיל להימכר גירסת הפלאג אין של הנירו, במחיר שינוע בין 150 ל- 160 אלף ₪. לאור אופי הנסיעות שלי הרכב הזה יכול להתאים לי ולהביא למצב שבו כמעט כל הנסיעות שלי יהיו על חשמל (למרות חוסר נוחות מסויים בביצוע ההטענות וצורך לחנות בחניה צפופה בבניין שלי. אני חונה מחוץ לחנייה באופן קבוע, יש מלא חניה ברחוב שלי וגם תא המטען קטן יותר).

אבל נציגי הסוכנות ומנהל הסוכנות לא ידעו על כך דבר. מנהל הסוכנות התקשר למנהל מכירות ארצי והוא אמר חד משמעית שאין כוונה לייבא את הנירו פלאג אין לישראל, בטוח לא בשנת 2018, שכן אופי הלקוחות של הנירו לא מתאים לרכבי פלאג אין שהלקוחות העיקריים שלהם הם אנשים אמידים עם בתים פרטיים ששם קל יותר להתקין שקעי טעינה.

מצד שני נראה לי מוזר שכתבו את המידע הזה באתרי האינטרנט?

http://m.yediot.co.il/Articles/5045644

ובכל זאת בספטמבר היא צפויה להגיע-

http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5315383,00.html

אבל אני לא חושב שהיא משתלמת אם מדובר על תוספת של לפחות 20,000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...