Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מצולם: מערכת מרגיעה לאוקטביה עצבנית

alpine
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקטביה VRS מקבלת מערכת שמע מבוססת ARC AUDIO

HU- אלפיין 505W

פרוססור אלפיין PXA-H701

קומפוננט ARC AUDIO BLACK 6.2

מגבר ARC AUDIO KAR 300.4- מגביר אקטיבית את הקומפוננט

סאב ARC AUDIO ARC10

מגבר ג'נסיס ST100 - מגביר את הסאב

ההתקנה כללה בידוד דלתות בניית תושבות התאמה לרמקולים, בניית קורות A לטוויטרים. גרילים קאסטום לקורות A. בניית תיבה לסאב בתוך גלגל הרכב, החלפת מיקום הקודן ועיצובו מחדש לקבלת מראה מקורי. תושבת לסמארטפון עם טעינה וחיבור AUX.

1 (Medium).jpg

2 (Medium).jpg

3 (Medium).jpg

4 (Medium).jpg

5 (Medium).jpg

6 (Medium).jpg

8 (Medium).jpg

עריכה אחרונה על ידי alpine
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שזה חסר כאן! כמה שאתה חסר כאן יוסי!

כרגיל - מחזה מרהיב לעיניים רעבות!

כן ירבו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה אין לי אפשרות לערוך שוב..איך בוצע ההתקנה של המערכת כך שהיא תאפשר גישה לאופציות שיש במערכת המקורית ( שינוי מצבי נהיגה , כל מני הגדרות של הרכב)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה אין לי אפשרות לערוך שוב..איך בוצע ההתקנה של המערכת כך שהיא תאפשר גישה לאופציות שיש במערכת המקורית ( שינוי מצבי נהיגה , כל מני הגדרות של הרכב)

עם פרוססור אני משאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה למפרגנים.

לגבי השאלות שנשאלו כאן, החומר שהקורות נעטפו בו הוא אלקנטרה (חומר באמת ברמה אחרת).

הרדיו המקורי הוחלף ובעזרת מתאם השליטה מההגה וכל התכנותים חזרו לפעול.

לגבי התושבת לסמארטפון אני מייצר לכל רכב לפי פרופיל הדשבורד שלו כך שיהיה מתאים בצורה מושלמת וכמובן ללא חורים.

ההתקנה לקחה מספר ימים ונעשתה בהפוגות.

נ"ב

אם תהייה דרישה נעלה עוד פרוייקטים או להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלי

עריכה אחרונה על ידי alpine
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המערכת המקורית, מערכות אפטרמרקט מאפשרות שליטה על אפשרויות המערכת המקורית? כדוגמת החלפת מצבי נהיגה? חיישני לחץ אויר ? ביטול בקרת אחיזה וכל ההגדרות למיניהן?

פרויקט ברמה! כל הכבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי - לא דרישה, רעב! להתקנות שלך.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...