Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Idan44
שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אין לי ניסיון עם הספארק ובחיים לא נהגתי עליו ואין לי עליו שום דעה. פיקנטו רכב קטן, יחסית זריז, בעיר, סחיר מאוד ויש אחריות ארוכה. אני אישית לא יודע למה אומרים שהוא לא חסכוני בדלק אבל נסעתי בו בערך 200 קמ לאחר תדלוק והצריכה הייתה רבע מיכל ובהתחשב בעובדה שנפח המיכל היא 35 ליטר לפי חישוב שלי הוא עושה 1:22 בינעירוני אז עירוני לדעתי 1:15, אולי החישובים שלי מוגזמים או לא מדויקים אבל לפי הניסיון שלי היא לא צורכת המון דלק... אם אתה יכול להעלות את התקציב קצת הייתי ממליץ לך על i20 החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבע מיכל לא אומר שזה באמת רבע מיכל.

לא כך מחשבים צריכת דלק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבע מיכל לא אומר שזה באמת רבע מיכל.

לא כך מחשבים צריכת דלק.

נכון, לא היה לי זמן לתדלק שוב כי החזרתי את הרכב לבן אדם אחר אז לא יכולתי לבדוק במדויק אבל עדיין גם אם זה קצת יותר נניח 1:18 זה עדיין לא נחשב לצריכה גדולה. אני נוהג על רכב שעושה 1:12 עם נסיעה רגועה ואני שמח מתמלא בשמחה כל פעם שיוצא לי 1:12 כי גם יצא לי לעשות 1:8 עם בדיוק אותן נסיעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת התלונות לגבי הפיקנטו מאז שהיא יצאה ב 2011 וגם לגבי היונדאי i10 זה בוגע לצריכת דלק, כניראה ערב גיר פלנטרי 4 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק בפיקנטו מזעזעת, לפחות בחיפה. אני פשוט התרגלתי לצריכת הדלק של פיאט שהייתה נהדרת, עבורי זו הייתה נפילה.

מה שכן, האמינות של הפיקנטו היא ללא רבב. רכבים שעשו כבר לא מעט קילומטרים מתגלגלים על הכביש ואין תלונות בכלל. ממש סוס עבודה.

לגבי המחירון - אתה יכול לקנות עם קצת מיקוח את הגירסא המאובזרת ביותר בערך ב-75K. קח בחשבון שבמגרשים יש כאלה ב-69K בגירסא ללא אבזור כמעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

רכשתי את הקיה פיקנטו החדשה לפני שבועיים וקיבלתי את הרכב אתמול. האיכות נסיעה לא הכי מרשימה, צריכת דלק לא הכי טובה אך אלה לא היו הפרמטרים הכי חשובים בשבילי. אני חושב שבמיוחד שזאת אמא שלך הבלימה האוטונומית של הקיה אמורה להוות פרמטר מאוד חשוב בשבילך + 7 כריות האוויר. הרכב מאוד אמין ובעל שוק טוב יותר מהספארק לכן שמירת הערך תהיה טובה יותר לדעתי. אם הנסיעות לרוב יהיו קצרות אז לא יודע עד כמה צריכת הדלק תשנה, תשאל את עצמך אם 100 שקל דלק יותר שווים את זה.

בנוסף יש לרכב 7 שנות אחריות רק במידה ואתה קונה מהיבואן לכן לקנות את הקיה מהליסינג לדעתי לא שווה במיוחד שהם מוכרים את הגרסה הפחות מאובזרת בלי המסך מולטימדיה, בקרת אקלים ומצלמת רוורס (ועוד כמה אבזורים שלא יודע עד כמה יהיו חשובים לאמך כמו עור להגה, צמיגים וכו').

בכל מקרה, לגבי הספארק לא יכול להגיד לך כלום אבל אם אמא שלך תקבל את הקיה היא תהיה מרוצה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם שני הרכבים, מאידך אוכל לומר לך שהפיקנטו תשמור על ערכה טוב יותר מהספארק. אולם הספארק חזקה יותר (האם זוהי תכונה שחשובה לאימך?).

על סמך מה קבעת שהספארק חזקה יותר? כי נסעתי על שתיהן ולא הרגשתי שום הבדל מהבחינה הזאת. חשוב לזכור גם שהפיקנטו מגיעה עם 7 שנות אחריות בעוד הספארק עם 3. לגמרי נתון שיכול להכריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק אכן חזקה יותר, זה מצוין בכול מבחן דרך וגם אני הרגשתי זאת במיוחד באזור הררי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...