Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידה לאילת - רכב שכור או סובארו DL?

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 7006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד חדשה :-)

אנחנו מקבלים גטס חליפית (ידנית!)..

נבדוק אותה ואחזור לספר לכם כמה זוועתית היא :lol:

אני וחברים רצינו להשכיר גטס בשביל לנסוע איתה לאילת...

ספר "חוויות" :)

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, מי יתן לכם גטס ?

בתקופה שאני חיפשתי לי רכב שכור לאילת, מצאתי רק מקום אחד:

אביב השכרת רכב, נמצאים בבני-ברק, הושכרה לי אז סיטרואן סקסו 2001 (מדובר על סוכות לפני שנה וחצי), הם משכירים רק מגיל 18...

אהה כן, וחוויות לא ממש אפשר לקבל מרכב כזה, קוראני לכל דבר, והגיר לא ישנה את זה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, אני בעוד כחודש בן 18 (וכבר עם וותק של כמעט שנה נהיגה, רבים היו רוצים להיות במקומי :) ) אני מתכוון לקחת כל רכב עם תא מטען נורמלי, שיכנסו כמה תיקים... הלוואי על כל רכב משפחתי פרטי מינימום את המרחב שיש לסובארו שלי מאחור. אני לא רוצה לקחת סיכונים או לעייף מדיי את האוטו שלי, אני לא כ"כ סומך על הלאונה במהירויות גבוהות ועם עומס מיותר על האוטו. אז בלי להתקמצן הולכים להשכיר רכב.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, אני בעוד כחודש בן 18 (וכבר עם וותק של כמעט שנה נהיגה, רבים היו רוצים להיות במקומי :) ) אני מתכוון לקחת כל רכב עם תא מטען נורמלי, שיכנסו כמה תיקים... הלוואי על כל רכב משפחתי פרטי מינימום את המרחב שיש לסובארו שלי מאחור. אני לא רוצה לקחת סיכונים או לעייף מדיי את האוטו שלי, אני לא כ"כ סומך על הלאונה במהירויות גבוהות ועם עומס מיותר על האוטו. אז בלי להתקמצן הולכים להשכיר רכב.

יוסי.

לא מבין מה אתה מפחד על הליאונה. היא אמורה להיות סמל האמינות, לא? :-P

תבדוק לחץ אוויר בצמיגים ומפלסי שמן, נוזל קירור ונוזל בלמים לפני היציאה לדרך.

סע ברגוע בלי סל"ד גבוה לאורך זמן, ובמהירות שיוט רגועה (90-100).

תעשה הפסקה או שתיים בדרך לחלץ עצמות וגם לתת לרכב קצת לנוח.

לא אמורה להיות לך שום בעיה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעייף מדיי את האוטו שלי

תן לו לישון 6-7 שעות מטכ"ליות וסע לשלום :p:D

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הדיהוו שהיתה לי נסעתי לאילת מספר פעמים, והלאונה הרבה יותר אמינה מהדיהוו שהיתה לי.

אז כמו שאמרו לך, עדיף לך לעשות טיפול 10000 להחליף פלאגים שמנים ופילטרים, לבדוק את מצב הצמיגים, ואם אין בעיות של התחממות או נזילות ברכב, סע עם הסובארו, גם תחסוך הרבה כסף, גם תשמור יותר על האוטו כי הוא שלך.

וסע במהירות נורמלית 90-110 אין לך למה לנסוע מהר, 30 דקות יותר יתנו לך יותר רוגע ופחות דוחו''ת.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם חפושית שנת 78 ירדתי לאילת בלי בעיות ליונאה רכב אמין בדוק כל מה שנאמר בהודעות קודמות וגם רצועת אנטרנטור

106 ראלי -VR-6 - V-5 -- קינג קצר-- MGVVC-נמכרו

wv-v6 גולף + WRX- GTI306 *GTI -נמכרו

נמכרה ---Sti

clio sport כיום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו (אני, אבא, אח אחות וחברה שלה) ירדנו לפני מספר שנים מחיפה לאילת עם DL שנת 93, משם המשכנו לנואיבה, דהב, סנטה קטרינה ושארם-א-שייח'. וחזרה.

5 אנשים וציוד, והסובארו ביצעה כמו גדולה את הדרך.

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו (אני, אבא, אח אחות וחברה שלה) ירדנו לפני מספר שנים מחיפה לאילת עם DL שנת 93, משם המשכנו לנואיבה, דהב, סנטה קטרינה ושארם-א-שייח'. וחזרה.

5 אנשים וציוד, והסובארו ביצעה כמו גדולה את הדרך.

כאן אנחנו מדברים על רכב בן 16 (מ89), עם ציוד. לעומת רכב משנת 93 (בן 12) ותוריד כמה שנים...מתי ירדתם לאילת איתה? בשנת 99? 2000? מה שלא תגיד ההפרש גדול מדיי.

כמה כבר עולה רכב להשכרה ליום? 100? 200 שקל?... תחלק את זה לכמה חברים, לשבוע שבוע וחצי וזה לא יהיה כ"כ גרוע.

אגב, מי אחראי אם הרכב שופך מנוע, שורף קלאץ, קורע גיר וכדומה? החברה או האדם המשכיר?

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן אנחנו מדברים על רכב בן 16 (מ89), עם ציוד. לעומת רכב משנת 93 (בן 12) ותוריד כמה שנים...מתי ירדתם לאילת איתה? בשנת 99? 2000? מה שלא תגיד ההפרש גדול מדיי.

כמה כבר עולה רכב להשכרה ליום? 100? 200 שקל?... תחלק את זה לכמה חברים, לשבוע שבוע וחצי וזה לא יהיה כ"כ גרוע.

אגב, מי אחראי אם הרכב שופך מנוע, שורף קלאץ, קורע גיר וכדומה? החברה או האדם המשכיר?

יוסי.

הגיל של האוטו לא קובע, אלא האופן בו הוא מתוחזק.

הוולוו בת ה-26 שלי עשתה 800 ק"מ ביום לפני שבועיים בלי למצמץ בכלל.

אני לא מאמין שתמצא רכב להשכרה בלי הגבלת קילומטראז' בפחות מ-400-500 ש"ח כולל ביטוח בהתחשב בגילך.

השוכר חייב על כל בלאי שאינו סביר, אין סיבה שלאוטו ילך הקלאץ', הגיר או המנוע...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב תקין, לא מאבד מים, לא מאבד שמן ולא מתחמם אז אין שום סיבה לא לנסוע איתו.

אם אתה עדיין מפחד על הלאונה, אז תיסע באוטובוס לאילת. אולי זה קצת מבאס לנסוע באוטובוס, אבל גם ככה באילת לא צריך אוטו. העיר קטנה, המוניות לא יקרות (במיוחד אם יש עוד חברים במונית), לא תחפש חניות ותוכל לשתות אלכוהול בלי לחשוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב תקין, לא מאבד מים, לא מאבד שמן ולא מתחמם אז אין שום סיבה לא לנסוע איתו.

אם אתה עדיין מפחד על הלאונה, אז תיסע באוטובוס לאילת. אולי זה קצת מבאס לנסוע באוטובוס, אבל גם ככה באילת לא צריך אוטו. העיר קטנה, המוניות לא יקרות (במיוחד אם יש עוד חברים במונית), לא תחפש חניות ותוכל לשתות אלכוהול בלי לחשוש.

מצטרף להמלצה !

מה גם שיורדים לאילת בד"כ כדי לבלות,להתעייף,לשתות וכולי,ירידה עם רכב היא כאב ראש :)

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, בניגוד לכל מה שאמרו ואומרים ויגידו:

עם הלאונה, אל תיסע לאילת, אתה תחזור ותצטרך לעשות לה רדיאטור, צמיגים ועוד כל מיני...

אם זכור לי נכון, אמרת לי שהצמיגים שלך לא במצב איי איי איי, והרדיאטור מלוכלך...

להשכיר רכב, יעלה לכם משהו סביב 300 ש"ח ליום (זה מה שעלה לי בתקופה שעליה דיברתי למעלה)

נדמה לי שאצלינו יצא כמעט 2000 ש"ח לשבוע שלם, תחלק את זה ותראה.

כמו שאמרתי, הקריטריונים הם גיל 18.

לדעתי האישית, תעשו את השיקול הזה, ותשכרו רכב, אם תסעו לאילת ברכב שלך, ויקרה לו נזק מכני כלשהו, אני די בטוח שכל החברים יתנערו מלהשתתף בהוצאה, וזו הסיבה שלא הייתי יורד עם הרכב הפרטי לאילת כאשר אני יודע שהרכב ישן ויש סיכוי לקלקולים.

כל אחד, לפי החישובים שלו הולך.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה !

מה גם שיורדים לאילת בד"כ כדי לבלות,להתעייף,לשתות וכולי,ירידה עם רכב היא כאב ראש :)

שכחתם סמים...

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...