Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קריאה לבעלי רכבי VW (בעבר/בהווה) בעלי מנוע 1.4 160hp Twincharger

hagviv
שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום רב,

כמו רבים וטובים גם אני נדרש כעת לבצע שיפוץ כולל או להחליף מנוע ברכבי בעל המנוע שבנדון (דגם ברישיון CAVׂ).

בפניה רשמית שביצעתי לצמפיון, כמובן שסירבו להכיר בתקלה ו/או לקחת אחריות.

אבקש את עזרת כל מי שהיה בעלי רכב עם מנוע מהדגם הנ"ל ליצור איתי קשר בטל': 052-3306969 (חגי), וואטסאפ, או בהודעה פרטית.

בתודה מראש,

חגי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, באמת נראה לך שכל פעם שיצוץ איזה מנוע שנדפק אחרי 8 שנים שהרכב על הכביש, פשוט יחליפו לו מנוע?..

יש גבול אחריות, ויש אחריות מורחבת, אבל 8 שנים זה כבר מעל למעבר ואני מבין כל מוסך שלא מוכן להחליף או לשפץ או אפילו להתחלק איתך במחיר.

זה לא שאני מצדיק את vag הם ייצרו בשנים האחרונות מנועים וגירים שאמינות לא נמנת בהם.

דרך אגב מניסיון אישי במנועים 1.4 160 כוח, הבעיה מתחילה במיספיירים (פספוסי הצתה) ונגמר בחוסר קומפרסיה.

המלצה שלי, לנסות ליצור קשר עם צמםיון העולמית, בתקווה שזה יעזור, אם לא אין מה לעשות, תעשה אוברול למנוע, הכי מומלץ.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני לא מקבל את הפסימיות שלך. כבר יצרו איתי קשר לא מעט אנשים להם צ'מפיון החליפו מנוע גם לאחר תום תקופת האחריות. כאשר התקלה היא סידרתית ולא נובעת מבלאי סביר ו/או נזק שגרם בעל הרכב, אין זה משנה כמה שנים הרכב על הכביש, ובכלל זה, נראה לך הגיוני שרכב עם 100,000 ק"מ בלבד ישבוק חיים?

לא בכדי פולקסווגן החליפו את הבוכנות המקורית ששווקו עם המנוע באחרות (חזקות יותר).

מכל מקום, אני שב ופונה לכל בעלי רכבים עם מנוע מהדגם שבנדון ליצור איתי קשר בטל' 052-3306969. ככל שנגדיל את מספר האנשים ככה יטב לכולנו.

תודה מראש,

חגי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממחקר לא קטן שביצעתי בפורומים בחו"ל, (בעיקר באוסטרליה); עולה כי מי שעדכנו לו לגירסת תוכנה האחרונה (9660) לא סבל מנזק במנוע. הגירסה הזו גם פותרת את בעיית הגמגומים בהנעה קרה ואת הפיצוצים באגזוז בהנעה קרה.

אני ממליץ לכל בעלי הרכב הנ"ל לוודא כי מותקנת להם גירסה 9660. ניתן לבדוק זאת בקלות באמצעות VCDS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...