Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות רצינית.. S80 T6 או S60 T5 מעט חדשה יותר. כותרת נערכה

the_persian
שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסור שלמכונית הנעה קדמית יהיה יותר מ-250 כ"ס!

בדיוק שקראתי את זה נזכרתי שראיתי תוכנית שאמרו בה שכשהמציאו את הרכבת היו "מומחים" שטענו שזה מסוכן שהרכבת נוסעת במהירות "מטורפת" של 30 קמ"ש וזה יגרום לאפם של הנוסעים לדמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi

אני אמנם פרסי..(..לא שלם)..חח

אבל אני בחיים לא אקנה רכב דיזל..ואני בטוח שאבא שלי יסכים איתי..

למרות שאנחנו נוסעים הרבה..דיזל לא בא בחשבון..לא אותה רמה של נסיעה..בשביל כאלה שלוחצים עד הסוף..

מה שעונה גם על התגובה של LV2XLR8 שהבין כנראה לא נכון שהנסיעות רגועות..

העניין שיותר מטריד אותי הוא מה אני הולך להפסיד אם אני מוותר על ה-S80 והולך על S60 עם שנתון גבוה בשהנ אחת!..

שניהם מאובזרות עם רוב התוספות..אני לא מדבר על סאן רוף..ועל עור..

אלא על נסיעה בכלליות..על טכנולוגיה..בקרת שיוט..בקרת יציבות, דברים משמעותיים שיכולים להועיל!

למרות התגובות נראה לי שאני יותר בכיוון של ה-S60 כי אחרי סקר די גדול שערכתי כל השישי שבת הזה..הבנתי שבשנים 99-01 הוולוו S80 ממש ממש לא אמינה..הרבה טיפולים במוסך..כל תיקון הון..

לא שב-S60 זה לא ככה..אבל פחות..

הגודל של ה-S60 מספיק לי..כבר עברתי על שתי המכוניות..התרשמתי משתיהם..

אנחנו גם מעדיפים שהרכב יהיה יותר ספורטיבי מאשר מנהלים ופאר..!

אז תודה שוב לכולם..ואם תוכלו להוסיף משהו שיעזור..בשמחה!..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi

למרות שאנחנו נוסעים הרבה..דיזל לא בא בחשבון..לא אותה רמה של נסיעה..בשביל כאלה שלוחצים עד הסוף..

מה שעונה גם על התגובה של LV2XLR8 שהבין כנראה לא נכון שהנסיעות רגועות..

הבנתי טוב מאוד.

אם תקרא שוב את תגובתי (הפעם לאט, כדי שלא תפספס כלום), תבין שכתבתי,

שאם ה - S80 צורכת 1 ל - 6 בנסיעה רגועה, תחשוב כמה היא תצרוך אם תלחץ אותה.

תלמד לקרוא בין השורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו גם מעדיפים שהרכב יהיה יותר ספורטיבי מאשר מנהלים ופאר..!

שלא תבין לא נכון. שתי המכוניות הן מכוניות מפוארות מאוד המיועדות למנהלים, ובוודאי שלא מכוניות ספורטיביות. אם ברצונך מכונית ספורטיבית תלך למקום אחר.

ובקשר לבחירה:

אם אין לכם את הצורך בגודל של ה80 אז ללא ספק עדיף לכם לקחת את ה-60, מפני שהיא מספקת שילוב טוב יותר בין נוחות לבין התנהגות. למי שאמר שה-S60 לא נוחה, אז הוא טועה ובגדול. היא אחת המכוניות היותר נוחות בקטגוריה שלה.

כמו כן היא תהיה חדשה יותר ולכן עדיף לרכוש דווקא את ה60 מאשר את ה80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לכם את הצורך בגודל של ה80 אז ללא ספק עדיף לכם לקחת את ה-60, מפני שהיא מספקת שילוב טוב יותר בין נוחות לבין התנהגות. למי שאמר שה-S60 לא נוחה, אז הוא טועה ובגדול. היא אחת המכוניות היותר נוחות בקטגוריה שלה.

טועה ובגדול?

אני מניח שנסעת על האוטו, אם אתה אומר את זה.

אבל אני אגיד לך דבר כזה: אם אחרי שנסעתי על ה - S60 T5 וחזרתי לרכב שלי (פאסאט, שהיא לא שיא הנוחות),

והתפעלתי מההבדלים בנוחות נסיעה (לטובת הפאסאט), זה אומר הכל.

הסתייגות קלה:

יכול להיות שהבולמים של האוטו היו גמורים, מה שיכול להסביר את הבעיה, אבל זה לא כל כך הגיוני , כי האוטו היה עם 40,000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-S80 יותר נוחה, יותר סולידית ויותר יקרה לאחזקה.

אישית מבין השתיים הייתי בוחר ב-S80 אם כי, אני חייב לציין שבעידן שאחרי ה-940, הדגמים של וולוו דורשים שמירה על שיגרת טיפולים קפדנית- אחרת הוצאות האחזקה ירקיעו שחקים.

אל תשכח לבדוק עלויות ביטוח לפני הקניה (רמז : אולי תוותרו על הרעיון...)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאבא שלי שמע מאנשים שיש להם את הרכב - יש בעיה רצינית עם הטורבו של הS80 בגלל איכות הדלק בארץ.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסור שלמכונית הנעה קדמית יהיה יותר מ-250 כ"ס! אתה יכול לצפות לתת היגוי עצבני במקרה של סל"ד גבוהה בפנייה.

אני ממליץ על ה-S60.

לפי מה שאני יודע מעל 220כ"ס.

אפילו בהספקים נמוכים יותר בזמן גז בסיבוב (ובכלל בזמן גז) במכוניות בעלות הנעה קדמית ההיגוי מושפע מ-א-ו-ד, לא יותר עצבני דווקא, אתה נלחם עם ההגה (שנעשה קשה), ויש השפעות של תת-היגוי, אחיזה והתנהגות בכלל.

זה לפחות מהמכוניות עם הנעה קדמית שנהגתי בהם. ולפי טופ-גיר לגבי ה220כ"ס...

Some days your the bug; Some days your the windshield

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nakamichi

דבר ראשון, אם אתה אומר את זה, לא נסעת במכונית עם מנוע דיזל חדשני (כמו למשל הPASSAT TDI עם ה130כ"ס).

ובטוח שלא נהגת.

במכוניות שהם לא ג'יפים, עם המנועי דיזל המודרניים האיכות נסיעה לא פחותה מאשר מנועי בנזין. ואני אישית מאוד אוהב את המומנט האדיר שיש למנועי דיזל.

ממה שקראתי על הS80 דיזל היא לא מהירה מאוד או חזקה מאוד(163כ"ס אם אני לא טועה) והאיכות נסיעה גבוהה, אם אבא שלך דואג לצריכת דלק והמכונית "לא תהיה בחניה", אז לא הייתי ישר שולל את האופצייה הזאת.

Some days your the bug; Some days your the windshield

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע דיזל כזה הוא אידיאלי לשיוט ונסיעות ארוכות.

כמו שזה נשמע לי, אתה רוצה, כמו שאומרים בניכר, "לחיצות", ואבא שלך רוצה פשוט אוטו גדול ונוח.

לא שיש לי בעיה עם זה, כמובן, פשוט תעשה את זה בזהירות. שתי הT יכולות לסבך אותך בדברים לא נעימים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאבא שלי שמע מאנשים שיש להם את הרכב - יש בעיה רצינית עם הטורבו של הS80 בגלל איכות הדלק בארץ.

א. יש שני טורבואים

ב. זה לא הדלק

Greddy Type S - טעם החיים 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...