Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה-SV650 החדש של סוזוקי יושק מחר (יום חמישי, ה-6-10 ) בישראל

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בעלי הרכבים עם תוכנה?

אתה לא בכיוון

ברכב, גם אם תגדיל ל-800 כ"ס הביטוח ישא בעלות הטיפולים (חל וחסיסה). באופנוע, אתה חורג ממגבלות כ"ס אשר מצויינות לך ברשיון ולכן לא תכוסה.

Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo da Vinci"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא בכיוון

ברכב, גם אם תגדיל ל-800 כ"ס הביטוח ישא בעלות הטיפולים (חל וחסיסה). באופנוע, אתה חורג ממגבלות כ"ס אשר מצויינות לך ברשיון ולכן לא תכוסה.

מה אתה אומר. כי זה חוקי לשפר את הרכב?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצה ל-SV650 החדש בכבישי אשתאול-צובה-עין כרם-נס הרים בפחות מדקה

https://www.youtube.com/watch?v=Be0wAHJBre0

עריכה אחרונה על ידי כRובי

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרוב יקר במקומך שם את זה בלופ על מסך גדול מעל הsv באולם

https://youtu.be/2NAmQ8ElZqc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרוב יקר במקומך שם את זה בלופ על מסך גדול מעל הsv באולם

https://youtu.be/2NAmQ8ElZqc

אשכרה. הבן אדם נתן פה עבודה על סרטון פרסומת ממש... :-)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדלים בין הגלדיוס המוגבל לבין ה - SV ?

אותה שילדה , אותן מערכות , אותו מנוע .

כן אבל ישנן כל מיני הגבלות מסויימות אשר מסרסות את המנוע ומורידות אותו למגבלה של 47 כ"ס אשר מתאימה לדרגת רישיון A1.

כך נוצר מצב שאתה כביכול רוכב בלי אבל מרכיש עם. כל הקומבינות הללו של הסרת מגבלות הן לא חוקיות ובעצם מהוות ירייה ברגל של הרוכבים בסופו של דבר.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה אומר. כי זה חוקי לשפר את הרכב?

אם רשום לך ברישיון שמותר לך לרכוב עד 47 כ"ס, אתה קונה אופנוע עם 72 כ"ס שמסורס על ידי הגבלות ל 47 בכדי שגם אתה תוכל לרכוב עליו במסגרת הרישיון. ברגע שהורדת את המגבלה ורוכב על אופנוע עם 72 כאשר מותר לך רק 47 אז חביבי, תקרא לזה מה שאתה רוצה אבל אתה עובר על החוק.

לעומת זאת, אם יש לך רישיון לאופנוע לא מוגבל, לקחת אופנוע, שמת לו מנוע סילון שמפיק עכשיו 1000 כ"ס לא עברת על החוק מבחינת הרישיון שלך. וזה חביבי מה שעושה את ההבדל.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו עם קצת טקסט: רכיבת הרצה לסוזוקי SV650 החדש

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כרוב מה אומר לגבי הגרסא המוגבלת? נציגה של עופר אמרה שאין צפי כרגע, זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...