Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקוני פחחות לחיפושית

kitt
שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף סוף החלטתי לשייף את הצבע באיזורים שיש בהם סימני חלודה.

שייפתי את הצבע עד למתכת נקיה. חלק מהמקומות היו עם חלודה שטחית ונוקו (וכמובן כוסו עם ספריי צבע יסוד עם אבץ.

חלק מהמקומות היו ממש במצב רע, ואני רוצה להתייעץ לגבי איך לתקן את המקומות האלה, ומאיפה אפשר להשיג חלקי פח להחלפה של המתכת הפגועה.

נתחיל ממכסה תא המטען

יש עוד שני מקומות, אבל הם היו ממש שטחיים כך ששיוף וצביעה יסדרו אותם.

F_hood_left.jpg זה בחלק הקדמי שמאלי, מכה שלא תוקנה אבל עם הרבה חומר פחחים

Left_F_boot_up.jpg החורים האלה למעלה ליד החלון הקדמי בצד שמאל.

התמונות הבאות הן מאיזור החלון האחורי. לא ראיתי ב CIP1 חלק לקניה לאיזור הזה.

Left_window_2.jpgR_window_3.jpgR_window_4.jpgLeft_R_window_1.jpg

אזור הגג, יש חור קטן בגג עצמו, שאר הנזק הוא חורים במרזב. איך אפשר לתקן מרזב? הוא בא לבד או חלק מהגג?

L_gutter_Hole1.jpg זה החור במרזה, יש כמה קטנים לאורך המרזב השמאלי, הימני על פניו נראה בסדר.

L_Roof_Hole.jpg זה חור בצד הגג, שאר המקומות היו חלודה שטחית.

בקורת A ימין יש חור יפה, השאלה האם החור הוא בכנף או בעמוד ואיך לתקוף את התיקון?

Right_A_pillar.jpg Right_A_pillar_2.jpg

Left_A_Pillar.jpgR_A_Pillar_2.jpg וזו קורה A שמאלית

ולסיום קורות C ומרזב תא המנוע

Left_C-pillar.jpg צד שמאל

Right_C-Pillar.jpg צד ימין

ומרזב תא המנוע בצד שמאל (המקום בו נסגר המכסה)

Left_engine_bay.jpg

השאלה הראשית היא מה תהיה הדרך הנכונה ביותר לתקן את כל הדברים? למצוא גוף במצב טוב של אמריקאית ולהחליף, או למצוא גוף שרק האיזורים הפגועים טובים ופשוט לחתוך ממנו?

האיזור של הפנל של החלון הימני אחורי כולו עם חומר עבה ועוד לא התחלתי בכלל לבדוק מה קורה שם, אני מאמין שאין יותר מדי חלודה שם אלא רק פנל שנראה גלי עד גבה גלי.

פירסמתי את השאלות גם בפורום חיפושיות, אבל נראה לי שכאן יש יותר בעלי ניסיון עם שיחזור מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך שובך גודש אבוד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתה לא צריך תורמת אברים. אתה צריך פחח שיודע לעבוד עם פח ולא רק עם חומר.

פח 20SWG שהוא למעשה MILD STEEL בעובי 1 ממ, מגיע בכל מיני גדלים, ואיתו פחח סביר יכול לתקן את כל הבעיות שאתה מציג בתמונותיך.

זה ייקח קצת זמן, ועדיף שהוא יעבוד עם רתכת TIG אבל סביר להניח שתהיה לו רק רתכת MIG. אתה יכול להדפיס ולהראות לו את התמונות המצורפות - ואם הוא יכול לבצע את מה שהוא רואה בתמונה (בלי סנדביצ'ים על החולודה) רואה בתמונות שצירפתי (תיקני חלודה לדלת אחורית של לנצ'יה), והמחיר שלו לשביעות רצונך וכו' - אז יש לך פתרון.

החלודה מתחת לגומית השמשה -DSCF1519.jpg

חיתוך החלודה עד לפח נקי ותיקון המסגרת הפנימית (במידה ויש צורך)DSCF1535.jpg

צביעת האזור הפנימי DSCF1537.jpg והשלמת הפח החיצוני (ריתוך קצה אל קצה) באנגלית BUTT WELDING (לא סזגור על המינוח בעיברית...) DSCF1539.jpg

זהו, האוטו כבר חצי שנה צבוע, אין חזרה של החלודה. ולא צפוי שתחזור בקרוב. תדפיס את התמונות האלו ותתחיל ללכת מפחח לפחח עד שתמצא אחד שאומר לך שהוא יכול לעשות את זה בסכום כסף סביר (לי זה לקח שעה- שעתיים) יכול גם לקחת שלוש ארבע, למי שפחות מתעסק ביום יום.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשש העיקרי שלי הוא דווקא לא האיזור של החלון, אלא האיזורים האחרים כמו למשל קורת C שמאוד צורנית, או המרזב של הגג שלא ברור לי איך אפשר לחבר אותו ואל מה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בקורת C היא שבחיפושית זו נק מפגש של כמה פחים על הפינה הזו.

רוב הסיכויים שתדרש עבודה על קצוות הפחים הנוספים אחרי שיחתכו את החתיכה הזו משם.

נק' מפגש דומה מאוד קיימת בחיפושית קופה (פורשה 911 דגם מוקדם) כפי שניתן לראות בתמונות הבאות:

פינת קורה C - רק חור קטן לכאורה:2015-02-25 12.12.06.jpg

חיתוך מגלה בעיות גם מתחת לאזור הנראה לעין, כצפוי בנק' מפגש של פחים2015-02-25 12.20.59.jpg

מספר חתיכות שיצרתי מפח 1ממ, ונתתי להם קצת צורה (צורניות)2015-02-26 09.58.50.jpg

ולקראת שכבת צבע עליונה - 2015-04-29 17.19.30.jpg 2015-04-29 17.19.59.jpg

מצאת פחח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח לכזו עבודה, אבל עד כמה שאני זוכר אתה נמצא בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ואנחנו בארץ המוגבלת הבלתי אפשרית :-)

לצערי אני לא מכיר הרבה פחחים שיעשו עבודה ברמה הזו במחיר שאני יכול לחלום עליו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המחמאות,

אני נמצא בבריטניה, לא בדיוק ארה''ב לטוב ולרע.

מדיניות משרדי הממשלה של ישראל לא אמורה להשפיע על מה שהפחח יכול לעשות עם ברזלים. לפחות כך היה כשעוד הייתי בארץ...

בכל אופן בהצלחה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אני אקפוץ עם התמונות לפחחים ונראה אם מישהו מהם יהיה מוכן לטפל בזה.

עוד שאלה על הדרך, צריך להחליף גם את הפלטות של הרצפה (יש לי פלטות שמחכות), האם לתת את הגוף לבד לפחח או לחבר אותו אחרי תיקון הרצפה חזרה וככה לתת אותו לפחח? כנראה שיש בעיות גם עם הדלתות, הן נפתחות מאוד קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...