Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי אוטו מליסטינג בלי בדיקה ואני חושש שהקלאץ מת

Superman1986
שימו לב! השרשור הזה בן 2851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקצרה קניתי לפני כמה ימים מכונית אם כמה תקלות (טעות שלא בדקתי ,)

אבל! הם אמרו שהם מתחייבים שלפחות הגיר מנוע והשלדה נחשבים תקינים כדי שלא אקח לבדיקה,

אז השאלה שלי אם המצמד נחשב חלק מגיר

כי אם לא, הם לא עמדו בהתחייבות ואני יכול לבטל עסקה ,התשלום באשראי או לתבוע אותם..

בדקתי בזה שזרקתי את הקלאץ עד הסוף בהילוך 1-3 ושבלם החנייה מורם עד למעלה,לא נכבה האוטו. יש רעש כאילו מאיץ ב0 קמש כאילו "מחליק".. (קראתי איפשהו בפורום שזה השיטה לבדוק קלאץ גוסס)

לפני האוטו הזה נסעתי 10 שנים + בידני ותמיד היה נכבה האוטו אם במקרה בטעות נזרק לי הקלאץ אפילו חלקי..

נ.ב נ זכרתי שהוא רשם שההתחיבות היא יחסית לשנתון והאוטו שנה 2011 ועבר 100,000 בדיוק מצד שני יש גם 2011 שעבר חצי מזה

ובאוטו הקודם שלי נסעתי 250,000 ולא היה בעיה כזאת בקלאץ (אני ממש ממש עדין ושומר) חוץ מהיום שבדקתי כי הרגיש לי מוזר וקשה להעביר הילוך ועשה ראש "כחח כזה" כאילו לא לחצתי על הקלאץ שאני מעביר הילוך

מקווה שכתבתי מובן וכמו שצריך

תודה רבה לעונים יעזור לי

עריכה אחרונה על ידי Superman1986
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקלאצ לא נחשב כחלק מהגיר מבחינת ההתחייבות על אחריות. באיזה רכב מדובר?

תודה רבה! על התגובה המהירה

הרכב פיגו 107

נ.ב בלי קשר יחסי העברה באוטו הזה זוועה, במכונית הקודמת ההילוכים היו יותר קצרים וההאצה הייתה יותר מהירה(דייאטסו סיריון)

חפשתי משהו קטן שישמש אותי בעיקר לנסיעות לעבודה. היה או את זה או אלטו או פיאט באותו מחיר (30,000)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה רע בסיריון? אחלה רכב! מצער לומר אבל זה נטו בעיה שלך שלא לקחת את הרכב לבדיקה והיסתמכת על חבורה של פוליטיקאים טובים שיודעים למסחר גם קרח לאסקימוסים אם צריך! מקווה שאין עוד ליקויים שלא אמרו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה רע בסיריון? אחלה רכב! מצער לומר אבל זה נטו בעיה שלך שלא לקחת את הרכב לבדיקה והיסתמכת על חבורה של פוליטיקאים טובים שיודעים למסחר גם קרח לאסקימוסים אם צריך! מקווה שאין עוד ליקויים שלא אמרו לך.

הייתה דגם כבר ישן 2000 כבר היה צריך לעשות טיימינג וטיפול 250 אלף ולא היה שווה

המחירון שלה היה כ6000, היתה קרובה כבר ל2 טסטים בשנה, למרות שהיא עדיין הייתה מעולה , אם היא הייתה 2005 הייתי משקיע בה במקום להחליף

אבל צודק הייתי צריך להתעקש על בדיקה. לומדים מטעויות אני מנחש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לעשות כיוון קלאץ! לפני הכל תבדוק אם הוא מכוון טוב.

תודה לך ולכל מי שענה

היום הייתי במכון הרישוי כבדיקת רכב (שהייתי אמור לעשות לפני)

אכן אמרו לי שהקלאץ מת ומחליק אבל נשאר לו בערך איזה 5000קילומוטר +- (תלוי איך אשמור)

לצערי בדרך גילו עוד כמה ליקויים שהתיקון שלכם יהיה בערך כ 5000 שקל (כולל הקלאץ)

קיצר קניתי אוטו כבכיול שווה 22000 ב35000 שהייתי יכול לקנות אוטו הרבה יותר טוב מזה או יותר זול ואותו הדבר במצב יותר טוב...

קיצר מי שמגיע תלמדו מהניסיון שלי לא משנה אם אתם קונים מישהו מטריידאין לייסטינג וכו תמיד תמיד לבדוק

קיצר עבדו עלי ודי רימו אותי סיפור ארוך , יותר מאוחר אכתוב על זה פוסט שאנשים ידעו להיזהר בכללי ומהם ( טריידמוביל להתרחק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאץ' שמחליק אין לו עוד 5000 ק"מ, גם לא עוד 5. הוא מחליק = דורש החלפה, נקודה.

דחיית ההחלפה עלולה להביא לנזק בלתי הפיך לגלגל התנופה ולחלקים נוספים מסביב.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר שחברות סחר שכאלה לא מבצעים בדיקות לרכבים שאצלם ושקיפות מלאה מול הלקוח...או שפשוט תפסו אותך כדג שמן שלא צריך יותר מידי לפרט בפניך וכך או כך יצליחו למכור לך את הרכב...וזה מה שקרה. באמת חבל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקח את כל הליקויים ותחזור לחברת ליסינג

אם הם הראו לך טופס בדיקה (אשר בוצע לא מזמן) אז זוהי רמאות והחוק יגן עליך (כי ידעו שיש בעיה או טייחו אותה)

אם קנית רכב מבלי שהראו לך טופס בדיקה ומבלי שעשית בדיקה אז כל האחריות הינה עליך

קלאצ מחליק זה לא משהו שמופיע תוך יום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך ולכל מי שענה

היום הייתי במכון הרישוי כבדיקת רכב (שהייתי אמור לעשות לפני)

אכן אמרו לי שהקלאץ מת ומחליק אבל נשאר לו בערך איזה 5000קילומוטר +- (תלוי איך אשמור)

ממש לא נכון אם קלאץ מחליק בצורה שאתה מספר הוא דורש החלפה ואין מצב ל5000 קילומטרים, אולי מטרים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורת התבטאות שלך לגבי המקרה תיצור מבחינתך בעיות המימוש האחריות.

כל מה שהייתה צריך לעשות זה ללכת עם בדיקה עצמית בחזרה לסניף ולדרוש שיטפלו בזה ,במידה ולא היו מטפלים ניתן היה להמשיך בשני דרכים:

א.להגיש בפניהם מכתב התראה לפני תביעה.

ב.ללכת ולהתבכיין בפורום ובדרך גם ליצור אפשרות לתביעה נגדית על הוצאת לשון הרע.

אתה הלכת לאופציה בלי ב' בלי לגשת אליהם.

לא הייתי בונה על ביטול עסקה עקב שתקלה כזאת מינורית אפשר לסדר לא מדובר פה במנוע גמור או גיר שדורש שיפוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...