Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאורה חלשה בלוח מחונים+השעון לא עובד,205.

Punkmobile205
שימו לב! השרשור הזה בן 7067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה התאורה שלי ב205 חלשה ברמות...נמאס לי מזה..אני חי בסרט שלא הדלקתי פנסים כל הזמן..

זה משגע אותי.האם יש אפשרות לשנות לתאורה יותר בהירה\כחולה אפילו יותר נחמד...

אני ממש לא יכול לסבול את זה יותר...כמו כן השעון בלוח לא עובד...כלומר עובד רק שאני פותח סוויטץ' נראה לי שהסוללה הפנימית שלו גמורה...יש מצב להחליף אותה??או שצריך לחפור בלוח שעונים??כמו כן שוב...האם בשביל להחליף תאורה גם יש צורך בלחפור שם בלוח שעונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל במכונית לא חופרים. אני רואה שאתה להוט לנסות את זה, אבל קח את המילה שלי - זה לא יעבוד.

עכשיו לבעיה, מה מצב המצבר ? בן כמה הוא ?

בדוק תקינות אלטרנטור, אולי הוא "הזדקן" וזקוק לשיפוץ\החלפה ? (עצה שלי, עדיף לקנות חדש)

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל במכונית לא חופרים. אני רואה שאתה להוט לנסות את זה, אבל קח את המילה שלי - זה לא יעבוד.

עכשיו לבעיה, מה מצב המצבר ? בן כמה הוא ?

בדוק תקינות אלטרנטור, אולי הוא "הזדקן" וזקוק לשיפוץ\החלפה ? (עצה שלי, עדיף לקנות חדש)

אנשים פה אשכרה צריכים להתחיל להתרגל לדרך שבה אני מדבר....לחפור....כלומר לפרק שכבות...

בכל מקרה מצבר חדש.לפני שבועיים הכל תקין מבחינה חשמלית...כולה מנורות חלשות נראה לי.בכל מקרה אני שאלתי משהו אחר לגמרי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדווקא אתה צריך אשכרה להתרגל לשפה שאנחנו מדברים כאן , יעזור לך להשתלב קצת יותר טוב.(אגב ,במילה אשכרה הפסיקו להשתמש לפני 15 שנה ,אבעה חודשים ויומיים , קח את זה בתור עידכון) :idea: .

לגבי התאורה - דבר ראשון יש לאבחן האם הנורות המיועדות להאיר אכן דולקות , רק בצורה חלשה - או שמא חלקן הגדול שרוף (יותר הגיוני). כדי להגיע למסקנה , אם לא ניתן לראות במבט מבחוץ (בעצם גם אם כן - לצערך לא ניתן לטפל ללא פירוק לוח השעונים) תיאלץ להתחיל במלאכה ולפרק , או - אם אין לך את הידע - לגשת למוסך המכיר את העבודה.

(לפני שאתה קופץ עם השאלה הבאה - ערוך חיפוש בפורום , על מוסכים כאלה ,על איך ומה לעשות - המונח "לוח שעונים" עשוי לעזור בחיפוש).

השערה (לא מבוססת) שלי היא שמישהו , מתישהו , שיחק עם הזנת המתח לכיוון לוח השעונים שלך , וגרם לנפילת מתח בדרך. אי לכך גם השעון מתקשה להתעורר בבוקר.

מרחוק קצת קשה לאבחן יותר ברצינות , SORRY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדווקא אתה צריך אשכרה להתרגל לשפה שאנחנו מדברים כאן , יעזור לך להשתלב קצת יותר טוב.(אגב ,במילה אשכרה הפסיקו להשתמש לפני 15 שנה ,אבעה חודשים ויומיים , קח את זה בתור עידכון) :idea: .

לגבי התאורה - דבר ראשון יש לאבחן האם הנורות המיועדות להאיר אכן דולקות , רק בצורה חלשה - או שמא חלקן הגדול שרוף (יותר הגיוני). כדי להגיע למסקנה , אם לא ניתן לראות במבט מבחוץ (בעצם גם אם כן - לצערך לא ניתן לטפל ללא פירוק לוח השעונים) תיאלץ להתחיל במלאכה ולפרק , או - אם אין לך את הידע - לגשת למוסך המכיר את העבודה.

(לפני שאתה קופץ עם השאלה הבאה - ערוך חיפוש בפורום , על מוסכים כאלה ,על איך ומה לעשות - המונח "לוח שעונים" עשוי לעזור בחיפוש).

השערה (לא מבוססת) שלי היא שמישהו , מתישהו , שיחק עם הזנת המתח לכיוון לוח השעונים שלך , וגרם לנפילת מתח בדרך. אי לכך גם השעון מתקשה להתעורר בבוקר.

מרחוק קצת קשה לאבחן יותר ברצינות , SORRY.

שמר הנכבד.

תודה על עדכוני השפה.....אך לצערי אמשיך בלשוני העתיקה.

בכל מקרה כל המנורות עובדות כלום לא שרוף פשוט יש תאורה חלשה זה הכל כאמור ב205 יש 2 נורות עליונות שעושות אור כתום אך משום מה אצלי הם לא מאירות בעוצמה נורמלית...אלא על פניו זה נראה חלש מידי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מה שבטוח תהיה חייב לפתוח את הלוח-אולי שמו מנורות עם עוצמה נמוכה מידיי?(אם בכלל קיים דבר כזה

אם אין לך כוח להתחיל לפרק תלך לחשמלאי ושהוא ישבור את הראש

מגאן קופה 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מה שבטוח תהיה חייב לפתוח את הלוח-אולי שמו מנורות עם עוצמה נמוכה מידיי?(אם בכלל קיים דבר כזה

אם אין לך כוח להתחיל לפרק תלך לחשמלאי ושהוא ישבור את הראש

הקטע שאני לא רוצה לפרק אם זה קשה מידי...וחוץ מזה שאני בכלל אם כבר מפרק רוצה להחליף לתאורה כחולה או משהו יותר מעניין מהכתום המשעמם הזה...מאיפה אני יכול להשיג נורות שכאלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה

הבנתי שיש צבע לזכוכית שאפשר לצבוע ודובר גם על לחבר לדים אבל הצבע יוריד את החוזק של האור

אז זה לא יתן כלום בסוף

מגאן קופה 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-205 שלי יש דימר (עמעם) מקורי מתחת להגה.

אפשר לכוון את עצמת תאורת לוח השעונים.

תבדוק האם הוא קיים גם בדגם שלך.

בלי קשר, לפני שנתיים בערך פרקתי את לוח השעונים שלי, כדי להחליף 2 נורות שרופות.

"על הדרך" החלפתי את כל הנורות הישנות בנורות חדשות, ועצמת התאורה השתפרה פלאים.

דרך אגב -

בכל מקרה כל המנורות עובדות כלום לא שרוף פשוט יש תאורה חלשה זה הכל כאמור ב205 יש 2 נורות עליונות שעושות אור כתום אך משום מה אצלי הם לא מאירות בעוצמה נורמלית...אלא על פניו זה נראה חלש

אם תמשיך לכתוב בלי להתחשב בזה שאחרים מתקשים לקרוא אותך, מכיוון שאתה כותב ללא סימני פיסוק, לצערך ההודעות תמחקנה.

לפני שאתה שולח הודעה תעבור עליה שוב, כדי להקל עלינו לעזור לך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-205 שלי יש דימר (עמעם) מקורי מתחת להגה.

אפשר לכוון את עצמת תאורת לוח השעונים.

תבדוק האם הוא קיים גם בדגם שלך.

בלי קשר, לפני שנתיים בערך פרקתי את לוח השעונים שלי, כדי להחליף 2 נורות שרופות.

"על הדרך" החלפתי את כל הנורות הישנות בנורות חדשות, ועצמת התאורה השתפרה פלאים.

דרך אגב -

אם תמשיך לכתוב בלי להתחשב בזה שאחרים מתקשים לקרוא אותך, מכיוון שאתה כותב ללא סימני פיסוק, לצערך ההודעות תמחקנה.

לפני שאתה שולח הודעה תעבור עליה שוב, כדי להקל עלינו לעזור לך.

רז.

אם תקרא את ההודעות שלי תבין שאני מדבר בשפה נורמלית ויום יומית ככה שזה לא מפריע לאף אחד לעזור לי, נהפוך הוא אני רוצה לכתוב בשפה שכולם יבינו כדי לקבל פתרונות.

תודה.

בכל מקרה האם ידוע לך אם יש את זה גם ב205 4EVER 98?

והאם ידוע לך משהו לגבי הנורות ?(האם אפשר להחליף את צבעם?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר הנכבד.

בכל מקרה כל המנורות עובדות כלום לא שרוף פשוט יש תאורה חלשה זה הכל כאמור ב205 יש 2 נורות עליונות שעושות אור כתום אך משום מה אצלי הם לא מאירות בעוצמה נורמלית...אלא על פניו זה נראה חלש מידי.

תודה.

עצם זה שהשעון מתעורר לעבודה ברגע שמכניסים מפתח (עם הסוויץ') מראה שחיבלו בכל מה שקשור להזנת המתח ללוח השעונים.

תנסה להחליף את הנורות לחדשות, סביר להניח שזה לא יעזור כל כך.

במידה וזה לא עוזר ויש לך ידע בחשמל, פשוט תסלול קו חדש ללוח השעונים עם ממסר קטן (למרות שזה ממש ממש לא חובה מאחר ומדובר בזרם נמוך עד אפסי) שיתחבר לידית האורות שלך (לאורות חניה).

כל נורה (במקרה שלך) צורכת 1.2W (סה"כ 2.4W לתאורה).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאח שלי היתה את אותה בעיה ב 205...

עד כמה שאני זוכר, המנורות חיממו את הבית שלהן והמיסו את הכל שם, וכך לא נתנו אור בזווית הנכונה.

הוא פירק ושיפץ את הלוח ומאז זה מאיר טוב (יחסית ל 205)...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...