Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשאלתי לגבי קליאו 1.2 חדשה מהחברה, מה דעתכם?

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 3132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, נשאלתי על ידי חבר לגבי קליאו 1.2 חדשה מהחברה.

הדרישות הן מיני\סופר-מיני שתהיה קצת יותר סוחבת במחיר של עד 110K, על פניו הקליאו נראת מעולה.

מצד שני, ברוב דיוני הפורום עם דרישות דומות בחודשים האחרונים, לא ראיתי מחברי הפורום כמעט המלצות לקליאו החדשה... האם יש איזשהן מחלות שאני לא מודע להן ברכב?

הרכב נראה די מאובזר ויחסית סוחב במחיר לא גבוהה מדי.

המתחרות הישירות הן פולו 1.2, פאביה, איביזה ושאר החברות בקטגוריה.

אשמח לשמוע על יתרונות וחסרונות של הדגמים הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי היום דווקא הפיגו 208 משתלמת יותר,היא גם עם מנוע טורבו אבל זולה יותר,ונוחה יותר ומאחור מרווחת יותר.

הקליאו לעצמה מעוצבת מעולה,זריזה אבל מאחור צפופה.

האיביזה זולה יותר,גם צפופה מאחור עכשיו מגיעה עם מנוע 1.0 טורבו אבל אי אפשר לדעת איך היא יהיה מבחינת אמינות לאורך שנים לאור העבר הלא מזהיר שלהם,מה כן הרכב ניראה צעיר חיצונית קיבל תוספת איבזור אחרי מתיחת פנים ואיכות חומרים טובה יותר.

הפאביה איכזבה אותי,עיצוב של דור קודם,איכות חומרים פשוטה,מאחור מושבים לא נוחים עקב זווית משענת לא טובה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על הסטיישן, השילוב גיר מנוע עובד דיי טוב, האוטו היה לי נוח וספג באמפרים דיי טוב. הבעיה שלי איתו זה הפנים הפלסטיקי והרועש בצורה מוגזמת ורק בגלל זה אני לא מסוגל להמליץ עליה.(אני מנחש שאתה מתכוון לאוטומט 1.2T.) תבדוק בעצמך אם זה משהו שאתה יכול לחיות איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, נשאלתי על ידי חבר לגבי קליאו 1.2 חדשה מהחברה.

הדרישות הן מיני\סופר-מיני שתהיה קצת יותר סוחבת במחיר של עד 110K, על פניו הקליאו נראת מעולה.

מצד שני, ברוב דיוני הפורום עם דרישות דומות בחודשים האחרונים, לא ראיתי מחברי הפורום כמעט המלצות לקליאו החדשה... האם יש איזשהן מחלות שאני לא מודע להן ברכב?

הרכב נראה די מאובזר ויחסית סוחב במחיר לא גבוהה מדי.

המתחרות הישירות הן פולו 1.2, פאביה, איביזה ושאר החברות בקטגוריה.

אשמח לשמוע על יתרונות וחסרונות של הדגמים הנ"ל.

רכב "קשה" על הכביש

צריכת-דלק גבוהה

מנוע פחות זריז ממה שמתיימר להיות "על הנייר"

כל אלה יחסית למתחרות בקבוצת הסופר-מיני

בסה"כ רכב לא רע בכלל

כרגיל, אתה יכול לבדוק וייתכן שרכב זה יספק אותך בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפחות מהתקציב הזה אתה רוכש את הפאביה עם כל האבזור.

אמא שלי הלכה על הבחירה הזו, אני חושב שהיא מושלמת- מכל הבחינות. אמנם לא נוסעת כמו האלפא אבל ללא ספק למי שלא מחפש ספורטיביות היא מושלמת ובמחיר אטרקטיבי...

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את המראה של הקליאו, בעיקר בצבע אדום עם החישוקים השחורים. הרכב יחסית מאובזר, הבעיה היא התוכן: נוחות לא טובה, ביצועים פושרים וצריכת דלק לא משהו. גם בידוד הרעשים הלוקה בחסר והגימור הפנימי לא מוסיפים לחבילה היקרה מדי. במחיר של הגרסה המאובזרת כבר עדיף לקחת מאזדה 2. הפיג'ו נראית כחבילה הכי משתלמת, אבל האמינות שלה עדיין לא עמדה במבחן הזמן.

לפאביה אל תתקרב לדעתי בגלל הגיר הבעייתי והעיצוב המיושן.

עריכה אחרונה על ידי shimib1977
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפחות מהתקציב הזה אתה רוכש את הפאביה עם כל האבזור.

אמא שלי הלכה על הבחירה הזו, אני חושב שהיא מושלמת- מכל הבחינות. אמנם לא נוסעת כמו האלפא אבל ללא ספק למי שלא מחפש ספורטיביות היא מושלמת ובמחיר אטרקטיבי...

יש לה כמה דברים לשפר כדי להיות מושלמת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...