Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי המציא את המבחן אמינות ולמה אי אפשר לעבור אותו ? -_-'

DevilUser
שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלות על אלכוהול, איך הם מצפים שתענה בכנות אם הם שואלים אם אתה "משתקר"? :roflmao::roflmao::roflmao:

"משתכר" זה עם "כ" ידידי, הרגת אותי עם זה:lol:

ג) לדווח רק אם הוא רוצה לעבוד בצבע או משרד הביטחון

יש גם את זה, קורע. :lol:

deviluser, האם עשית העתק הדבק או הקלדת את כל השאלות ידנית? (ואז אפשר להבין את טעויות ההקלדה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חלק מהמבחנים האלו באמת בודקים עקביות. וזה יותר חשוב מלנסות ולצאת צדיק.

למה כול כך חשובה העקביות ? לטעמי עקביות קצת משעממת.

אולי מעסיקים בתחומים מסויימים לא מחפשים עקביות אלא שקרן מוכשר ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו מצפה שאדם בוגר ישקר ויגיד שהוא לא שותה או לא משתכר אף פעם (אלא אם הוא סחי מת וזה באמת המצב).

אני לא שותה.

זה שלהנות בהכרח צריך עם בקבוק ביד, זה כבר התמכרות פסיכולוגית, וזה שמצפים ממך לזה, זה דפיקה בכל התרבות הזאת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג) לדווח רק אם הוא רוצה לעבוד בצבע או משרד הביטחון

יש גם את זה, קורע. :lol:

deviluser, האם עשית העתק הדבק או הקלדת את כל השאלות ידנית? (ואז אפשר להבין את טעויות ההקלדה.)

אכן העתקתי ממקבץ שמצאתי באינטרנט לא עברתי לתקן שגיאות כתיב :lol:

אעדכן בהמשך אם צלחתי את השטות הזאת בהצלחה או ששוב השטן הזה שם לי רגל בקידום בקריירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יכול להציג מידע על התקפות של המבחנים ועל יכולת החיזוי שלהם את התנהגות המועמד?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני לא שותה.

זה שלהנות בהכרח צריך עם בקבוק ביד, זה כבר התמכרות פסיכולוגית, וזה שמצפים ממך לזה, זה דפיקה בכל התרבות הזאת.

מה דפיקה בכוס יין אדום עם הארוחה?

לא כולם שותים כדי להקיא בשירותים של המועדון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שותה.

בסדר, אתה סחי מת.

זה לא האישיו, העניין הוא לא לשקר במידה ואתה כן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת עשיתי אותו כ 3 פעמים בואריאציות שונות, מעולם לא נתקלתי בבעיה כלשהי אח''כ.

להתריע שאתה משקר שיתריע זה לא אמור לעניין אותך ואתה לא אמור להתאים את עצמך לזה, לרוב זה אכן בוחן עקביות.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, אתה סחי מת.

זה לא האישיו, העניין הוא לא לשקר במידה ואתה כן.

אני חושב שזאת הסיבה שנפלתי בזה, כי עניתי שלא

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי 3 כאלו - עניתי מה שאני חושב ועברתי ללא שום בעיה מיוחדת.

אגב, כן דיווחתי שאני שותה באירועים חברתיים מפעם לפעם ולא נשאלתי על כך אפילו בראיונות.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפי מה שאני מכיר, כדי לעבור "מותר לך" לשתות רק מדי פעם באירועים ולא להשתמש לעולם בסמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קראתי איפשהו על אחד שענה שם שעישן ג'וינט פעם ואמרו לו לתקן את התשובה הזאת. כמה זה נכון, לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להוסיף פרטים - זה בוודאות לא נכון, שוב מנסיון אישי. פשוט דברו אמת! מה כל כך קשה?
קשה כי הח#א הזה זה שקר אחד גדול בפני עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נובמת, תהיה רציונלי. חצי מדינה עישנה ג'וינט פעם. רוצים לראות שאתה לא מכור לסמים ברמה שבגללה תיסחט על ידי מישהו או תמעל כדי לשבור קריז.

Recreational הוא לא בעיה כל עוד אתה לא משקר לגביו

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...