Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים.

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ,

איך פאלקן?

קיבלנו מאנטון הצעת מחיר - רביעיית פאלקן (165/65/14) ב-800 ש"ח..

1. אנטון עושה הנחות לחברי הפורום?

2. שעה "מתה" - יש כזה דבר אצלו? הוא עובד בשבת?

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1 הצמיגים טובים.גם המחיר.

2 אם הוא היה יודע מה זה פורום,הוא היה עושה הנחה.בכל מקרה,הוא תמיד עושה הנחות.תגיד לו שזה הרבה כסף,תגיד לו שאתה משלם במזומן,תגיד לו שאתה סטודנט,שאימא שלך גוססת,שאתה יתום,שיש לך אח נרקומן,שאתה נוהג על סקודה.זה תמיד עובד.

3 הוא עובד בשבת ותמיד מפוצץ אצלו,אז תבוא עם תאבון.מול אנטון יש חומוסיה שלוקחת גרגרי חומוס ועושה מהם זהב.רק לחומוסיה ראוי להקדיש ת'רד.תעבור את הכביש,בקש צלחת מממרח הקסמים עם פול,צ'יפס בצד ושתי פיתות חמות ליד.קנח בבקבוק קולה או בירה ואתה מסודר בחיים.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתו מביאה לו אוכל בשתיים והוא אוכל חצי שעה.אח"כ הילדים שלו באים מבית הספר והוא מדבר איתם קצת.אישתו מוטרדת מזה שהוא לא מספיק בבית.הוא טוען שזה חשוב לפרנסה.אח"כ הוא מעשן סיגריה ומסתכל לכיוון הים בעיניים מצועפות.הוא נזכר בימי ילדותו ביפו.הכל היה שונה.הוא היה צעיר ומלא מרץ.העולם נפרש לרגליו והוא היה כל יכול.ועכשיו... מה נהיה ממנו? העיר השתנתה.האנשים השתנו.הדייגים שפעם פרשו רשתות בנמל כבר לא מגיעים לעבודה.המיתון פגע בכולם.הוא מנגב את המצח ומשחרר אנחה בלב כבד ליד הקומפרסור של הלחץ אוויר.

וואלה...מאיפה לי לדעת איך בשישי בצהריים?!?! אני לא גר שם, כולה קניתי שם צמיגים!

תעשה חשבון לבד-סביר להניח שכל שעה שהיא חופשית ונטולת עבודה אצל היהודים היא שעה עמוסה אצל אנטון.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתומר תודה רבה על שהירה הקולחת מהרהורי צמיגי אנטון, נהניתי וצחקתי.

ולענייננו, צמיגי אנטון פתוחים בשבתות וחגים ובערבים בערך עד שעה 20.00.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א' הבחור פה עם הסקודה רק שלשום הרשו לו לשתות פטל, מה אתה ממליץ לו על בירות ?! אתה רוצה להיות מואשם בשידול ? שוב ?

ב' החומוס שם באמת טעים. אבל באבו חסן יותר.

ג' אנטון זול תמיד. לא צריך לספר לו סיפורים על בת דודה שלך שקיבלה קטטר ליום הולדת 15.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב' החומוס שם באמת טעים. אבל באבו חסן יותר.
כן, אבל אצל אבו חסן לא מוכרים צמיגים מעבר לכביש.

אולי אני אלך לקנות צמיגים לאוטו הדמיוני שלי? עשיתם לי חשק לחומוס.

לגבי אנטון, תבוא ממש מוקדם בבוקר או ממש מאוחר בערב. או ביום ראשון. אז ריק שם לגמרי. :twisted:

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...