Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור מע' שמע לטויוטה אוונסיס

motocross
שימו לב! השרשור הזה בן 7066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמממממ, אבל משהו שאני לא מבין, אם היבואן אומר שיש רמקולים של 160-180, והוא לא בידיוק זוכר, ואין מספיק ווליום, אז צריך להוסיף מגבר, או אפילו להחליף את המע' עצמה?

אני לא מתקין אצל היבואן, אני קונה את הכל בעצמי, עפ"י המלצות כמובן, אולי פה בפורום וגם של אישמקצוע שמתקין לי את הכל...

אני עובד בהתקנות אצל היבואן הזה ואני אומר לך שהרמקולים הם לא 160 וואט נקיים (על הרמקול רשוםMAX WATT 160). הנתון הוא מקסימום וואט שהרמקול יכול לספוג לפני שהוא נשרף.

אני לא ליודע כמה וואט נקי (RMS) הרמקול הזה.

אני חושב שכדאי לקנות מגבר מבלי להחליף את הרמקולים. אחר כך תמיד תוכל לקנות רמקולים/קומפוננטים יותר טובים שיתחברו למגבר, אם לא תהיה מרוצה מהרמקולים המקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר וצריך גם לשפר מערכת מקורית,ובמידה ורוצים להגיע לסאונד טוב,צריך להשקיע וכדי להוציא סונד טוב מרדיו מקורי חייב להוסיף הגברה ורצוי גם קדם מגבר איכותי ולא לחבר מנחתים וכל מיני קומבינות זולות (יש מוצר כזה של אדיו קונטרול שמחולל פלאים),צריך גם מגבר טוב,קומפוננט קידמי טוב וסאב וופר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדם מגבר טוב ? לשם מה ?

בהקשר למנחתים זולים, אתה צודק, זה באמת יכול לגרוע בצורה מהותית מהסאונד שלו.

אך מה רע במנחתים איכותיים ? אומנם מחיר לא זול, אך מבצעים את העבודה..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בחברה שעושה התקנות חשמליות ליבואן טויוטה. לגבי האחריות אתה צריך לשאול את היבואן.

האם יש לך רדיו דיסק של פנסוניק או רדיו דיסק שבנוי בתוך הדשבורד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...