Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[המלצה] ניקוי קרבורטור

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 7060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כחודש נדדתי צפונה לנתניה, להעביר את הרכב ניקוי קרבורטור אצל צביקה.

עכשיו, חודש אחרי, אני בטוח שהניקוי הוכיח את עצמו, וזה גם הזמן להמליץ על טיפול דומה לכל רכבי הקרבורטור.

לפני הטיפול:

א. תצרוכת דלק של 1:10 בנסיעות בין עירוניות, 1:5 בנסיעות עירוניות. ללא ספק, כאב לא קטן בכיס.

ב. ריח חריף של דלק בהתנעות הבוקר.

ג. צ'וק אוטומטי תקוע, שגרם להתנעות בוקר קשות מאוד.

ד. סחיבה לקויה של הרכב. המנוע מתקשה לעלות בסל"ד.

אחרי הטיפול:

א. תצרוכת דלק בנסיעה משולבת - 1:10. לצערי, לא נסעתי עם הרכב נסיעות בין עירוניות, וקשה לי לתת נתונים מדוייקים.

ב. הריח החריף של הדלק נבע מצינור דלק שדלף. צביקה איתר את הצינור תוך שניה, והחליפו בחדש. אני עדיין מתגעגע לריח החריף של הבנזין על הבוקר :wink:

ג. בסעיף התנעות הבוקר ניכר השיפור מהשמעותי ביותר. לא עוד הנעה של הרכב בניסיון שני או שלישי. לא עוד לחכות חמש דקות עם הרכב מונע, כדי לתת למנוע להתחמם. ההנעה מיידית, לאחר שניה או שתיים של סטארטר. בימים קרים במיוחד, אני נותן גם לחיצה קלה מאוד על דוושת הגז. הרכב מניע מיד, הצ'וק האוטומטי נכנס לפעולה ומרים את הסל"ד למשך כמה דקות, עד שחום המנוע מתחיל לעלות.

ד. אמנם המנוע עדיין לא חזר לימיו הזוהרים, אבל השיפור ניכר. המנוע מטפס לסל"ד גבוה טוב יותר, ועובד עגול יותר (וסליחה שאין לי מושג טוב יותר לתת כדי לתאר את הפעולה של המנוע) בסל"ד גבוה. בכלל, אני כבר צריך להתנצל בכל פעם שאני מושך את המנוע ל 3000 סל"ד והלאה.

ה. עוד פיצ'ר אחד שהתקבל מהטיפול, ולא היה מתוכנן בכלל - כבל הגז שלי לא מקובע למקומו כראוי, והדבר גרם לריפיון בדוושת הגז. צביקה קיבע את הכבל באופן זמני, והדוושה חזרה לחיים חדשים. אני צריך לעשות בקרוב טיפול 10k לרכב ואני יוחלף כל הכבל בחדש.

בקיצור -

ממליץ בחום על טיפול אצל צביקה. בעל מקצוע אמין וישר. חבל שזה לא משהו שאפשר להגיד על כל בעלי המקצוע בארץ. :sad:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 7060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...