Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלקה בחניון - משטח אפוקסי

gsk
שימו לב! השרשור הזה בן 3385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אתמול ניסיתי למצוא חנייה בחניון של רשת חצי חינם בראשל"צ.

החניון עשוי ממשטח מבריק (ככל הנראה אפוקסי) בדומה לשטח שרואים בתמונה הבאה:

המשטח היה רטוב ברובו בעקבות הגשמים.

123.jpg

האחיזה במשטח הייתה גרועה ביותר הגלגלים החליקו גם בנסיון להאיץ וגם בנסיון לבלום. ה ABS פעל בכל לחיצה הכי קטנה על הבלמים, אפילו שהנסיעה הייתה במהירות אפסית. זה היה כמו לנסוע על שמן! לא הייתה שליטה ברכב ומיהרתי לצאת מהחניון בכדי להמנע מתאונה.

האם נתקלתם בבעיה דומה בחניונים מסוג זה כאשר הם רטובים? או שאולי הצמיגים הישנים שלי אשמים באחיזה הירודה?

תודה מראש על התובנות.

123.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נתקלתי. פירפור עצבני בהילוך שני בלחיצה קלה על הגז, צמיגים כמעט חדשים.

במקומות כאלה צריך לנסוע לאט, לא להאיץ ולא לבלום חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי.

בביג פאשן טבריה, בשנה שעברה החלקתי על משטח כזה (רטוב) לתוך פיגומים שהיו במקום. הרבה בזכות הESP שפשוט התפגר לי.

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחצי שנה אחותי החליקה עם הרכב במהירות אפסית נכנסה בעמוד בחניון של בניין משרדים חדש.

לאחותי שלום - הפאסאט ליסינג שלה נשלחה לפירוק.

למחרת קצין הבטיחות מילא את החניון שלטי אזהרה, והמים מנוקזים כמה פעמים ביום.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע אפוקסי הוא חלק מאוד ומשתמשים בו גם במשטחי החלקה כדי לייצר מקדם חיכוך של נהיגה על קרח. חלק פי שתיים-שלוש מבדוגמת השמן של פותח השרשור!

אני חושב שהוא נשחק פחות מאספלט באותם תנאים, אבל עדיין מדובר בפתרון מפוקפק מאוד גם בעידן בקרת היציבות האלקטרונית!

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציין חן, הרציונל בשימוש באפוקסי הוא השחיקה הנמוכה של הסימונים (ע"ח בטיחות הרכבים, שלא אמורה ממש להוות בעיה כל עוד לא מתגרזנים והצמיגים במצב תקין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני החלקתי בביג פאשן בטבריה.

פשוט תהיו זהירים יותר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני החלקתי בביג פאשן בטבריה.

יכול להיות אחלה Bumper sticker לטבריינים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרנד קניון פחות הרגשתי החלקה, יותר רעש מעצבן בכל סיבוב הכי קטן של הגלגל מהמשטח עצמו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...