Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שערוריית מחירי הצימרים בישראל - כתבה מגלובס

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 3422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שיפה זה שכל מי שמכיר בעלי צימר יודע לספר על הקשיים שלהם עם תשלומי המיסים, התאמה לדרישות מכבי האש וכו׳.

תזכרו רק שעל כל בעל צימר כזה שעומד בכל התקנים ומשלם מיסים כחוק יש כמה בעלי צימרים שלא עומדים בתקן כלשהו ולא בדיוק עומדים בקשר רציף עם רשויות המס.

כמו בכל דבר בארץ, אם אתה עובד כחוק ובכפוף לדרישות החוק אתה נדפק בזמן שמי שעובד שחור חוגג.

גם לי יש ידידה שיש להוריה 2 צימרים שכל אחד ממנו הינו בקתת עץ מאוד מרווחת עם 2 חדרי שינה, שירותים ואמבטיה+ עליית גג\גלריה שמתפקדת כחדר שינה נוסף+ מטבח וסלון מרווחים+ מרפסת עם נוף מטריף וג׳קוזי מפנק.

בזמנו כשהם בנו את הצימר לפני כ-10 שנים עלה להקים אותו 40k שקלים, כלומר סיפור של פחות מחצי שנה (בהגזמה פראית) לכסות עלויות הקמה וכניסה ליופי של רווח.

אפרופו מיסים, אני בספק אם יש צימר אחד בישראל שמסלם מיסים עבור 100% מהלילות ששוכרים אותו, ספק גדול אם משלמים מיסים עבור 50% מהלילות...

הבכי של בעלי הצימרים מאוד פשוט- מתחילה להיגמר להם החגיגה, הם מאוד נהנו מהמצב הלא סימפוני עם טורקיה וניצלו היטב את התקופה שהישראלים לא ידעו ממש לאן לטוס לנופש זול אבל התקופה הזאת כאמור נגמרה ברגע שנפתחה לישראלים האפשרות לטוס ב-2000 שקלים לחופשה של 5 לילות במלון מפנק עם קצת קזינו, קצת קניות ולא פחות חשוב- חותמת בדרכון.

בנימה אישית, אני מאוד אוהב את הנוף של הצפון, מאוד מאוד אוהב גם את הנוף של המדבר, לדעתי הדרך הכי יפה להנות מאלה זה עם אוהל, מדורה קטנה, בת זוג או כמה חברים טובים, דרינק טוב ומשהו טעים לאכול.

זה כמובן לא מתאים לכל אחד ויש נשים שחוטפות צמרמורת למשמע ההצעה ללינה באוהל אבל אם בת הזוג ו\או החברים פתוחים לרעיון כזה- באמת שאין מלון שיתן תמורה כזו גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו בכל דבר בעולם, אם אתה עובד כחוק ובכפוף לדרישות החוק אתה נדפק בזמן שמי שעובד שחור חוגג.

תיקנתי לך. כמובן שכים תיכוניים אנרנו כנראה קצת יותר גרועים מאחרים, אבל לא בטוח שבהרבה.

מעבר לכך - אני מסכים אתך - אם בעבר הייתי יוצא כל שנה לחופשה אחת בארץ ואחת בחו"ל בשנים האחרונות אני יוצא פעמיים לחו"ל, עם אופציה לשלישית. נכון שגם מצבי הכלכלי השתפר, ומצד שני - יש ילד בצבא שגורם לכך שלא נרצה להתרחק מדי וליותר מדי זמן, אבל, למשל, כאשר בדקתי אופציות לחנוכה האופציות של חו"ל היו יותר מתאימות מאלה שבארץ, וזה עוד עם מחירי טיסות של תקופת חופשה מבתי הספר - תקופה שבה מחירי הטיסות כפולים מאשר כמה ימים לפני או אחרי החג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול מושבניק מחזיק כמה צימרים, יש יותר צימרים בארץ מאזרחים.

אז אין להם לקוחות כל השנה, לפחות חצי שנה המקום ריק.

ומחירי הנדלן בארץ הם הרי פסיכים לגמרי.

במחיר שקונים בית אחד לצימר בארץ קונים באירופה את כל הרחוב.

אז מושבניקים תחזרו להיות חקלאים, לא תתעשרו מצימרים.

וואלה, זרקת ההנחתה להרמה הבאה. בדיוק רציתי לפתוח פוסט עד כמה החיים של חקלאים בישראל רחוקים מלהיות מזהירים.

הרשו לי לנצל את ההזדמנות לפנות כאן לכולם. אם מישהו כאן חושב להיות חקלאי אז אני ממליץ לו לזנוח את הרעיון. העבודה היא קשה ביותר, תובענית מסביב לשעון, לעיתים נדירות מתגמלת בנדיבות והממשלה המחורבנת כמו אחרות לפניה לא ממש תומכת בחקלאים. אם חברים שלי משקיעים 1.25 שקלים לכל ק"ג בננות ומקבלים במקרה הטוב 1.35 שקלים על כל ק"ג אז תבינו עד כמה זה לא שווה. מכיר לא מעט חקלאים שאו שהשכירו את השטח שלהם למישהו אחר או שפשוט לא נטעו שום תוצרת ופשוט עברו לעבוד בתור שכירים שמרוויחים 6,000 שקלים נטו בחודש בעבודה מסויימת. לפעמים זה פחות כאב ראש.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"חוגר", מועדון ההנחות של החיילים יש צימרים במחירים סביב 300 ש"ח.

https://hoger.co.il/ShowDiscount.aspx?DiscountID=1218

https://hoger.co.il/ShowDiscount.aspx?DiscountID=1214

סתם טיפ אם יש פה חיילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראשון נראה ממש פשוט, לא שווה את הכסף.

השני יותר טוב אבל 550 לסופ"ש זה לא זול בכלל.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה שיצאתי לצימר בקיץ הזה שכרתי וילה. שילמתי 2000 שקל ללילה, אבל היינו 6 נפשות והייתה לנו בריכה, ג'קוזי ענק וסאונה פרטיים. לא הרגשתי ששילמתי יותר מדי עבור מה שקבלתי.

אם בא לי תיירות לאו-קוסט בארץ - יש לי ציוד קמפינג מלא ומנוי של רשות הטבע והגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמלוב, מה לדעתך מחיר הגיוני ללילה בסופ"ש בצימר ? במיקום סביר בצפון עם אבזור סטנדרטי (בריכה כלשהי (פרטית או משותפת) + ג'קוזי פרטי)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, זרקת ההנחתה להרמה הבאה. בדיוק רציתי לפתוח פוסט עד כמה החיים של חקלאים בישראל רחוקים מלהיות מזהירים.

הרשו לי לנצל את ההזדמנות לפנות כאן לכולם. אם מישהו כאן חושב להיות חקלאי אז אני ממליץ לו לזנוח את הרעיון. העבודה היא קשה ביותר, תובענית מסביב לשעון, לעיתים נדירות מתגמלת בנדיבות והממשלה המחורבנת כמו אחרות לפניה לא ממש תומכת בחקלאים. אם חברים שלי משקיעים 1.25 שקלים לכל ק"ג בננות ומקבלים במקרה הטוב 1.35 שקלים על כל ק"ג אז תבינו עד כמה זה לא שווה. מכיר לא מעט חקלאים שאו שהשכירו את השטח שלהם למישהו אחר או שפשוט לא נטעו שום תוצרת ופשוט עברו לעבוד בתור שכירים שמרוויחים 6,000 שקלים נטו בחודש בעבודה מסויימת. לפעמים זה פחות כאב ראש.

חברים שלך מקבלים 1.35 שקלים לכל קילו בננות כי הם טפשים

אם הם היו חכמים, כמו ברק אומגה וחבריו, הם היו יכולים למכור את התוצרת שלהם בשלושה שקלים לקילו ישירות לצרכן בדוכנים ושווקי איכרים

ולא לפרזיטים המושחתים במועצת הירקות ובשוק הסיטונאי

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לזה שוק חופשי. אתם חופשיים לשלם על מה שבא לכם.

אף אחד לא מכריח אתכם לקפוץ לחו"ל או לנפוש בארץ. הבחירה בידיים שלכם. כן, כן, פה זה לא צפון קוריאה,

למרות שיש לנו פה ושם חברי כנסת עם נטיות קומוניסטיות. ;-)

לענייננו, באתי לחזק את רעיון הווילה.

זוג בלי ילדים (או עם ילדים בצבא...) יקבל תמורה טובה יותר לכספו בחו"ל,

ולעומת זאת זוגות עם ילדים פלוס משפחה מורחבת יקבלו תמורה טובה יותר

בווילה עם איזו בריכה צמודה. כמו בית מלון אבל עם שליטה על רמות הרעש והזמנים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שלך מקבלים 1.35 שקלים לכל קילו בננות כי הם טפשים

אם הם היו חכמים, כמו ברק אומגה וחבריו, הם היו יכולים למכור את התוצרת שלהם בשלושה שקלים לקילו ישירות לצרכן בדוכנים ושווקי איכרים

ולא לפרזיטים המושחתים במועצת הירקות ובשוק הסיטונאי

הכי קל זה לזרוק הערות "חכמות" באויר. בוא נעשה עסק, נראה אותך מצליח למכור כמה טונות טובים לצרכנים בתוך יום. יאללה, קדימה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבכי של בעלי הצימרים מאוד פשוט- מתחילה להיגמר להם החגיגה, הם מאוד נהנו מהמצב הלא סימפוני עם טורקיה וניצלו היטב את התקופה שהישראלים לא ידעו ממש לאן לטוס לנופש זול אבל התקופה הזאת כאמור נגמרה ברגע שנפתחה לישראלים האפשרות לטוס ב-2000 שקלים לחופשה של 5 לילות במלון מפנק עם קצת קזינו, קצת קניות ולא פחות חשוב- חותמת בדרכון.

אני מבין את בעלי הצימרים לגמרי. זכורה לי התקופה כשאילת עוד הייתה עיר קיט, ואנשים השכירו יחידות דיור לנופשים. כמובן שלאור ההיצע המלונות לאורך כל הסקאלה, מהאמריקנה ועד לקלאב מד, בעלי יחידות הדיור היו צריכים להוריד מחירים כדי להיות תחרותיים, ואז הם למדו מי מגיע במחירים האלה, ובאיזה מצב משאירים את היחידה.

זה אולי המקרה היחיד שבו אני מצדיק התנהגות של בעלי קרקע חקלאית במקור שאושרה אח"כ לשימושים נוספים. שיבנו צמרים וישכירו למי שהם רוצים בכמה שהם רוצים.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אבל אתה מבין את העניין, המקרה של בעלי יחידות הדיור דומה מאוד לסיפור של בעלי הצימרים- כולם בוכים כי באיזשהו מקום נגמרה להם חגיגת ההכנסה, הם רק שוכחים את התקופה המאוד ארוכה שהם נהנו מהכנסה ״פתורה ממס״.

אגב, בהקשר של יחידות הדיור אתה לא ממש מדייק- נכון, נוצרה בעיה שהצעירים שהשכירו את יחידות הדיור פר לילה גרמו לנזקים מדי פעם, זה גרם לבעלי יחידות הדיור לשנות אסטרטגיה- גבייה של מחיר גבוה יותר פר לילה מצד אחד והעדפה ברורה למצוא דייר שישכור את היחידה לפרק זמן ממושך (ברמת החודשים) במחיר נמוך יותר אבל עם שקט נפשי.

זה מה שגרם לכך שהאילתים הפסיקו לקפוץ על כל אוטובוס שהגיע מב״ש וצפונה, הם פשוט מצאו איזה תייר שנמצא לתקופה או הגיעו להסדר עם בית מלון (מגורי עובדים) והתחילו להשכיר פר חודש.

פחות כסף אבל כמעט ללא נזקים ועם הבונוס של הכנסה חודשית קבועה ויציבה.

גילוי נאות, יש לי משפחה ענפה באילת, כולם עם בתים פרטיים ויחידות דיור, אף אחד לא משלם מיסים בגין ההכנסה מה צימר, לא הם ולא החברים שלהם שגם לרבים מהם יש צימרים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהם רוצים להשכיר הרבה ולעבוד הרבה ולהתמודד עם חלק מהאנשים שיבואו ב"זול". זה כמו שבעל הדירה שלי השאיר נכס עומד ריק שנה, ועוד שיפץ קצת, רק בשביל לא להוריד מחיר, ולהשכיר לאנשים שבאים בשביל זה. בסוף הוא מצא את הזוג משכילים + ילדים קטנים שהוא רצה, ועכשיו הוא מבסוט.

עכשיו תראה דוגמא נגדית, אני והבן זוג שוכרים דירה בת 3 חדרים במחיר נמוך ביחס לאיזור (כבר שנה שלישית בדירה), בביניין שלי יש דירה שסגרו לה את הסלון לחדר שינה נוסף והיא מושכרת לשלושה שותפים (שכמובן מתחלפים מידי שנה) ב1500 ש"ח לחודש יותר (אחרי שיפוץ קל).

איזו נכס לדעתך מקבל יחס טוב יותר?

לא כל מי שמחפש מחיר צנוע הוא בעייתי, בדיוק כמו שאתה לא יכול להגיד שכל מי שמשלם יותר יהיה דייר טוב יותר (בין אם בצימר או בדירה)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמלוב, מה לדעתך מחיר הגיוני ללילה בסופ"ש בצימר ? במיקום סביר בצפון עם אבזור סטנדרטי (בריכה כלשהי (פרטית או משותפת) + ג'קוזי פרטי)

לכל אחד יש סטנדרט אחר אבל בגדול, צימרים שרוצים עליהם 800 ללילה בסופ"ש, לדעתי הגיוני לשלם 350 ש"ח בערך,

תלוי איך נראה הצימר.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תראה דוגמא נגדית, אני והבן זוג שוכרים דירה בת 3 חדרים במחיר נמוך ביחס לאיזור (כבר שנה שלישית בדירה), בביניין שלי יש דירה שסגרו לה את הסלון לחדר שינה נוסף והיא מושכרת לשלושה שותפים (שכמובן מתחלפים מידי שנה) ב1500 ש"ח לחודש יותר (אחרי שיפוץ קל).

איזו נכס לדעתך מקבל יחס טוב יותר?

לא כל מי שמחפש מחיר צנוע הוא בעייתי, בדיוק כמו שאתה לא יכול להגיד שכל מי שמשלם יותר יהיה דייר טוב יותר (בין אם בצימר או בדירה)

אני מדבר על האמצע של ההתפלגות, לא מנסה להכליל ולכן לא השתמשתי במילה "כל".

מדובר גם על השכרה לתיירות, לא למגורים.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...