Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שערוריית מחירי הצימרים בישראל - כתבה מגלובס

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 3422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
~

זה כמו שני ילדים שרבים ואז אחד מהם צועק "לא פייר, ההורים שלי גרושים". מה הקשר?

הזכרת לי שפעם בחטיבה או בתיכון הצלחנו לשבש מורה אחת עד כדי כך שבשלב מסויים היא פשוט התחילה לבכות, צעקה "אני הייתי פעם יפה!" ויצאה נסערת מהכיתה.

בהחלט אחד מרגעי הWTF האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני נפלתי פעמיים-שלוש לעוקץ הצימרים והחלטתי שלא עוד.

הצימר האחרון שהיינו, שהיה מומלץ באתרי האינטרנט והיה מתומחר "סביר" עלאק - היה בקתות של איזו תימנייה - ליד הרפת.

בדיחה.

מאז - אם אני נופש בארץ - אז בתי מלון - בתקופה הנכונה ובדיל הנכון - זה יוצא יחסית זול.

הלב שלי יוצא לבעלי הצימרים ה"מסכנים "

שיפסיקו להתבכיין וישכירו את הבקתות המסריחות האלו ב-300 ש"ח ללילה ולא 800 - ויהיה להם מלא עבודה.

בתור אחד שגם ניכווה פעם אחת אתה מאד צודק.

אני וכל החברים שלי מתרחקים מהצימרים האלה שחושבים שהם יכולים לקחת מחירים "חזיריים" כן אין מילה אחרת לכך ושאנשים ישלמו.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ממש מסקרן אותך סע למושב כחל, חפש את הבחורה עם הציצים הכי גדולים ביישוב ומסור לה ד״ש ממני.

8)

.

עזוב את הצימר,

איך אני מוצא את זאת עם הציצים.... ?

עריכה אחרונה על ידי train
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה אחד מחבריי הוא מנהל הזמנות באחת המלונות כאן בצפון.

המחיר בישראל לחדר במלון הוא גבוה וזה נכון. שאלה לי אלייך, האם גם במלון בחו"ל קיימת כזאת רמת אבטחה כמו בישראל? האם גם בחו"ל קיים צוות של X אנשים האחראים לאבטחה? האם קיים משגיח כשרות, רבנות וכיוצא בזה לשלם להם? האם גם בחו"ל הרבנות מחייבת את המלון לקנות אוכל, ירקות ופירות בכשרות מיוחדת שיכולה להכפיל את מחיר הירק פי 5?

בקיצור, עד שלא תיכנס לעומק עסקי המלונאות לעולם לא תדע את העלות הכוללת לפרטי פרטים של כל מלון. תהיה בטוח שמרכיב המחיר (יקר ככל שיהיה) לא מורכב מחזירות בלבד.

מוזמנים להוזיל את עלויות הרבנות ולהרוויח אותי כלקוח.

זה שאני עכשיו ימצא מלון שבגלל שיש בו ליצן מזמר בבריכה יעלה לי פי 2 ממתחריו אומר שאני צריך לרחם על בעלי המלון ולקחת שם חדר?

מי שמציע שירותים שאני לא רואה בהם צורך ומגלגל אליי את העלויות, לא אשכור את שירותיו. פשוט וקל.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ קשה למצוא. שכן הכל יקר.

מצד שני, בעלות נמוכה יותר אתה טס לחול ואתה מקבל חבילה כוללת שבה גם המסעדות וגם השופינג זולים יותר D:

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את הצימר,

איך אני מוצא את זאת עם הציצים.... ?

אתה גבר נשוי?

יש מצב שהיא כבר תמצא אותך :?

לגבי עניין המאבטחים וכדומה בבתי המלון בארץ, נכון, יש מאבטחים אבל אנחנו לא המצאנו שום גלגל ובבתי מלון בחו״ל יש הרבה יותר מאבטחים מאשר בבתי מלון בישראל מהסיבה הפשוטה- יש בחו״ל לא מעט בתי מלון עצומים עם לא מעט כניסות\יציאות שדורשות אבטחה.

מלון שאנגרילה במיאנמר למשל, 4 יציאות\כניסות, בזו הראשית מעל 6 מאבטחים כולל שער מגנומטר ומסוע עם שיקוף למזוודות, ביתר יש 2 מאבטחים וכמובן מאבטחים נוספים ברחבי המלון.

אבל זה מלון קטן.

בוא נעבור למלון ונציה במקאט, יש שם אחד מבתי הקאזינו הכי גדולים בעולם עם ה מ ו ן מאבטחים סמויים וצוותי אבטחה נוספים בכוננות כולל חדר בטחון עם מרכז שליטה שמרכז את כל האינפורמציה שמתקבל מכמות פסיכית של מצלמות אבטחה.

לפי דברייך הם אמורים לגבות לפחות 500$ ללילה.

אז לא, 500$ זה המחיר במלון 4 עונות הסמוך, בוונציה מסתפקים ב-200$ ללילה שבמחיר הזה מקבלים סוויטה מאוד מפוארת ומרווחת.

תחצה את הכביש ותגיע למלון שרתון שגם הוא מפואר במיוחד, שם תמורת 300$ ללילה תקבל חדר משפחתי, הווה אומר חדר הורים מרווח ומפנק וחדר נוסף לילדים שמטריף להם את המוח! (כל חדר עם theme של אחד מסרטי Dream Works כולל שטיחים, וילונות, מצעים, מיטת קומותיים, Wii ומשחקים, פופים וקופסאות של סוכריות גומי, אשכרה ניסיתי לשכנע את הבן הגדול שלי להתחלף איתי בחדרים....).

300$....

אפשר שר לתרץ עד מחר, בשורה התחתונה לא משתלם לנפוש בישראל אלא אם זה נופש מהעבודה בחינם או תשלום סמלי.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בעלי עסקים רבים בארץ שלא מבינים שהמצב הגרוע ביותר הוא חדר ריק

אם תיתן דיל טוב תהיה לך תפוסה גבוהה ואז תרוויח היטב בלי להיות חזיר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ יש באתרים לוח שנה שרשום בו מתי פנוי..

אני הייתי מתקשר יום-יומיים לפני, מתעניין בתאריך הפנוי ומתחיל לריב איתם על המחיר.

צימרים שרצו 600-650 לאמצע שבוע הייתי מוציא ב-350-400, שווה לנסות..

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...