Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית התחממות בגולף CL המודל שבין 92 - 98

Syst3m
שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי גולף CL , עכשיו לפני כמה ימים האוטו התחמם לי , עצרתי בצד בדקתי מים היה חסר הרבה מים , מילאתי יום למחרת הלכתי למוסך של דוד שלי , הוא בדק לחץ , אין נזילת מים , הוא בדק הרדיאטורים פועלים בול על 80 מעלות, ככה שזה לא הבעיה אצלם

קיצר המשכתי לנסוע עם האוטו , בדקתי לפני יומיים מים , היה חסר ממש קצת , אתמול והיום נסעתי עם האוטו קצת הרבה (אני מרמת גן נסעתי לת"א וחזרה) קיצר אחרכך בדקתי מים

היה חסר בסביבות ליטר.

מה נראה לכם הבעיה ?

ד"א אני מוכר תאוטו אז אני רוצה לסדר תבעייה הזאת לפני שאני אמכור אותו.

Renault Clio RSi 1995 :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר...

אם אתה אומר שאין בעיית לחץ ואין נזילה, כנראה שהפקק של הרדיאטור לא אוטם כמו שצריך, ולכן במהלך הנסיעה מים יוצאים דרכו. תבדוק מה קורה כשהמנוע עובד וחם.

לא נראה לי שזה פריצת ראש מאחר ואם ליטר מים היו נכנסים למנוע נראה לי שהכותרת להודעה שלך היתה משהו בסגנון "כמה עולה מנוע משופץ לגולף?".

תבדוק טוב טוב נזילות..., נשמע תמוהה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר...

אם אתה אומר שאין בעיית לחץ ואין נזילה, כנראה שהפקק של הרדיאטור לא אוטם כמו שצריך, ולכן במהלך הנסיעה מים יוצאים דרכו. תבדוק מה קורה כשהמנוע עובד וחם.

לא נראה לי שזה פריצת ראש מאחר ואם ליטר מים היו נכנסים למנוע נראה לי שהכותרת להודעה שלך היתה משהו בסגנון "כמה עולה מנוע משופץ לגולף?".

תבדוק טוב טוב נזילות..., נשמע תמוהה.

איתמר.

בהחלט יכול להיות אטם ראש, שכן המים לא חייבים להעלם לתוך הצילינדר, אלא החוצה, על הסעפת ולהתאדות (מנסיון אישי לצערי) ..

להחליף פקק ואם לא עוזר... ראש מנוע.

ורצוי לציין את הבעיה במכירה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יכול להיות אטם ראש, שכן המים לא חייבים להעלם לתוך הצילינדר, אלא החוצה, על הסעפת ולהתאדות (מנסיון אישי לצערי) ..

להחליף פקק ואם לא עוזר... ראש מנוע.

ורצוי לציין את הבעיה במכירה..

אין צורך לציין את זה כי אני הולך לתקן את זה לפני שאני אמכור אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, טמפרטורה שבין 90 ל-100 מעלות תקינה ונורמלית לגולף עד שנת 95 או 94 , כך נאמר לי בצ'מפיון ירושלים כשביקשתי שיבדקו מדוע הרכב מגיע לחום הנ"ל(אבל אצלי לא נעלמים המים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר הבעייה נפתרה, דוד שלי בדק מתחת לאוטו ראינו נזילה

היה חור בצינור ברזל וכל פעם נזל טיפה טיפה ככה שתוך כמה ימים זה חיסל לי באמת איזה ליטר .

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש גולף 92................בצורה היותר ישנה ( והיפה :wink: ).

איך זה ?!? אותם שנים?.

איזה מנוע יש לך?

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...