Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הפרמטרים שלי זה שיהיה הכי טעים. הבשר הכי טעים, לאפה טובה שאורזת, סלטים טריים. כל זה ביחד. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הדלוריאן לתחילת שנות ה90 ולאמיל בחיפה.

(מה שיש שם בשנים האחרונות בכלל לא דומה למרות שעבר קצת זמן מאז שדגמתי לאחרונה).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, David32 כתב:

שואו/חוויה בשווארמה?

אתה יודע, להנות ממוזיקה, אנשים יפים, אווירה.

לא סתם שאולי לוקח איזה 50 שקל על לאפה.

שאלה אחרת - איזה מולטימטר (רב מודד) בתקציב של ~100 ש"ח מומלץ בעליאקספרס.

המטרה - קומבינות בחשמל/אלקטרוניקה בבית ובאוטו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הדעה הפופולרית היא שלצרכים האלה אין סיבה להשקיע יותר מ50 שקל ולקנות רב מודד גנרי בטמבוריה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, הזמנתי כזה

https://a.aliexpress.com/_uwAszj

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי משהו שאני רוצה למכור, מצאתי קונה באתר של צוקרברג ואני רוצה לשלוח לו את זה בדואר.

הסכמנו על המחיר כולל המשלוח.

איך אני אמור לעשות את זה ככה שהוא לא יקבל את החבילה וישלח אותי לקיבינימט בלי לשלם לי או להפך, שאני אקבל ממנו תשלום אבל לא אשלח כלום? מישהו התנסה בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות פינג לאיש והאגדה: @Pika007

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך איזשהו אפקט של עליה מתוך האדמה או משהו.

בכל מקרה- דואר גוביינא. אתה שולח חבילה, שם עליה מחיר, ועל מנת לקבל אותה הנמען חייב לשלם את המחיר בסניף הדואר.

התשלום נשלח אליך חזרה בצ'ק מזומן של הדואר או עובר ישירות לחשבון בנק הדואר שלך אם יש לך אחד. השירות עולה 11 ש"ח מעבר לעלות המשלוח הרגילה ברשום

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכרון דברים פלוס תשלום מראש בביט. לא מבין למה להשתמש בדואר גוביינא, צ׳קים ושאר השיט, כשיש אמצעי תשלום יותר נוחים.

בכל הזמנה של פריט אונליין אתה משלם מראש, לא רואה למה במקרה הזה זה אמור להיות שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשאתה מזמין מחנות אינטרנטית זה משהו אחר, יש קבלה על התשלום. אם אתה מעביר למישהו כסף בביט הוא לא חייב לך כלום. זיכרון דברים על משהו שעולה בערך 100 שקל נראה לי קצת מוגזם, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חושש שלא ישלם, תדרוש תשלום מראש, או תגיד לו שיבוא אליך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל המטרה במשלוח בדואר זה כדי לחסוך לו את הטרחה להגיע אלי, בגלל זה הוא מוכן לשלם את דמי המשלוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רזמל עוד עם כוחותינו?

לא ראיתי עריכה של הגיבוב שנים, קצת חסר לי. 

• מעניין 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...