Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון
לאחר השחרור נחתי כמה חמישה ימים בבית מלון רפואי בתה"ש על חשבון קופת החולים. עכשיו אני נלחם עם הסגריות שהובילו אותי להתקף לב.

הרופא אמר לי במפורש שאם אני ממשיך לעשן כדאי שאני אזמין תור כבר היום לצנתור הבא.

רפואה שלמה.

אני לא מבין איך מישהו שתמיד ממליץ להשקיע בנוזלים וחלפים הכי איכותיים לרכב לפי הוראות היצרן מתעלם מהוראות היצרן של הגוף שלו.

סיגריות זה חרא. אם כבר להתמכר לירוק, לפחות זה עושה משהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם דחו קצת טת הגיוס, נוכל לעבוד עוד טיפה :| הקליאו אש :)

מגניב, באותו מקום?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק - אתה די צעיר. תתחיל לדאוג לעצמך, כיון שהדבר הזה נוטה לחזור בקצב זה או אחר, והסיגריות נוטות להחמיר את העניין. מחד שני, אם תטפל בעצמך היטב סיכוי טוב (אבל לא 100%) לתקופה שקטה.

הקפד מאד על נטילת התרופות כסדרן לפי ההוראות שקיבלת, כיון שפספוסים עלולים להיות מסוכנים, במיוחד בחודשים הקרובים.

הערה טכנית - האקו מראה הרבה דברים, אבל אקו רגיל לא מראה הצרויות וחסימות בעורקים, אם כי במצבים מסויימים הוא יכול לרמוז לקיומם.

לגבי הכתיב - חד משמעית הכתיב הנכון הוא צנתור ב-ת'. המקור בארמית ולפי מילון אבן שושן מדובר בסוג מסויים של צינור שמן. הצנטור ב-ט' הוא שגיאה נפוצה. גם הפועל הוא "לצנתר", נדמה לי ש"לצנטר" נראה מוזר, ואכן שגוי.

רוכב איטי - הירוק שאתה מדבר עליו מזיק ללב ולריאות בדיוק כמו זה שמרק מדבר עליו. ולחובבי הנרגילות - תביאו בחשבון שנרגילה אחת שווה ל-100 סיגריות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל את הירוק אפשר לאדות במכשיר ולא לעשן בסיגריה עם עשן ופיח.

אולי זה לא הכי בריא אבל לפחות זה מסב הנאה, לא כמו סיגריות שאין בהן שום טעם או הנאה חוץ מסיפוק ההתמכרות לניקוטין.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה זה "לאדות במכשיר" - אם אתה מתכוון לסיגריה אלקטרונית הרי שמתברר שהיא מזיקה, ובדרך להפוך לבלתי חוקית במדינות המערב, כולל ישראל. אם לעלה ירוק אז הוא גרוע בדיוק כמו טבק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותלה אותו לפני כל מעשני הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינתור זה עסק לשמנים ולרזים, למעשנים ולשאינם מעשנים, לבעלי כולסטרול גבוה או נמוך, לבני 40 ולבני 90. השאלה היא מה הסיכוי להגיע לדבר הזה, וסיגריות הם אחד האמצעים הטובים לזרז את הצורך באי אילו שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינתור זה לא עסק לשמנים? מרק אמור להיות רזה. ז

אכן המשקל שלי היה תמיד תקין ואפילו קצת רזה בתקופות מסויימות בחיי. רמת הכולסטרול קצת גבוהה מהממוצע אבל לא משהו היסטרי.

חלק גדול מהחולים אכן היו בעלי משקל עודף כאשר רק בודדים היו ממש שמנים או בעלי כרס כמו של האמריקאיים.

מכיוון ששכבתי כשבוע ימים במחלקה הקרדיולוגית בגלל שחטפתי גם שפעת לאחר הצנתור יצא לי לדבר עם לפחות 8-10 חולים ששכבו בחדרי במהלך השבוע לצערי, מהסקר הקטן אשר עשיתי כולם ולא יוצא מהכלל אשר עברו התקף לב עישנו בהווה או בעבר בממוצע 2 חפיסות או חפיסת סיגריות אחת.

פשוט מ-100 אחוז !

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה טכנית - האקו מראה הרבה דברים, אבל אקו רגיל לא מראה הצרויות וחסימות בעורקים, אם כי במצבים מסויימים הוא יכול לרמוז לקיומם.

/QUOTE]

כן אני יודע. באקו שעשו לי במחלקה לטיפול נמרץ לב ראו בבירור שמאחד העורקים יוצא רק טפטוף של דם או פירצי דם לכן מכאן הם מסיקים שהעורק סתום בנוסף

לבדיקת דם אשר מרמזת שאני בהתקף לב או שעברתי התקף לב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפואה שלמה.

אני לא מבין איך מישהו שתמיד ממליץ להשקיע בנוזלים וחלפים הכי איכותיים לרכב לפי הוראות היצרן מתעלם מהוראות היצרן של הגוף שלו.

סיגריות זה חרא. אם כבר להתמכר לירוק, לפחות זה עושה משהו.

תודה.

הסטנט שהכניסו לי תוך העורק תוצרת גרמניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...