Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס לנהיגה מתקדמת - מי מצטרף?

Fireball
שימו לב! השרשור הזה בן 7093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קורס במסלולים, ביום שישי, ה-15 לאוקטובר 2004. זה בעוד קצת יותר משבועיים.

מחיר: 710 ש"ח לבנאדם (מעל 20% הנחה מהסכום המקורי, וזה גם כולל סיבוב בקרטינג פ"ת חינם).

כל מי שרוצה להירשם שישלח לי בה"פ את הפרטים שלו - ת.ז., שם ושם משפחה, ופלאפון.

אני מעוניין לסגור את ההרשמה כבר בסיום החג, דהינו ביום ראשון, אז תירשמו מהר כדי שלא תאחרו את הרכבת ושלא יתפסו את מקומכם.

אם עד עכשיו היה לכם תירוץ לא ללכת, אז עכשיו אין לכם...

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוודאי שצריך. העיסקה שסגרתי מול בתי הספר היא על כמות של 10 משתתפים, ולכן אנו מקבלים כזו הנחה. מאוד מוזר לי שכולם הגיבו בהתלהבות וכעת כשקונקרטית צריך להירשם, כולם "נעלמו".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שצריך. העיסקה שסגרתי מול בתי הספר היא על כמות של 10 משתתפים, ולכן אנו מקבלים כזו הנחה. מאוד מוזר לי שכולם הגיבו בהתלהבות וכעת כשקונקרטית צריך להירשם, כולם "נעלמו".

ככה זה, דיבורים פקה פקה, מעשים גולו גולו...נקניקים !

קיצר אם זה מתבטל תיידע אותי בה"פ בבקשה.

שבת שלום.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בא.. גם המחיר פיצוץ..

הבעיה היא בתאריך שאני פשוט לא יכול.

אם זה היה סוף אוקטובר תחילת נובמבר הייתי בא בכיף!

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעשה את כל הקורסים במסלולים (פרט לקורס בצרפת ..המתוכנן) אני ממליץ בחום לכל אחד פה מהפורום לעשות...עד הפעם הראשונה שהייתי שם באמת חשבתי שאין מה ללמד אותי...(לאחר 9 שנים על מכוניות ספורט והשתתפות במרוצי ראלי רייד) ואם חברה שלי דאז לא היתה מביאה לי את הקורס מתנה ליום הולדת לא הייתי הולך.... אבל התבדתי...יש המון מה ללמוד.

ולדעתי ליאור..יעשו לך את המחיר גם לפחות מ10 אנשים...אם את רוצה לדבר עם הסוכן ממסלולים שהקבוצה שלי נרשמה דרכו יש לי את הטלפון שלו..אתה יכול להגיד לו שאנחנו חברים ואז הוא יראה שאלו חברה רציניים שמביאים הרבה אנשים ויהיה שווה לו.

שחף

E.s.o הנדסת חשמל.

יעוץ, תכנון והקמת מערכות חשמל, תאורה ואוטומציה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשארו מקומות בודדים לקורס (הזמנתי אנשים שאני מכיר מחוץ לפורום).

כל מי שנרשם מהפורום - דהינו רפאל אזי, גרשון המשפר ונמסיס - אתם מתבקשים להודיע לי עם איזה רכב אתם מגיעים.

כל מי שלא נרשם - עכשיו זו אולי ההזדמות האחרונה שלכם.

כמו כן, שלושתכם שנרשמתם - תתקשרו לטל מבי"ס מסלולים 052-2640359 ותירשמו אצלו (הם דורשים מס' כרטיס אשראי).

דבר נוסף - טל אמר שהם מוכנים להתגמש בתכנים של הקורס. ז"א אם נרצה נגיד יותר אימוני החלקות במהירות גבוהה (בכל זאת פורום של מכוניות), אז הם יכולים להתאים את הקורס פה ושם.

אז אם למישהו יש דרישות מיוחדות לגבי החומר שיועבר בקורס - שיודיע עכשיו.

אני כנראה סוגר את הקורס עד תחילת החג (עד יום רביעי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שתוהה - הקורס כן יתקיים, וזה סופי :-P

יש לנו 7 אנשים בפנים סגור.

נשארו עוד 2-3 מקומות, אז מי שרוצה עוד להצטרף, למהר למהר!

ההוראות כיצד להצטרף בפוסט שלמעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מקווה שתיהנו ותלמדו בקורס שאתם הולכים לעשות. ויש ללמוד המון! אני עדיין בהלם מהצורה בה המראות שלי היו מכוונות (במשך 12 שנות נהיגה) עד לפני כשבוע.

בחג סוכות (יום חמישי) האחרון עברתי קורס ניהגה מתקדמת \ בטיחותית \ או איך שקוראים לזה בדרייב ארט. (הגעתי אליהם דרך פרסומים של הקבוצה הקודמת שנסתה להתארגן בפורום)

לפי בקשה מיוחדת שלי ליאור ואון (המדריכים \ בעלים ) הכינו קורס משולב אשר כלל מרכיבים מ-3 קורסים קיימים שלהם.

היום התחיל בשעה 08:00 בצומת אלוף שדה, משם ירדנו דרומה ובילינו את היום במנחת בערד ובכביש ערד - ים המלח למרכז הגענו חזרה בשעה 21:00.

הקורס הועבר ברכב הפרטי (של אחותי) פולו 1.4 ידני כאשר אני נוהג ושני המדריכים איתי ברכב מסבירים, מדגימים וחולקים מהידע הרב שברשותם.

הדבר המאכזב היחיד ביום הזה היה הרכב אם כי במחשבה שנייה, לאחר תצוגת התכלית של און בירידות מערד לים המלח ובחזרה, הרכב איכשהו מקבל ציון עובר מחמת הספק( 55.5) ולי יש עוד הרבה להתאמן.

המחיר ששילמתי יקר יותר מהמחיר שצויין פה אך:

ליווי אישי וצמוד מ-2 מדריכים לאורך היום.

שילוב של 2 + קורסים ביום אחד.

הקורס ארך כ- 13 שעות.

ו..........כביש ערד -ים המלח.

באתר דרייב ארט מפורטים הקורסים הקיימים ומחיריהם (תחרותיים לדעתי)

ממליץ בחום על קורס אישי!!! ממליץ בחום על דרייב ארט!!! שווה כל שקל!

ברשותכם קצת פרסומת

ליאור לוי 054-7661933

און יעקובסון 0544518577

www.art-drive .co.il

מקווה שמותר לפרסם טלפונים וכו' ואם לא אז תסלחו לי אני עוד בהלם מכיוון המראות :roll:

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מת לבוא לקורס הזה אבל המלווה נגמר לי רק ב22 לחודש אז אין לי איך להגיע לשם.

אם הייתם יכולים לדחות את הקורס בכמה ימים או בתקופה זה יהיה לי מצויין

בכל מקרה לכל מי שהולך לקרוס תהנו ותלמדו כי שמעתי שהקרוס הזה ממש עוזר

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם קצת פרסומת

ליאור לוי 054-7661933

און יעקובסון 0544518577

www.art-drive .co.il

מקווה שמותר לפרסם טלפונים וכו' ואם לא אז תסלחו לי אני עוד בהלם מכיוון המראות :roll:

טעות בקישור.

הכתובת אתר הנכונה היא:

http://www.drive-art.co.il/

חלי

פיג'ו 206 1.6 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עד סוף שבוע הבא אני אקנה אוטו אז count me in...

אני כבר הרבה זמן חושב על לעבור את הקורס הזה, אבל על האוטו של ההורים זה נראה לי ביזבוז כסף...

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בדיוק אפשר לעשות קורס נהיגה ספורטיבית עם גולף 1300 איטית?

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...