Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות של דל - המלצה.

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמנו התלבטתי בין האסוס, טושיבה והדל.

אשתי האהובה והיקרה הפתיעה אותי, ורכשה לי מחשב נייד לעסק.

לפני כשבוע שמתי לב לשלושה פיקסלים שרופים שמוקמו בצידו הימני של המסך.

טלפון זריז לשירות של דל, ולאחר יומיים הגיע טכנאי חביב ונחמד (חנן) לעסק, שהחליף את המסך למסך חדש דנדש.

המסך הוחלף בלי שאלות, צעקות, איומים, מכתבים, טלפונים, שליחה למעבדה, המתנה מורטת עצבים וכיוצ"ב.

ממש הופתעתי מהשירות המעולה.

ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזכות השרות הזה אני מחזיק 4 מחשבים ניידים שלהם, שירות מעולה!

מחליפים חלקים בלי הרבה שאלות והחליפו לי גם 2 לוחות אמ ב2 מחשבים שונים!

מומלץ בחום!

Citroen Xsara sx 2000 TD1.9

VW Golf Mk2 1991 1.6

Rat is not a crime!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם גרים בארץ?

כי הניסיון שלי איתם לא מזהיר בכלל.

מחשב חדש, בעיה בבטריה, טלפונים,מיילים, כלום.

בסוף טכנאי (רמאימגם,אבל זה לשרשור אחר) טיפל לי בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב חדש של דל שבק חיים בערב ראש השנה אחרי שבועיים של שימוש, המחשב נרכש בסוף אוגוסט שנה זו.

אבחון מהיר בטלפון הראה שככול הנראה הלך לו לוח אם או מסך, סירבתי לניתוח כזה במחשב חדש ולהפתעתי תוך יום וחצי (!!!) חברת דל אישרה את החלפת המחשב לאחר חדש.

דל היו זריזים אבל לניופאן (שמות גדולים - אחריות גדולה... :evil:) לקח יותר מ- 10 ימים עד שהצליחו לארגן משלוח מאיזור התעשיה שילת למבשרת.

אז נכון, היו חגים באמצע, אבל ראבאק - קצת יותר מאמץ ורצון טוב היו מקצרים את הזמן שהמחשב התקול היה ברשותי (כמעט 3 שבועות) בחצי.

להרגשה הטובה מהם גם לא הוסיפה העובדה שהם קבעו מועד למשלוח, בצהרי אותו היום מסרו שלא יוכלו לעמוד בו - ואח"כ להתכחש לכל העניין כאילו לא היה...

מישהו שם לא ממש הבין את התסכול שיש ללקוח ממחשב חדש לא זול, עדיין באריזתו המקורית (קרטון וניילונים) שניצב מולך מת לגמרי לפני שהספקת קצת להנות ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה שרוצים לתאם איתי משלוחים לדברים כאלה והמרחק כל כך קצר אני מעדיף לתאם איסוף עצמי.

אולי השירות שלהם טוב אבל זה לא מעט תקלות למחשבים חדשים (למען הסר ספק אני גם משתמש בדל מסדרת VOSTRO ומאוד מרוצה אבל לא נזקקתי לשירות).

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי. נייד של דל מסדרת vostro עם מסך שהתקלקל אחרי כמה חודשים בודדים של שימוש. טלפון לתמיכה, כמה ניסיונות כושלים לטיפול טלפוני וביקשו שאשלח תמונה של המסך כדי לוודא שאין לו נזק פיזי. שלחתי, למחרת התקשרו אלי ואמרו שהנושא עבר לטיפול המעבדה בישראל. חיכיתי עוד כשבוע עד שהגיע מסך חדש למעבדה בארץ ואז הגיע טכנאי להחליף לי את המסך במקום העבודה.

בסך הכל, שירות טוב אבל לא מצוין. זה כבר הדל השלישי שלי וכנראה שגם הנייד הרביעי יהיה של דל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שמעתי דברים טובים על השירות של דל(שליח עד הבית וכו')..

אבל לעומת זאת אני לא יכול שלא להבחין שהאמינות שלהם לא משהו, כלומר אני לא חושב שבמחשב בן שנה או שנתיים אמור ללכת

מסך או לוח אם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרגע חשבתי שרק לי עלתה השאלה הזאת " למה מחשב חדש צריך להיתקלקל אחרי כמה ימים או שבועות"

קניתי מחשב נייד של סמסונג ב 2100 ש''ח עם I3 וכל זה... שנה+ אצלי 0 תקלות.

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, השירות מעולה.

ואם כבר מדברים על האמינות... לפני כשנתיים חבר טוב שלי רכש מסך IPS של דל, במהלך חצי השנה הראשונה, המסך הוחלף 3 פעמים בגלל כפתור הדלקה תקול (אולי פשוט דגם בעייתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...