Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט בראבו?

Alexkoog
שימו לב! השרשור הזה בן 4362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיניי זו אחת הקניות הטובות שאפשר לעשות.

הרכב נוסע נהדר ובעיניי הוא מהיפים שיש על הכביש.

לשאלתך, כן, ירידת הערך גבוהה ולא יהיה קל למכור אותה. אז מה? גם בקניה אתה לא תשלם עליה מחירון ומכל מקום, נראה לי שאתה קונה את הרכב ממקום רגשי, אז תיהנה בנאדם. בשביל ירידת ערך תתקע עם איזו טויוטה קורולה שלא תעלה לך חיוך על הפנים במשך 3 שנים? זה שווה את ירידת הערך הטובה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי זו אחת הקניות הטובות שאפשר לעשות.

הרכב נוסע נהדר ובעיניי הוא מהיפים שיש על הכביש.

לשאלתך, כן, ירידת הערך גבוהה ולא יהיה קל למכור אותה. אז מה? גם בקניה אתה לא תשלם עליה מחירון ומכל מקום, נראה לי שאתה קונה את הרכב ממקום רגשי, אז תיהנה בנאדם. בשביל ירידת ערך תתקע עם איזו טויוטה קורולה שלא תעלה לך חיוך על הפנים במשך 3 שנים? זה שווה את ירידת הערך הטובה יותר?

ניתן לראות כאן בקלות את הפרדוקס, שבסופו של דבר גורם להתהפכות המגמה. מצד אחד אוטו משובח שנמכר בכמויות זעירות בשל חשש מירידת ערך ואמינות מחורבנת, מצד שני היצע מאוד קטן בשוק יד שניה בשל כך. אם מדובר באוטו טוב, אמין ולא יקר יחסית ולהבנתי הבראבו עונה על הקריטריונים הללו בשלמות, מהר מאוד נתקל בביקוש שיעלה על ההיצע ופתאום יש לנו אוטו מבוקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לראות כאן בקלות את הפרדוקס, שבסופו של דבר גורם להתהפכות המגמה. מצד אחד אוטו משובח שנמכר בכמויות זעירות בשל חשש מירידת ערך ואמינות מחורבנת, מצד שני היצע מאוד קטן בשוק יד שניה בשל כך. אם מדובר באוטו טוב, אמין ולא יקר יחסית ולהבנתי הבראבו עונה על הקריטריונים הללו בשלמות, מהר מאוד נתקל בביקוש שיעלה על ההיצע ופתאום יש לנו אוטו מבוקש.

+1

בדיוק רציתי להגיד: חברים מספיק לשבח את האוטו :) אני מתכנן לקנות אחד כזה כשיגיע זמן להחליף ופתאום הוא יעלה מעל מחירון...

האוטו מעולה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב יש לי עוד כיוון.

ישבתי בפולסוואגן אשדוד וקיבלתי הצעת מחיר על פולו יאנג ידנית.

מדובר בדגם עם ה1.4 85 כ״ס.

חדשה על הכביש עם הכל 84 אלף כולל תוספת צבע.

לגבי האוטו, הזמנתי נסיעת מבחן על הרכב, מבחינת החיצוניות הוא נראה ממש טוב.

גם הגימור מרגיש בתוך האוטו סבבה.. האוטו דל מאבזור אבל לא קריטי.

אני יודע שהבראבו 2010 חזקה ומאובזרת משמעותית.

אבל בכל זאת... הפולו משתלמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצד זה נראה שאתה מאוד רוצה לרכוש בראבו אבל מנסה למצוא כל צידוק אפשרי כדי לא לעשות את זה, אע״פ שברור לך שהרכב תואם את צרכיך באופן מושלם.

למה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצד זה נראה שאתה מאוד רוצה לרכוש בראבו אבל מנסה למצוא כל צידוק אפשרי כדי לא לעשות את זה, אע״פ שברור לך שהרכב תואם את צרכיך באופן מושלם.

למה?

שני סיבות- הראשונה, ההלוואה שקצת לא מסתדרת לי מהבנק..

לעומת המימון מהיבואן שפחות חונק ולוחץ.

השנייה- למרות שהרכב טוב.. כולם אומרים לי לברוח מהפיאט, גם בגלל הגיר...

חוצמזה- יש לי אחריות מהיבואן.. שזה יתרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוח שלי מוכר כרגע בראבו דינמיק ידנית 2010 יד ראשונה עם 18K ק"מ.

פרטים נוספים בפרטי.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני סיבות- הראשונה, ההלוואה שקצת לא מסתדרת לי מהבנק..

לעומת המימון מהיבואן שפחות חונק ולוחץ.[1]

השנייה- למרות שהרכב טוב.. כולם אומרים לי לברוח מהפיאט, גם בגלל הגיר...[2]

חוצמזה- יש לי אחריות מהיבואן.. שזה יתרון

1. לגיטימי
  2. לפחות בשרשור הזה ספרתי כמה תגובות שדווקא היו בעד התיבה הזאת. בכל אופן, זה יהיה מאוד לא חכם לגבש דיעה ביחס לתיבה הזאת מבלי שלכל הפחות ביצעת נסיעת מבחן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס,

נראה לי שאתה כבר מבין מה הן שתי האפשרויות שעומדות בפניך:

1. בראבו - יותר מעניינת, חזקה, נחמד לנהוג בה, אבל יותר יקרה ואולי יהיו בעיות.

2. יפנומטית כלשהיא - לא מעניינת ולא סוחבת, אבל מצד שני - פחות יקרה ואולי פחות בעיות.

רק אתה יכול להחליט כאן, מה עדיף בשבילך. אתה רואה שמי שיש לו בראבו, מרוצה ממנה; אבל זה עדיין לא אומר שזה גם מה שטוב בשבילך. בסופו של דבר - אתה צריך להחליט.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח בנוגע לאחריות, שאם אתה רוכש רכב מסביבות אמצע 2010 יש לך אחריות לשלוש שנים. זאת אומרת שאתה במסגרת האחריות לפחות לעוד שנה. בפולו בין כה האחריות לשנתיים, כך שההפרש ביניהן באחריות הוא סדר גודל של שנה.

בנוסף, הבראבו משווקת באירופה משנת 2007 ונחשבת לאמינה מאוד.

נ.ב- אין מה להשוות בין הרכבים שהזכרת...

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכס,

נראה לי שאתה כבר מבין מה הן שתי האפשרויות שעומדות בפניך:

1. בראבו - יותר מעניינת, חזקה, נחמד לנהוג בה, אבל יותר יקרה ואולי יהיו בעיות.

2. יפנומטית כלשהיא - לא מעניינת ולא סוחבת, אבל מצד שני - פחות יקרה ואולי פחות בעיות.

רק אתה יכול להחליט כאן, מה עדיף בשבילך. אתה רואה שמי שיש לו בראבו, מרוצה ממנה; אבל זה עדיין לא אומר שזה גם מה שטוב בשבילך. בסופו של דבר - אתה צריך להחליט.

דני

דווקא לא יותר יקרה, יחסית ליפנית מאותה קטגוריה, כנראה להפך. אשר לבעיות, לא נראה שיש מספיק אקסמפלרים בארץ בכדי לדגום משהו, אבל באירופה היא נחשבת למכונית אמינה מאוד ואלו שבכל זאת נוסעות כאן לא ממש מרסקות את המוניטין הזה, מה שכמובן מאוד מוזר, שהרי אחרי הכל זו פיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...