Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדור איתור "קרובות"

A110
שימו לב! השרשור הזה בן 735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יוחאי, רק אם יתאפשר לך

וולבו 145 299-159

פולקסווגן ואריאנט 753-675

תודה מראש

עדי

יוחאי המון המון תודה

אני שמח לשמוע שהרכבים עם טסט בתוקף

רק מעניין איכן הם מסתתרים :-(

עדי

עדי גולדנברג 13399

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יוחאי

אופנוע שהיה לי לפני ארבעים שנה [וואי נשמע זקן]

מוטוגוזי דינגו 50 מודל 1970 רישוי 475-670

אני מחפש אותו כבר שנים

$(KGrHqJHJBoE9qYBI7f!BPeY7MzPeg~~60_58.JPG

יוני מ"יוני אופנועים" בירושלים 0505244105

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחאי שלום,

אודה מאוד אם תמצא נתונים לשתי המכוניות הראשונות שהיו ברשותי בצעירותי כקצין בקבע :

1. סאאב דגם 97 סונט II מודל 1968 שעלה לכביש ב - 1969 : מ.ר. 629-844

2. אלפא רומיאו GTV 2000 מודל 73' מ.ר 315-230.

רב תודות.

sonnet7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחאי,

תודה על הנחישות למצוא את האלפטא שלי. שנת מודל 1979, לבנה 1.6 סדאן, מ.ר 777 ועוד שלש ספרות שאיני זוכר ואיני מוצא בתמונות.

אשמח אם תמצא את קודמתה, אלפא GTV 2000, קופה, 2 דלתות, לבנה, כנראה שנת מודל 1975 מ.ר 379-170.

אף פעם לא היתה "עדנה" לתכנית הגריטה של שנות העבר, כמו בשרשור הזה... :?:shock::-P:wink:

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק אני לא זוכר את המספר של האופנוע הראשון שהיה לי, הג'ווה האדומה שנת 88- אם כי אני די בטוח שהיא לא חידשה את הרישוי מאז שמכרתי אותה- כי קנה אותה מושבניק מהדרום הרחוק כדי לנסוע במושב... ואין לי אף צילום שלה!:roll::?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה הרשימה להיום -

יוחאי שלום,

ראשית תודה רבה.

שתי שאלות לי:

1. מה המשמעות של "בתוקף? " עם סימן שאלה?

2. מה מקור הנתונים? כי יש שם אי דיוקים, עד כדי מידע שגוי, לפחות לגבי 3 רכבים שהיו בבעלותי ורישיון הרכב המקורי מצוי בידי עד היום. לדוגמא הספיטפייר מופיעה ברישיון הרכב כשנת ייצור 1971 אצלך 1972, הפיאט 128 ספורט מנוע 1300 אצלך 1100, הסובארו דגם הארדטופ 1982 ואצלך ליאונה 1980 AW4 .

Israeli%20cars%20LF%209-5-12.JPG

1965 MGB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוחאי שלום,

אודה מאוד אם תמצא נתונים לשתי המכוניות הראשונות שהיו ברשותי בצעירותי כקצין בקבע :

1. סאאב דגם 97 סונט II מודל 1968 שעלה לכביש ב - 1969 : מ.ר. 629-844

2. אלפא רומיאו GTV 2000 מודל 73' מ.ר 315-230.

רב תודות.

במשך עשרים שנים הייתה בבעלות הורי סוסיתא סטיישן שנת 1973. אותה מכונית שנתנה לי את ההשראה לשפץ את הטנדר שלי. המכונית, אגב, לא סטתה מהסטטיסטיקה וירדה מהכביש בדיוק אחרי עשרים שנים. ומה ההקשר לציטוט שמעלי? מספר הרישוי שלה היה 315-229. מספר אחד לפני האלפא שלך ומועד עלייתה לכביש היה באותו היום או יום אחרי. אני מניח שיוחאי יוכל לרענן את זכרוני בעניין הזה.

נחמד. (-:

חבר צוות פיברקלאב.

יש לכם שאלות בנושא רום כרמל, סוסיתא? מחפשים חלקים? נסו אותנו כאן. מבטיחים לנסות לעזור!

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=448875

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...