Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם נפגע לנהג צעיר. חברת ההשכרה רוצה השתתפות עצמית

שימו לב! השרשור הזה בן 4401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אז זה הסיפור.

בשבוע שעבר ביום שלישי שכרנו רכב מאלבר. נהג צעיר (בן 21.5, עם שנתיים וחצי רשיון), שילמנו תוספת נהג צעיר ויצאנו לדרך.

יומיים אח"כ היינו בדרך להחזיר את הרכב לאלבר, ובאיזור הדר בחיפה קפץ לנו ילד לכביש ישר לגלגלים.

הילד קם ורץ למדרכה בצד אבל עצרנו בכל אופן לראות מה קרה. אחרי שאמא שלו שהגיעה בריצה הורידה לו את הנעל הכל שם היה מלא שטפי דם. האמא עצמה לא הפסיקה למלמל סליחה, והתברר שהוא רץ לכביש כי חבר שלו (הילד בן 6...) רץ אחריו עם בועות סבון :). הילד עצמו גם אמר שהוא אשם ושהוא מצטער שהוא רץ ולא הסתכל.

האמא פינתה את הילד עצמאית למיון שיעבור צילום אבל המליצה לנו לפנות בכל מקרה למשטרה ולדווח על המקרה שאם עוד זמן מה יחמיר המצב ויהיה צורך לדווח על זה מהצד שלהם, ייחשב שחבר שלי הנהג עשה תאונת פגע וברח.

האמא בקשר איתנו מיום חמישי, הילד בבית עם שבר באחת האצבעות ברגל, והיא לא מפסיקה לבקש סליחה ומסכימה שזה אשמתם ושהיא מצטערת שחבר שלי צריך לעבור את כל הסיפור הזה עכשיו.

בחמישי הלכנו למשטרה אבל אמרו שנבוא בראשון כי כבר היה מאוחר. היום הגענו לדווח, וביקשו את המסמכים של הביטוח.

שכחתי לציין שמאחר שהאמא לא עירבה ביטוח ופינתה את הילד עצמאית לביה"ח לא דיווחנו לאלבר על התאונה כשהחזרנו את הרכב.

בכל מקרה כשביקשו במשטרה את מסמכי הביטוח נסענו לאלבר, שם יצא מנהל הסניף ואמר שיש לנו 2 אופציות: לדווח על התאונה לאלבר רשמית, אבל אז ברגע שיש תביעה מכיוון הביטוח של הילד אל הביטוח של אלבר, אנחנו משלמים השתתפות עצמית של 2000 שקלים אוטומטית, או לא לדווח לאלבר, אבל אם הביטוח של הילד יתבע אז הכל יהיה עלינו.

דיברנו עם האבא של הילד והוא אמר שמצד אחד הוא מאוד מצטער אבל הוא מפחד שהסכום של הטיפול הרפואי יגיע לכמה אלפים או עשרות אלפים, אז אמרנו לו שמה נעשה שזאת לא אשמתנו, אז סיכמנו שנלך אליו היום בערב ונדבר על זה.

לסיכום, מה הצדק כאן? אם הילד, האמא, החבר שרדף אחריו, ו-2 עדי ראיה מודים שהילד קפץ לכביש, והאמא לא עירבה ביטוח אלא ישר פינתה למיון עצמאית, למה שנספוג אנחנו עכשיו 2000 שקל "קנס"? אני פשוט רוצה לדעת מה ההיבט המשפטי לפני שאנחנו הולכים לדבר עם האבא הערב שאני יהיה מוכן מה אנחנו צריכים לומר מצדנו ואיך אפשר לצאת מזה על הצד הטוב ביותר (אם יש כזה...)?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אז זה הסיפור.

בשבוע שעבר ביום שלישי שכרנו רכב מאלבר. נהג צעיר (בן 21.5, עם שנתיים וחצי רשיון), שילמנו תוספת נהג צעיר ויצאנו לדרך.

יומיים אח"כ היינו בדרך להחזיר את הרכב לאלבר, ובאיזור הדר בחיפה קפץ לנו ילד לכביש ישר לגלגלים.

הילד קם ורץ למדרכה בצד אבל עצרנו בכל אופן לראות מה קרה. אחרי שאמא שלו שהגיעה בריצה הורידה לו את הנעל הכל שם היה מלא שטפי דם. האמא עצמה לא הפסיקה למלמל סליחה, והתברר שהוא רץ לכביש כי חבר שלו (הילד בן 6...) רץ אחריו עם בועות סבון :). הילד עצמו גם אמר שהוא אשם ושהוא מצטער שהוא רץ ולא הסתכל.

האמא פינתה את הילד עצמאית למיון שיעבור צילום אבל המליצה לנו לפנות בכל מקרה למשטרה ולדווח על המקרה שאם עוד זמן מה יחמיר המצב ויהיה צורך לדווח על זה מהצד שלהם, ייחשב שחבר שלי הנהג עשה תאונת פגע וברח.

האמא בקשר איתנו מיום חמישי, הילד בבית עם שבר באחת האצבעות ברגל, והיא לא מפסיקה לבקש סליחה ומסכימה שזה אשמתם ושהיא מצטערת שחבר שלי צריך לעבור את כל הסיפור הזה עכשיו.

בחמישי הלכנו למשטרה אבל אמרו שנבוא בראשון כי כבר היה מאוחר. היום הגענו לדווח, וביקשו את המסמכים של הביטוח.

שכחתי לציין שמאחר שהאמא לא עירבה ביטוח ופינתה את הילד עצמאית לביה"ח לא דיווחנו לאלבר על התאונה כשהחזרנו את הרכב.

בכל מקרה כשביקשו במשטרה את מסמכי הביטוח נסענו לאלבר, שם יצא מנהל הסניף ואמר שיש לנו 2 אופציות: לדווח על התאונה לאלבר רשמית, אבל אז ברגע שיש תביעה מכיוון הביטוח של הילד אל הביטוח של אלבר, אנחנו משלמים השתתפות עצמית של 2000 שקלים אוטומטית, או לא לדווח לאלבר, אבל אם הביטוח של הילד יתבע אז הכל יהיה עלינו.

דיברנו עם האבא של הילד והוא אמר שמצד אחד הוא מאוד מצטער אבל הוא מפחד שהסכום של הטיפול הרפואי יגיע לכמה אלפים או עשרות אלפים, אז אמרנו לו שמה נעשה שזאת לא אשמתנו, אז סיכמנו שנלך אליו היום בערב ונדבר על זה.

לסיכום, מה הצדק כאן? אם הילד, האמא, החבר שרדף אחריו, ו-2 עדי ראיה מודים שהילד קפץ לכביש, והאמא לא עירבה ביטוח אלא ישר פינתה למיון עצמאית, למה שנספוג אנחנו עכשיו 2000 שקל "קנס"? אני פשוט רוצה לדעת מה ההיבט המשפטי לפני שאנחנו הולכים לדבר עם האבא הערב שאני יהיה מוכן מה אנחנו צריכים לומר מצדנו ואיך אפשר לצאת מזה על הצד הטוב ביותר (אם יש כזה...)?

תודה!

לא הבנתי איזה ביטוח בדיוק אתה חושב שהיא צריכה לערב, הילד בכלל הולך רגל, הביטוח שהיא תתבע הוא הביטוח של אלבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איזה ביטוח בדיוק אתה חושב שהיא צריכה לערב, הילד בכלל הולך רגל, הביטוח שהיא תתבע הוא הביטוח של אלבר

נכון, בדיוק כמו שאמרתי - הביטוח של אלבר. כרגע התאונה לא מדווחת אצל אלבר, ככה שאם היא תובעת כרגע את הביטוח של אלבר, הכל עלינו, כל הסכום, ולא רק ההשתתפות עצמית, אבל אם אנחנו מדווחים על התאונה לאלבר אז זה נרשם ואז אם יש תביעה נגד הביטוח של אלבר אנחנו משלמים "רק" השתתפות עצמית (2000 שקל)...

זה הגיוני? שהילד קופץ לי לכביש, מודה בזה שהוא עשה את זה, ואני צריך להוציא 2 אלפיות על כלום?...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו דיברנו עם סוכן השכרה בסוכנות אחרת והוא אומר שאלבר סתם מנסים לסבן אותנו כי כל מה שיש השתתפות עצמית זה בנזק לרכב (צד ג' או מקיף), אבל בפגיעות גוף (חובה) אין שום השתתפות עצמית - הכל אבנר משלמים...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו דיברנו עם סוכן השכרה בסוכנות אחרת והוא אומר שאלבר סתם מנסים לסבן אותנו כי כל מה שיש השתתפות עצמית זה בנזק לרכב (צד ג' או מקיף), אבל בפגיעות גוף (חובה) אין שום השתתפות עצמית - הכל אבנר משלמים...?

לדעתי הם צריכים לשלם ואם לא תתבע אותם,ומקווה שהמשפחה של הילד לא תעשה לחבר שלך בעיות ,הם בעצמם מודים שהוא לא אשם והילד התפרץ לכביש,

מקווה שחבר שלך לא לוקקח את זה קשה מדי(חוויה לא פשוטה אבל זו לא אשמתו)הנהג צודק ולא אשם במקרה כזה,ודווקא לכם יש יותר סיבות לתבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים אמורים להיות פשוטים.

חתמתם על הסכם השכרה שם גם כתוב מה עליכם לשלם במקרה של תביעה על נזק גוף או נזק לרכוש.

תסתכל מה כתוב , אם אתה רוצה סרוק זאת לכאן.

כיוון שנזק גוף יכול להגיע להרבה כסף אתה מודיע רשמית לאלבר על התאונה, ככה במקרה של צורך בתשלום תשלם "רק" 2000 ש"ח ולא 50000 ש"ח

בהנחה שאכן יש לך השתתפות עצמית של 2000 ש"ח אתה משלם אותם לאלבר ודורש אותם ממשפחת הילד.

ולסוכן שמדבר איתך על אבנר הוא חי לפני 15 שנה ולא היום .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
הדברים אמורים להיות פשוטים.

חתמתם על הסכם השכרה שם גם כתוב מה עליכם לשלם במקרה של תביעה על נזק גוף או נזק לרכוש.

תסתכל מה כתוב , אם אתה רוצה סרוק זאת לכאן.

כיוון שנזק גוף יכול להגיע להרבה כסף אתה מודיע רשמית לאלבר על התאונה, ככה במקרה של צורך בתשלום תשלם "רק" 2000 ש"ח ולא 50000 ש"ח

בהנחה שאכן יש לך השתתפות עצמית של 2000 ש"ח אתה משלם אותם לאלבר ודורש אותם ממשפחת הילד.

ולסוכן שמדבר איתך על אבנר הוא חי לפני 15 שנה ולא היום .

קבל את ההצעה של ישה, לדעתי אין השתתפות עצמית בפגיעת גוף.

אל תקח סיכון בשביל 2000 שח.

יום טוב סע בזהירות

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה לפי דעתי כדאי לכם להקליט איזו שיחה עם האבא או האמא של הילד,

שלא ישנו אחר כך פתאום את הגרסה שלהם ויאשימו את הנהג.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. להקליט השיחה עם ההורים, בשביל שאם יוגש כתב אישום נגד הנהג (בן 21, תאונה עם נפגעים - אני מהמר שכן) אז שתהיה ראיה לחפותו.

2. אין יותר "אבנר". הרכב מבוטח בחברת ביטוח חובה כלשהי.

3. לדעתי אין שום סיבה לדווח על תאונה לחברת ההשכרה - הרכב שלהם לא נפגע.

4. יש לבקש מחברת ההשכרה צילום של תעודת ביטוח החובה של הרכב לצורך הדיווח למשטרה.

אם הם מסרבים, שיוציאו לך מכתב שהם מסרבים.

5. להביא למשטרה העתק של הנ"ל. או אם חברת ההשכרה מסרבת, לציין זאת.

6. אין השתתפות עצמית בתביעות חובה.

7. אם אני לא טועה יש נציג של "אלבר" שכותב בפורום. יכול מאוד להיות שפניה אליו תפתור את כל העניין.

8. מנהל הסניף מבלבל את המח. "הביטוח של הילד"? לא ידעתי שיש חובה לבטח בביטוח חובה כל ילד שנולד.

אין דבר כזה.

ביטוח חובה של הרכב ישלם על מלוא העלויות הרפואיות של הטיפול בילד + כל פיצוי שיידרש, וזה בלי קשר למי אשם (זה לא רלוונטי - חוק הפלת"ד קובע במפורש שביטוח חובה הוא NO FAULT כלומר לא חשוב מי אשם) וללא תקרה וללא השתתפות עצמית.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. להקליט השיחה עם ההורים, בשביל שאם יוגש כתב אישום נגד הנהג (בן 21, תאונה עם נפגעים - אני מהמר שכן) אז שתהיה ראיה לחפותו. מסכים

2. אין יותר "אבנר". הרכב מבוטח בחברת ביטוח חובה כלשהי. כתבתי גם שהבן אדם חי בעבר

3. לדעתי אין שום סיבה לדווח על תאונה לחברת ההשכרה - הרכב שלהם לא נפגע. לא מסכים .מה שקובע הוא ההסכם שחתמת

4. יש לבקש מחברת ההשכרה צילום של תעודת ביטוח החובה של הרכב לצורך הדיווח למשטרה.

אם הם מסרבים, שיוציאו לך מכתב שהם מסרבים. מסכים

5. להביא למשטרה העתק של הנ"ל. או אם חברת ההשכרה מסרבת, לציין זאת. מסכים

6. אין השתתפות עצמית בתביעות חובה. מה שיקבע זה מה שחתמת מול חברת ההשכרה ולא משנה שאין על פי החוק , ביחוד אם אושר להם הדבר לפי חוק החוזים האחידים, לכן אני מניח כי שוב מנהל הסניף ,היסניף!!

7. אם אני לא טועה יש נציג של "אלבר" שכותב בפורום. יכול מאוד להיות שפניה אליו תפתור את כל העניין.

8. מנהל הסניף מבלבל את המח. "הביטוח של הילד"? לא ידעתי שיש חובה לבטח בביטוח חובה כל ילד שנולד.

אין דבר כזה. מבולבל כולו מנהל סניף למה שידע.

ביטוח חובה של הרכב ישלם על מלוא העלויות הרפואיות של הטיפול בילד + כל פיצוי שיידרש, וזה בלי קשר למי אשם (זה לא רלוונטי - חוק הפלת"ד קובע במפורש שביטוח חובה הוא NO FAULT כלומר לא חשוב מי אשם) וללא תקרה וללא השתתפות עצמית.מסכים[/quote]

בכחול הערותי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אז זה הסיפור.

תודה!

sarih92 שלום,

המקרה אותו אתה מתאר הינו אירוע עם נזקי גוף,

בהנחה כי תיאור המקרה מדוייק, מדובר בנזקי גוף אשר מכוסים ע"י ביטוח החובה ולפי כך לא תחוייב בגין השתתפות עצמית.

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה והבהרה בטלפון 036151411

(כתובת מייל ליצירת קשר תשלח לך בהודעה פרטית מאחר ואינני מורשה לצרפה כאן בפורום)

בברכה , חברת אלבר

איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...