Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום, עזרה לגבי הוספת רכיבים למערכת מסוג swing

motis
שימו לב! השרשור הזה בן 4459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי פאביה עם רדיו סווינג ואני מעוניין להוסיף למערכת חיבור usb וגם בלוטות'

(מספיק לי שיהיה אפשר לשמוע תשיחה דרך הרמקולים ואם יהיה אפשר לענות לשיחה דרך המערכת זה יהיה ממש נחמד )

מצאתי מכשיר שנקרא 111-VQ של carpod לא מתאפשר לי להוסיף לינק

אין לי כלכך מושג אם זה מתאים או לא כי השם סווינג לא מופיע אבל rcd300 כן והבנתי שהם דיי דומים

בנוסף אני מעוניין להוסיף זוג רמקולים אחוריים אבל לא מצאתי fader במערכת ואני לא מעוניין שארבעה רמקולים יעבדו מחיבור של שתיים יש מה לעשות ?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציית ה-FADER מתווספת אוטומטית לאחר חיבור רמקולים אחוריים.

לגבי המכשיר שהצגת - נראה כמו מכשיר שמתחבר דרך יציאת CD CHANGER - היה לי פעם כזה של חברה אחרת על רדיו-דיסק של אודי וזה עבד נהדר.

אבל! SWING הוא לא RCD300 הוא יותר דומה ל-RCD310 ולא מצויין שמה שהוא תומך בו.

כמו כן יש כמה דגמים של ה-CARPOD111 - הסיומות שונות - VS. VQ וכו' - אז זה יכול להגמר במפח נפש.

אני הייתי שולח הודעה לחברה ומבקש פירוט - אם תקנה ויהיה לך ניסיון סביר אני הבא בתור אחריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי בדיקה עם המוכר המכשיר לא נתמך ע"י המערכת

יש איזה מכשיר אחר שיכול לבצע זאת או איזה פתרון?

איזה מכשיר כזה (רק לא באותו המחיר):

alexsander.co.il/product.aspx?p_id=11190

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...