Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

חישוב מוזר.

אם הבנתי נכון הטבלה מציגה את המכירות עבור שנת 2015 קלינדרית, רבעון ראשון של שנת 2016 וכך גם את שנת 2016 הפיסקלית.

שנה פיסקלית מוגרת מיוני 15 עד יוני 16, ולכן היא בעצם כוללת חצי שנה משנת 2015.

אז מה בעצם אפשר ללמוד מהנתונים האלה? כלום אחד גדול.

ניראה שמישהו סיבב נתונים בשביל הצגת מסקנה מסויימת בהתאם לאג'נדה של הכותב(אולי מטעם VIVO או OPPO?)

טוב נו, עוד דמגוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio, יש את הרדמי 3 פרו עכשיו בגירבסט ב 189$:

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_308823.html?vip=172691

רק שכנראה אין להם אותו כרגע במלאי, והוא יישלח תוך שבועיים, לפחות זה מה שהם כותבים

שם באתר.

המחיר הזול ביותר שראיתי עד עכשיו.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עם רשמים אחרי שבועיים של שימוש בLeTV LeMax X900. רלוונטי למי שהזמין את הX800 - אותו המכשיר בגודל שונה.

עיצוב

לדעתי המכשיר נראה מעולה. הייתי שמח לאופציה לבחור בצבע שחור, לצערי לא קיים. גם הכסוף נראה טוב אם כי קצת בנאלי. הזהוב לא לטעמי.

בגדול הכל נמצא במקום, הכל נופל לאצבעות - גם חיישן טביעת האצבע. הייתי שמח אם שקע האוזניות היה ממוקם בתחתית המכשיר, לטובת נוחות בזמן טעינה וכשהמכשיר בכיס.

איכות הבניה נראית טובה, למעט חריג אחד - נראה שהתאורה בכפתור היישומים חזקה יותר מאשר שני הכפתורים הקפסיטיביים האחרים. קצת מוזר.

המכשיר מרגיש מאוד עדין ונראה שישרט בקלות. גם המסך שממשיך עד קצוות המכשיר לא משרה ביטחון. נראה שהחבר'ה הפנימו את העניין שכן לערכה מצורף (כבר מהמפעל) מגן פלסטיק שקוף. מבורך.

חומרה

קרוב למושלמת. המסך מרהיב. המצלמה מצויינת (לפחות לדרישות שלי, עדיין מצלם עם DSLR כל מה שמעבר לתיעוד מזדמן) כולל צילום וידאו ב4K שנראה מצויין.

ברשותכם אתעלם מביצועי Antutu וחבריו. חסר משמעות לחלוטין. מספיק לומר שלא נתקלתי בשום בעיית ביצועים או איטיות.

בעיית החום של מעבד 810 - לא נתקלתי. רק פעם אחת נתקלתי בהודעה על טמפ' גבוהה, אבל זה היה ביום החם ביותר בשנה (So far), תו"כ ניווט כשהמכשיר מונח על כידון האופנוע וחשוף לשמש ישירה.

איכות השמע באזניות מעולה. גם בהשוואה לסוני שבעצמם מצטיינים בנושא ובטח בהשוואה למכשירי סמסונג שנשמעים כמו מ.ק 77.

נעילת GPS מושגת מיידית בכל מצב, למי שחושש מהנושא במכשירים סיניים.

חיישן טביעת האצבע מסרב לעבוד אם האצבע קצת לחה. פחות שימושי כשחלק מהיום אני עם כפפות רכיבה שמשמעותן כפות ידיים מזיעות.

ממשק

על הפנים.

ברצינות. הנקודה היחידה שבגללה אני מתגעגע לסוני זצוק"ל. לא יודע מה עבר להם בראש כשתכננו את הזוועה שנקראת EUI.

לא מדבר על היעדר מגירת האפליקציות (שהסינים בכללותם מתעקשים לא להכיר בקיומה) שניתן לפתור בקלות. הממשק פשוט מפגר.

יישומי המערכת לא כוללים כפתור הגדרות או גישה אליהן. רואה לגשת להגדרות נגן המוזיקה? דרך הגדרות המערכת, או לחיצה ארוכה על כפתור מנהל היישומים (אף אחד לא יציין את זה. בהצלחה בלהבין בכוחות עצמכם). קיצורי הדרך (Toggles) עברו ממגירת ההתראות לכפתור ניהול המשימות. גם ניהול המשימות לא נראה כמו באנדרואיד ונילה, אלא יותר בסגנון היישום של אפל, רק בלי היכולת העיצובית.

מגירת המשימות מאפשרת להרחיב רק את ההתראה העליונה, לא מציגה אייקונים של התראות (מציגה שלוש נקודות, אא"כ משנים את זה בהגדרות).

אי אפשר להשבית אפליקציות מערכת. אין לי מושג למה.

אין יותר מידי כאלו שצריך להשבית (וטוב שכך), אבל עדיין יש כל מיני שירותי סטרימינג סיניים שאין לי צורך בהם והייתי שמח להעלים.

כפתור ההשתקה (בסגנון אייפון) שימושי ומבורך, אבל פועל בנפרד מהשליטה הרגילה על הווליום.

אין ווידג'טים לאפליקציות המערכת. לא לנגן המוזיקה, לא לחיישן הIR. כלום.

אני יכול להמשיך עוד, אבל נראה לי שהבנתם את הפואנטה.

השורה התחתונה

בניגוד לסוני, שבו הממשק פשוט עובד ובמשך שנה וחצי לא הרגשתי צורך להחליף ולהתעסק בשום דבר. בLeTV אני צוצא את עצמי מתעסק בלי סוף בתחליפים לדברים אלמנטריים.

החלפתי לאנצ'ר, החלפתי מקלדת, רוצה להחליף גם נגן מוזיקה, ממשק מצלמה וכו'.

לצערי היצע מכשירי האנדרואיד בעלי מסך גדול יותר מ6" עלוב עד לא קיים. התכנון היה למשוך עם הסוני עד להשקת הXiaomi Max. לצערי הסוני לא שרד ונוצר צורך לרכוש מכשיר מיידית בארץ והLeTV הוא היחיד שעמד בדרישה.

תכל'ס, אני מאוכזב.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצאתי משהו מעבר לאולטימייט רום שנראה לי קצת מפוקפק.

אם יש לך משהו מוצלח - אשמח ללינק.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו כל מה שאני מצאתי.

כולם שומרים על הממשק המקורי. מקסימום מוסיפים קצת טוויקים וקוראים לזה רום.

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

oneplus 3 עם 6gb/64gb באמזון הודו 415$.[ATTACH=CONFIG]463344[/ATTACH]

eyali23 לטיפולך למצוא אותו עם משלוח לארץ.

:wink:

יש גרסה שונה לכול אזור.

באירופה הם גובים מיסים שבארה"ב הם לא גובים.

באנגליה יוצא 440 $

Connectivity

NetworkGSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz

North America modelWCDMA: Bands 1/2/4/5/8

FDD-LTE: Bands 1/2/4/5/7/8/12/17

CDMA EVDO: BC0

Europe / Asia modelWCDMA: Bands 1/2/5/8

FDD-LTE: Bands 1/3/5/7/8/20

TDD-LTE: Bands 38/40/41

China modelWCDMA: Bands 1/2/5/8

FDD-LTE : Bands 1/3/7

TDD-LTE: Bands 38/39/40/41

TD-SCDMA : Bands 34/39

CDMA EVDO: BC0

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו כל מה שאני מצאתי.

כולם שומרים על הממשק המקורי. מקסימום מוסיפים קצת טוויקים וקוראים לזה רום.

אני הזמנתי את המכשיר עם הרום המקורי מבלי שיגעו במכשיר, הוא כבר בדרך ושיגיע אתחיל להיתעסק איתו וליראות אולי נימצא פיתרונות שיתנו לנו חווית משתמש טובה יותר, בעקרון הפחד שלי ממכשירים לא מוכרים הוא מה עושים במצב BRICK, אאל"ט כרגע מצאו פיתרון ולכן יש יותר ביטחון בשיפצורי הרום, אעדכן שיגיע בע"ה :-).

נ.ב: תמיד לדעתי הבעיה הכי גדולה במכשירים שכאלה הוא הרום, התוכנה עולה הרבהיותר כסף וכ"א מאשר לעשות קניית BOM של מיטב החלקים, הייצור זול ואפשר לקבל מכשירי דגל במחירים מצחיקים אבל בסוף כן צריך להשקיע זמן בקינפוגים ושיפצורים, מי שאוהב את זה זה רווח כפול-מי שלא זה שיקול חשוב בעת הרכישה.

עמדתי להזמין NOTE 3 PRO אבל לא יכולתי להיתאפק מול מה שהX800 הציעה במחיר שלו- מודה באשמה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אני לא יודע אם יהיה פתרון.

המכשיר שלי הושק בינואר, המחליף שלו (x920) כבר הושק.

קצב ההשקות ונתוני המכירות מבטיחים שהפיתוח למכשירים כאלו אפסי. אא"כ מפתח מוכשר בודד קנה במקרה את אותו הדגם.

גם מרשמלו לא צפוייה להביא שינויים מהפכניים בממשק. למעשה הגרסא כבר קיימת בבטא ונראית בדיוק אותו הדבר.

התקווה היחידה היא MiUI, שקיים לדור הקודם של מכשירי LeTV ובתקווה יגיע לדור הנוכחי בקרוב.

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...