Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאחר 5 ימי המתנה מפרכים הגיע הרכב- עצות להרצה?

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאמרתי באשכולות קודמים הרכב הוא bmw 318 בצבע לבן, מעבר לתוספות שהגיעו עם המבצע הנוכחי (גג נפתח, הגה ספורט, גאנט 16, ריפודי סנסטק, ממשק ,usb רדיו פרופ', וחבילת אורות) הוספתי גם דיפון שחור במקום כסוף שמגיע בסטנדרט ומיד לאחר היציאה מהסוכנות נסעתי לפורטל להחליף לגאנט של חבילת m בגודל 18

ֿהרכב מדהים!!! אני מרוצה עד הגג, איזו התנהגות כביש, אומנם הוא פחות חזק מהרכב הקודם, אבל בשום אופן לא פחות זריז, ההגה מדוייק ברמת המילימטר, לרכב הקודם גם הייתה אחיזה מצוינת עם צמיגים רחבים במיוחד אבל סיבובים שהייתי לוקח איתו ומרגיש שהאחיזה תכף בורחת לי, עם הבמוו אני לוקח ב30 קמ"ש יותר כאילו אני נוסע בכביש ישר, ממש ככה, מתלים מדהימים והגה מצויין הופכים כל פניה להנאה, למרות שהמנוע לא חזק כמו בשאר הדגמים (2000 136 כ"ס) התיבת הילוכים מעצימה את ההרגשה שלו והוא מגיב מהר מאוד ולא חסר כוח אלא קצת זריזות, בכל נקודה שאתה רוצה להאיץ המנוע נותן לך להמשיך ולא מורגש חוסר משמעותי בכוח.

פנים הרכב מרגיש יוקרתי ביותר ולא כמו שאנשים אמרו פה כשהתייעצתי, ההרגשה היא שכל כפתור יצוק בטון וכל ידית הולחמה למקום, הכל יציב ואיכותי, החומרים מדהימים, כל ס"מ בעיצוב הפנים יושב בדיוק במקום הנכון אין שום כפתור לא שימושי ולא חסר לך שום דבר, הכל נגיש ופרקטי אך יחד עם זאת יוקרתי ולא מסורבל או מתפנפן (ראה לקסוס).

זהו לגבי הרכב, לגבי הגאנט גם הבטחתי שאעדכן פה מה עשיתי בסוף, הלכתי לפורטל על מנת להזדכות על גאנט 16 מקורי של במוו עם צמיגי runflat של ברידגסטון ולקחת את הגאנטים של חבילת m עם צמיגי 18,

הלכתי אליו מלכתחילה כי נתקלתי במגזין האחרון של אוטו פרסומים שלו בהם הוא מפרסם רביעיית גאנט 20 של x5 ב3500 או 4500 עם צמיגים! ועוד כמה פרסומים שממש מושכים את העין, הנחתי שהצמיגים סינים אבל אפילו המחיר לגאנט לבדו זה זול, תהיתי לעצמי מה כבר יכול להיות המחיר של גאנט 18 אם 20 עולה 3500 או 4500 (לא זוכר את המחיר המדוייק)

לפני שהגעתי אליו דיברתי עם אביתר שאחראי שם על מחלקת גאנטים, הוא אמר שאין בעיה לזכות אותי על הקיים ושנסתדר ואגיע לשם, כמובן שלא נתנו מחיר בטלפון, אני קיוותי להוסיף 3-4 אלף גג, בסך הכל הצמיגים שהיו לי שווים לא מעט ועוד גאנט 16 מקורי גם לא בא ברגל,

אז ככה, הגעתי והתנהלתי מול הבעלים של המקום, הם נחמדים מאוד שם ועל זה אין תלונות, אבל המחיר מאוד יקר עבור חברה שידועה כיבואנית גאנטים הכי גדולה בארץ, עם כל הכבוד את אותו מחיר הייתי מקבל בעיר מגוריי ואפילו בפחות, והמגוחך הוא שבמקומות שאני מכיר וקניתי מהם בעבר קונים את הגאנטים ממנו.

הגאנט המדובר בתוספת 4 צמיגי dunlop sp9000 במידה 225/40/18 עלו לי 6000 שקלים לאחר שזיכו אותי על הגאנטים והצמיגים איתם באתי, אני חושב שזה מאוד יקר, וזה המחיר הכי טוב שהצלחתי לקבל (התחלנו לדבר מתוספת של 11 אלף), שוב אני אומר שבסה"כ הם היו שם אחלה, והעבודה זריזה ונקייה יחד עם יחס אדיב גם של בעל המקום וגם העובדים, אבל המחיר נראה לי לא רציני בכלל בטח לא לחנות בסדר גודל כזה שיכולה להרשות לעצמה לתת מחירים טובים ללקוחות על מנת שיחזרו ויהיו מרוצים, אני הוצאתי רכב חדש באותו יום אז הייתי באווירה של בזבוזים ואולי זאת גם הייתה הסיבה למחיר, אבל ביום רגיל לא הייתי משלם 9 אלף לסט כזה(ללא זיכוי), בטח לא נוסע במיוחד להרצליה פיתוח.

לגבי ההרצה, הבנתי שהיא אורכת כ2000 ק"מ שבמהלכם איני אמור לעבור את קו ה4.5 סל"ד ו160 קמ"ש, כמובן שאגדיל לעשות ולא אגיע ל4000 סל"ד או 140 קמ"ש אבל יש עוד עצות שאני צריך לדעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

1. בלי תמונות זה לא שווה.

2. גם של פנים הרכב.

3. תתחדש.

4. מסתבר שלא צריך לחכות 8 חודשים למשהו טוב (שירשור בנוגע לזמני המתנה לסקודה יטי).

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה תוצרת הג'אנטים?

עדכנת את המידה החדשה ברישיון?

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות על הרכב, המון מזל טוב, תהנה ושמור על עצמך ועליו.

הגאנט המדובר בתוספת 4 צמיגי dunlop sp9000 במידה 225/40/18 עלו לי 6000 שקלים לאחר שזיכו אותי על הגאנטים והצמיגים איתם באתי, אני חושב שזה מאוד יקר, וזה המחיר הכי טוב שהצלחתי לקבל (התחלנו לדבר מתוספת של 11 אלף)

פה לדעתי עשית שטות, זרקת ג'אנטים יקרים מ-א-ו-ד (כי הם מקוריים ולא רפליקה) וצמיגים סופר יקרים (RUN FLAT) ועוד הוספת ה-מ-ו-ן כסף רק כדי לקבל רפליקה שמחוברים אליה צמיגים שהם פחות יקרים מהמקוריים.

חבל.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות על הרכב, המון מזל טוב, תהנה ושמור על עצמך ועליו.

פה לדעתי עשית שטות, זרקת ג'אנטים יקרים מ-א-ו-ד (כי הם מקוריים ולא רפליקה) וצמיגים סופר יקרים (RUN FLAT) ועוד הוספת ה-מ-ו-ן כסף רק כדי לקבל רפליקה שמחוברים אליה צמיגים שהם פחות יקרים מהמקוריים.

חבל.

הגאנט שהיה אומנם מקורי ויקר, אך לא יפה בכלל, והצמיגים אומנם יקרים אך בין כה וכה כשהיו מתפנצרים הייתי מחליף כיוון שאני לא מכוון כל פעם לחדש רביעייה דרך קמור במחיר מטורף!

והכי חשוב מבחינתי זה שהרכב יראה טוב בעיני, שיהיה לי כיף להסתכל עליו, והגודל של הגאנט הקודם לא עשה לי את זה הייתי חייב להגדיל והצמיגים ששמתי איכותיים וטובים, הדבר היחיד שאני מאוכזב ממנו זה שבאמת הם עלו המון המון המון בטח אחרי שהחלפתי איתו את הצמיגים שהיו לי.

אעלה תמונות מאוחר יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השגעונות של אנשים שמוציאים רכב מהסוכנות בעלות של רבע מיליון שח..

תתחדש, סע בדרכים טובות, ושוב - בלי תמונות זה לא שווה הרבה :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש!

קנית מפורטל רפליקה ולא ג'אנט מקורי? הוא צריך להוסיף לך כסף :lol:

אם אפשר לשאול כמה עולה 318I +- ?

תן לנו קצת תמונות של האוטו, גם בפנים, שנראה על מה ההתלהבות.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש!

קנית מפורטל רפליקה ולא ג'אנט מקורי? הוא צריך להוסיף לך כסף :lol:

אם אפשר לשאול כמה עולה 318I +- ?

תן לנו קצת תמונות של האוטו, גם בפנים, שנראה על מה ההתלהבות.

כן אה :/

הרכב במבצע עד סוף סמפטמבר במקום 225 אלף הוא עולה 200 אבל אחרי איתוראן רישוי וכמה תוספות קטנות זה יוצא 216

הנה תמונות, שמתי גם תמונה של החבילת אורות שזה בעצם אורות לד לבנות מתחת לידיות הדלתות(רק כשפותחים את הרכב) ובמספרי רישוי

73948491.jpg

15173083.jpg

34184254.jpg

66773658.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית במוו ולא הורדת את הניילונים? עזוב לרגע את הבטיחות....

החלפת לגאנטים רפליקה והוספת 6 אלף שקל כשהבאת להם את הגאנטים החדשים והמקוריים של במוו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית במוו ולא הורדת את הניילונים? עזוב לרגע את הבטיחות....

החלפת לגאנטים רפליקה והוספת 6 אלף שקל כשהבאת להם את הגאנטים החדשים והמקוריים של במוו?

לא שמעת על חוק שלושת הימים? אסור להוריד את הניילונים במשך 3 ימים, אחרת האחריות לא תקפה.

סתם, זה סתם כיף ומרגיש חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרכב נראה מדהים, תתחדש!

איך נראים הג'אנטים המקוריים שבאו עם הרכב?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, רכב יפה מאוד, לבן הכי יפה לו.

הרכב בהחלט נראה יוקרתי ואיכותי מבפנים, רק משהו לא מסתדר לי בפיקוד של המזגן...

אה, ומה הקטע של "חבילת אורות"?? אישית זה נראה לי כטעם רע ולא מוסיף כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, האוטו נראה מבפנים מעולה, הרבה יותר טוב מהעיצוב לפני מתיחת הפנים, סחתיין!

החלפה לג'אנט 18" זה הדבר ה-1 שגם אני הייתי עושה במקרה שלך, יושבים בול :-D

שתי שאלות:

1. יש לך ריפודי עור?

2. כמה עולה גרסת ה-335I סדאן/קופה אחרי המבצע?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...