Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים איך להשתחרר מבחורה? (אזהרה, שרשור זה מכיל תגובות של בֶּנֶצִי)

spun24
שימו לב! השרשור הזה בן 4665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לטעמי כל ההתנהגות שלך מההתחלה ועד הסוף היתה פשוט ילדותית.

פעם ראשונה התקשרת והיא לא ענה ולא חזרה לאסמסמים? קדימה שתחפש את החברים שלה. אם היא רוצה אותך היא יודעת איפה להשיג.

יכול להיות שהיה לך סיכוי בהתחלה אבל לא בהטרדות.

לא שמת לב שאתה יזמת הכל? היא לא זרקה לך שום פירור ואתה הלכת כמו עיוור.

תעביר אותה הלאה,לא צריך בכוח. אין טעם למחוק אותה מהפייסבוק כי שוב מדובר בהתנהגות ילדותית נטו. אל תיתן לה להרגיש שאתה שלה ושהיא יכולה לשחק בך. היא השיגה אותך עוד לפני שהיא חשבה עליך בכלל.

נקסט :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במצב של השנים האחרונות,ומניסיון אישי:

תהיה טוב-היא תאבד עניין

תהיה אדיש-היא תרצה אותך

תאמין לי-כשבחורה רוצה,היא יודעת טוב מאד להראות את זה.

תגיד לה: תודה רבה,שלום וביי

אם אתה חשוב לה,תצפה לטלפון לאחר זמן מה

אם לא? רק הרווחת. תהיה עם אחת שרוצה אותך ושלא משחקת משחקים. החיים קצרים מדיי כדי לבזבז אותם על כאלו שלא יודעות להתנהג. ( אח"כ כל הממורמרות מתקשרות לורדה רזיאל ז'קונט בגיל 34 פלוס...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה ניגש לבחורה אתה צריך לחשוב, אם היא לא רוצה אותי, היא מפסידה, וזהו. :arrow:

לא רוצה לא צריך. תפנים את הגישה הזו ויהיה לך יותר קל להמשיך הלאה.

E.L צודק, המשחקים שלה מעידים על ילדותיות והתנשאות, לא שווה להשקיע בבחורה כזו, בטח לא שווה להיכנס לסרטים. היתה לי בצבא חברה של סרטים, לצבא זה טוב, אבל לקשר אמיתי ורציני שמתחילים לחפש בגילאים שלך, לא להתקרב !

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה"נסיון" שלי עם בחורות (שלשמחתי הסתיים לפני 4 שנים כאשר הכרתי את אשתי), הבחורות של היום אינן בחורות.

הן בחורילות, aka, בחורות עם ביצים, הן אוהבות את המשחק, הן יודעות לשחק אותו, והן רוצות את זה (זה= קשר ארוך טווח\זיון קצר טווח) לא פחות מאיתנו.

דבר אחד למדתי, וחלק פה אמרו לך את זה פה בצורה קצת מעודנת, אז אני אהיה קצת יותר בוטה:

נדלקת על הבחורה ?

אל תגיד לה את זה, בדיוק להיפך, תבוא אליה בהפוכה של "את נראית לי מישהי שהיה מעניין להעביר איתה לילה אחד" או משהו בסגנון, זה משפט שיעצבן אותה, משפט שיגרום לה לחשוב "מי הוא בכלל?!", ובסופו של דבר זה עלול להיות המשפט שהכניס את הבחורה למיטה ומשם לך תדע לאן זה יתפתח.

סיפור אמיתי:

לפני כ-6 שנים, כשעוד הייתי בתקופת הרווקות וההוללות שלי החבר הכי טוב שלי היה באותה סיטואציה שלך, חצי שנה (!!!) הוא רדף אחרי בחורה שעבדה איתו והיה מת לצאת איתה, הוא אומנם לא אמר לה "אני רוצה לצאת איתך" אבל הוא קרקר סביבה 24/7, והבחורה שיחקה בו.

אני שבאותה תקופה כאמור כבר הבנתי את צורת המשחק ביקשתי ממנו את הנייד שלו וביקשתי שלא ייכעס מההודעה שאני הולך לרשום לה ושייסמוך עליי.

כתבתי לה הודעה שלשונה "אני לא מחפש איתך כלום פרט לזיון".

לא עברו 10 שניות והוא קיבל ממנה שיחה, היא ש-ט-פ-ה אותו במשך 5 דקות על זה שהוא גבר מניאק טיפוסי שרק רוצה זיון ובלה בלה בלה.

למחרת היא לא דיברה איתו.

ביום למחרת היא שלחה לו לקראת חצות הודעה "מה אתה עושה?".

בשעה אחת הם היו בסיגריה של אחרי.

אחרי חצי שנה הם נפרדו.

(יש עוד סיפור מעניין על בחורה נוספת שהוא היה דלוק עליה בצבא ועשתה לו בית ספר, בסוף היא קיבלה "זיון נקמה" ויצאה איתי חצי שנה, אבל זה כבר סיפור אחר.....:lol:).

בקיצור, אתה רוצה את הבחורה ?

תיהיה.........מניאק.

נ.ב

מתנצל בפני כל נשות הפורום, זה חלילה לא משהו אישי, אני בעצמי בחור מאוד נחמד ועדין ורגיש, אבל כשזה מגיע לרגע שאתן מבינות שבחור אשכרה מתעניין בכן אתן נהיות ביצ'יות, אז או שאתן תשחקו את המשחק- או שאנחנו נשחק את המשחק.

הכל באהבה.

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני לא יכול לקבל מה שאני רוצה אני נמשך אליה כל כך? מה אני מזוכיסט? :oops: :oops:

אתה נורמלי לחלוטין. קרה לכולם, וזה לא עניין של גיל בלבד.

זו תופעה פיסיו-פסיכולוגית ידועה ומוכרת. תעבור הלאה, לרב זה עובר תוך חצי שנה עד שנה, מקסימום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן האמצעי שלי הוא תופעת טבע שלא השאירה בתולה אחת בסביבותו, לבחור יש הספק הזוי לחלוטין.

לילה אחד, אחרי סיום הבילוי הוא וזוגתו (לאותו השבוע) חזרו אלינו הביתה ללינה, בדרך הם רבו והבחורה החליטה להפגין שרירים ולא להכנס איתו הביתה, הוא השאיר אותה לישון אצלו ברכב (השעה הייתה 4:00 לפנות בוקר) והלך לישון.

ב- 7:00 היא נישברת ומתקשרת אליו שייקח אותה הביתה, הבחור לא התבלבל ניתק לה את הטלפון בטענה שהוא ישן ונא לא להפריע לו לפני השעה 12:00. :shock:

הייתי בטוח שבזה תם הסיפור שלו איתה, באופן מפתיע היא רדפה אחריו עוד חודשים אחרי שהוא איבד בה עניין.

מסקנות:

1. גם בחורילות רוצות להרגיש שהן נמצאות ליד גבר שחזק מהן.

2. תמיד תוביל, אל תיתן לה להיות הצד החזק שבקשר.

3. (לא קשור לתוכן ההודעה שלי - אבל עדיין נכון תמיד) אל תקרקר סביבן אלא תקבע מה אתה רוצה שיהיה ושהיא תיישר איתך קו.

בהצלחה אצל הבאות - זו כבר אבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השני גרוש שלי.

ראשית- מעולם לא עברתי קטע דומה. כך שאני לא מדבר מניסיוני.

אני יודע עד כמה זה יכול להיות קשה וכואב להתעלם מהרגשות שלך וללכת עם השכל הישר (זה קרה לי עם דברים אחרים בחיים).

אבל עצם העובדה שאתה מודע לזה שזו בעייה, זה חצי הדרך לפיתרון...

אתה עדיין צעיר מדיי בשביל להסתבך בקטעים קשים כאלה. אמרו פה לפניי- חבל לך להפסיד שנים יפות במרורים וכאבי לב. שחרר, ולך לבלות קצת.

נ.ב.

אני לא מבוגר ממך בהרבה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, כבוד לבן שלך (מזכיר לי את עצמי לפני 6 שנים), אבל תגיד לו שזה חוסר מקצועיות ללכת על בתולות, הן חסרות נסיון, אלא אם כן עושה לו את זה לשים עליה שלט ל'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורקי, כבוד לבן שלך (מזכיר לי את עצמי לפני 6 שנים), אבל תגיד לו שזה חוסר מקצועיות ללכת על בתולות, הן חסרות נסיון, אלא אם כן עושה לו את זה לשים עליה שלט ל'.

מכיוון שתמו הבתולות בסביבתו, אז לא נותר לו אלא ללכת על בעלות הניסיון... :-D

אגב - בחודש האחרון מדובר בשתי מערכות יחסים שהוא מנהל במקביל, אני לא מבין איך עדיין עומד לו כוחו... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, זה הקסם שנקרא "גיוון".

לפעמים הגיוון מביא אותך לדברים מיוחדים ב-19:00, 21:00 וחצות.....אותו יום, בחורות שונות.

שיהנה, זו תקופה שהוא תמיד יזכור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור שלום,

זאת אישתו של אסף,

קראתי את מה שכתבת והייתי חייבת להגיב,

נאמרו פה הרבה דברים נכונים, בחיים צריך לפעמים להשתלט על הרגש ולראות גם בהיגיון, (מניסיון אישי שהוביל לגרושין)

ממה שסיפרת אפשר להבין שהבחורה פשוט נצלנית, שומרת אותך בתור חבר רזרבה,

אישה אמיתית שתכיר אותך, תאהב ותעריך אותך על מה שאתה, בלי כל המשחקים של אנשים מתוסבכים/משועממים.

בקיצור החיים קצרים מידי וחבל לבזבז את הזמן ואת הכאב לב שיגרם מאנשים שליליים,

תתקדם הלאה ושיהיה בהצלחה !

שירי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אישתו של אסף,

נאמרו פה הרבה דברים נכונים, בחיים צריך לפעמים להשתלט על הרגש ולראות גם בהיגיון, (מניסיון אישי שהוביל לגרושין)

אז רגע,

אישתו או גרושתו ?....

(חס וחלילה, שיהיו לכם חיים משותפים ארוכים ומהנים יחד!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...