Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיי כלב ? או חיי פרה ?

V8Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 4691 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי הבחור צודק בכל מה שהוא אומר, זה לא אומר שצריך להפסיק לאכול אבל בהחלט אפשר להוריד כמויות האוכל שאנחנו צורכים, אוכל זה אחת מהנאות החיים אז לא צריך להפסיק אבל בהחלט לאכול הרבה פחות כי תכלס זה באמת דברים שלא חיוניים לגוף אלה לבלוטות הטעם. לא סתם האמריקאים הם האומה הכי חולה בעולם למרות כל המזון האיכותי והטבעי שהם אוכלים . אבל יש בעיה גדולה לפחות לנו בארץ אין כל כך אלטרנטיבות . חוץ מפירות וירקות שאומנם זמינים פה אין הרבה מוצרים תחליפיים מה שיש לא מספק וגם יקר מאוד בדרך כלל . אם כי לשלם 130 ש"ח על קילו בשר זה גם מאוד מאוד יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם האמריקאים הם האומה הכי חולה בעולם למרות כל המזון האיכותי והטבעי שהם אוכלים.

מאיפה אתה שואב את המידע הזה?

איכות המזון הממוצעת בתזונה ארה"ב נמוכה מאוד. רוב המזון מעובד, כמות הירקות והפירות קטנה מאוד, ישנן כמויות ענקיות של מלח והורמונים במזון.

אנשים פה משתאים כשהם רואים את התזונה שלי, עיקר התלונות הן על כמות הירקות שאני אוכל, ועל זה שאני משתדל לבשל אוכל ממרכיביו, ולא ממשהו מוכן למחצה שמגיע מקופסה ולא ברור מה יש לו. אי אפשר להגיד את זה על האמריקאי הממוצע.

מי שרוצה מזון איכותי יכול להשיג אותו כאן, אבל זה יקר ויחסית בשוליים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...