Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואם כבר: כמה זמן צריך לשייף? איך אני יודע שהשיוף מספיק?

צריך להפסיק לאחר שכבר אין יותר חומר לבן שמופרש מהשיוף, כמו כן בשיוף אתה תפסיק להרגיש התנגדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אם עוד חצי שנה אצטרך לעשות טיפול חוזר, זה עדיין משתלם מאוד, ואם אשקיע יותר בשיוף, כנראה שגם אקבל תוצאות טובות יותר.

אלעד, אכן שיפור משמעותי מאוד. עם זאת, אם תסתכל על תמונות של פנסים שהעלו אחרים ותשווה לתמונות שאתה העלית. תוכל לראות בקלות שגם לאחר הליטוש הפנסים שחידשת הם עדיין בעלי גוון צהבהב. לעניות דעתי היית בהחלט מקבל תוצאות טובות משמעותית את היית מתחיל עם נייר 600.

ואם כבר: כמה זמן צריך לשייף? איך אני יודע שהשיוף מספיק?

צריך להפסיק לאחר שכבר אין יותר חומר לבן שמופרש מהשיוף, כמו כן בשיוף אתה תפסיק להרגיש התנגדות.

לא מדוייק. אם לא מופרש חומר לבן מתהליך הליטוש זה מעיד שהנייר כבר איבד מיכולתו ללטש ויש לגזור חתיכה חדשה מגליון הליטוש. אתה תדע שהליטוש מספיק כשהפנס יקבל מרקם חלבי אחיד שאינו צהבהב ואז תוכל לעבור לנייר בדרגה העדינה יותר.

התנגדות לליטוש לא ממש מרגישים בניירות ליטוש כאלה שגם הגסים מביניהם הם עדיין עדינים.

תענוג לראות לאיזה תוצאות מדהימות אתם מגיעים עם הפנסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המצב הראשוני של הפנס לדעתי ברכב של אלעד נעשתה בעבר עבודה לא מקצועית , ניתן לראות שהתוצאות דומות לתוצאות של הפאסאט שהועלו בשרשור שלי (מקום ראשון בנושאים דומים).

בקשר למריחה: תמרחו את הלכה עם פדים של איפור ספוגים היטב. לא עם מגבות, לא עם צמר גפן.

(לא , אני לא מתאפר, קיבלתי את זה יחד עם הערכה :))

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה אני מסכים יותר ויותר עם אייל :wink:

זה אכן לא הליטוש הראשון שהפנסים האלה עברו. כנראה שהוא באמת לא היה מוצלח כל כך. לא נורא, יש לי עוד כמה מכוניות של חברים להתאמן עליהן :-)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת ביצעתי את זה על הרכב של אישתי עוד במרץ השנה כהכנה לטסט.

לא ביצעתי שום שיוף משום סוג כל שהוא, הזמנתי ערכה מחו"ל עלתה כ 10 דולר כללה 4 בקבוקים. (הערכה הוזמנה לפני 3 שנים לרכב שלי)

3 בקבוקים מכילים 3 סוגים של מעיין משחת פוליש בדרגות שונות מגס לעדין.

הבקבוק הרביעי מכיל חומר נוזלי שקוף (די דומה לערבוב של לקה עם חומר כל שהוא).

זמן טיפול 10 דקות על כל פנס. ללא שיוף, פשוט מורחים עם סמרטוט מחכים דקה ומסירים.

חשוב להשתמש בכל חומר בתורו (הבקבוקים אפילו ממוספרים לפי סדר עבודה)

התוצאה לפניכם.

(בוצע כבר על 2 יונדאי אקסנט 2002, רנו קליאו 2003, מאזדה NEO, מאזדה לאנטיס 2002 ) ויש עוד הרבה חומר.

בכל מקרה אחלה תר'ד.

15032011.jpg

15032011(002).jpg

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Amitgo, אם תשים לב, השריטות שהיו על הפנס לא נעלמו, והוא נשאר קצת דהוי.

לדעתי אם היית קודם משייף אותו כמו שהראה PLATINUM, ואולי אז עובד עם הערכה

שלך, היית מקבל תוצאה הרבה יותר טובה.

בכל מקרה, לדעתי אנשים מראים פה תוצאות מדהימות לגבי התהליך, ומה שנשאר לדעת

זה כמה זמן הטיפול הזה יחזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ניסיתי עם נייר 1000 או 1200 אם אני לא טועה,

אני חושבת מצד אחד שהנייר הזה עדין מידי, ומצד שני אני חושבת שהפנסים שלי פשוט ככה ולא יצליחו להיות שקופים :?

אני מפחדת לקחת נייר 800 או 600 ולהרוס משהו, מה שגם, אני לא מוצאת בשום מקום ניירות כאלו

Peugeot 206 1.4 automatic '01

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה אבל הפנס של האיביזה שלי מתחיל להפוך לצבע צהוב חלש [זכוכית] והפנס ווינקר שלי לידו הוא מפלסטיק והוא קצת דהוי אז אני יודע על מה אפשר לעשות כי אני רוצה לעשות לשתיהם ביחד זה מעצבן אותי הצבע שלהם כבר...

דוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...