Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עצה בנוגע לבעיה שנוצרה לאחר התקנת מערכת גפ"מ

שימו לב! השרשור הזה בן 4800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום!

שבוע שעבר ביום חמישי ביצעתי התקנת מערכת גפ"מ ברכבי,אתמול שמתי לב שבאתר של החברה שבה ביצעתי את ההתקנה יש הודעה שאומרת שמגיע 2 תדלוקים חינם על חשבון החברה לכל מי שמתקין אצלהם מערכת גז עד סוף חודש X. כמובן שאני עומד בתנאי הנ"ל והיום יצרתי קשר עם החברה,כששאלתי את הנציגה כיצד אני מממש את ההטבה אז היא אמרה לי שלא מגיע לי הטבה כי הגעתי אליהם לא דרך GOOGLE אלה דרך מוקד הטלמרטינג. הסברתי לה שאת הפרסומת אכן מצאתי בגוגל והתקשרתי למספר שהופיע שם בגדול במקום למלא את הטופס המקוון שהיה באותו הדף וכמו כן לא מופיע שם שום הערה באתר האומרת שיש לשלוח טופס על מנת לקבל את ההטבה.

לבסוף היא אמרה שהיא תבדוק את העניין ותחזור אלי אבל לא נראה לה שיאשרו לה לתת לי את ההטבה.

אשמח לדעת כיצד עלי לפעול על מנת לקבל את ההטבה? האם לדעתכם יש צדק עימי? יש לי את התצלום של המסך המעיד על הפרסומת.

תודה מראש לכל העונים!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ענה על שאלה פשוטה: כמה שווים שני תדלוקים כאלה? 600 ש"ח? האם שווה לך להתרוצץ בין בתי משפט עבור סכום כזה?

אם מהחברה לא תבוא הישועה, הייתי ממליץ לך לפנות למדור הצרכנות של דני שדה בעיתון ידיעות אחרונות ("משפט שדה"), הוא אוכל מקרים כאלה לארוחת בוקר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלעד!

אני ממש לא מתכוון ללכת עם המקרה הזה למשפט פשוט יש לי הרגשה חרא ש"דפקו" אותי! במיוחד כששילמתי להם את כל הסכום במזומן וללא שום וויכוחים או טענות מיותרות מצידי למרות שהיו מספר ליקויים לאחר ההתקנה שגיליתי והחלטתי שלא לבוא בגללם בטענות לחברה. נראה אם לא יחזרו אלי עם תשובה עד מחר אני אנסה לפנות למועצה להגנת הצרכן ולדני שדה.

תודה רבה!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם פורסם שמגיע לך, אז מגיע לך.

פקסס/שלח במייל (בכתב זה תמיד עוזר) מכתב שאתה דורש את ההטבה, לפני שתשקול את צעדיך, ונראה מה תהיה תגובתם.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי במייל לפני יומיים ומאז לא חזרו אלי עד שלבסוף היום התקשרתי בעצמי ואת מה ששמעתי מהנציגה של החברה כבר רשמתי לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי וביקשתי לדבר עם ההנהלה ולאחר שהעבירו אותי אז המנהלת/מי שענתה לי ביקשה לרכז את כל מה שיש לי להגיד במייל ולשלוח לך למייל שהיא נתנה לי ואכן עשיתי זאת ומאז כלום נאדה! עד שבסוף התקשרתי היום ודיברתי עם נציגה של החברה ודבריה כבר רשומים מעלה.

סתם לידע כללי (זה לא זה שאני מתכוון לעשות זאת) האם יש לי את האפשרות בעקבות החוק החדש להחזיר להם את "המוצר"(המערכת) ולקבל בגינה החזר כספי מלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור שלחתי עוד ועוד מיילים! אבל לאף אחד מהם לא קיבלתי תשובה משום נציג של החברה. הנציגה שדיברה איתי לפני שבוע עד עכשיו חוזרת אלי עם התשובה.

בקיצור גועל נפש של שרות לקוחות,לפני ההתקנה תוך שנייה הם התקשרו איך ששלחתי את האי מייל וישר ענו לי מבלי שהנציגה הייתה אומרת שיחזרו אליך ולאחר ההתקנה פחחחחחחח לך חפש אותם! אין לי כוח לריבים המיותרים הללו,אם אלו הפנים של החברה אז אני יודע עם מי יש לי עסק,ברגע שתיגמר לי האחריות על המערכת רגל שלי לא תדרוך בבית העסק שלהם ובאף אחת מהנציגויות שלהם.

שמעתי עליהם רק דברים טובים לפני ההתקנה ולכן גם העדפתי לנוסע מרחק לא קטן בכדי להתקין אצלם ולא בקרבת מגוריי ולבסוף התאכזבתי (לא מהמערכת הגז עצמה אלא מכל מה שהיה מסביב להתקנה). החברה צריכה ללמוד וללמוד הרבה מה זה מתן שרות ללקוח גם אחרי רכישת המוצר.

את שם החברה אני מעדיף לא לפרסם כי בזמן האחרון אני פוגש יותר ויותר מקרים (ומנסיון אישי) שבארץ אסור לך לרשום חו"ד שלילית על בית העסק אחרת יתבעו אותך על הוצאת דיבה ומה רק לא אז עדיף שזה יישאר כך.

המשך ערב מהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...