Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יוצאים מהבוץ?

OrC952
שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני חדש כאן, נעים להכיר וכו' וכו'...

אני גר במושב שהשער שלו סגור בשבת וכדי להיכנס צריך לעבור בדרך העוקפת.

כמו שכולם שמו לב, אתמול ירד גשם שהפך את כל דרכי העפר לבוץ.

אתמול בלילה נכנסתי לבוץ הזה ורק במזל יצאתי ממנו... אחרי פאניקה לא קטנה...

יש למישהו אולי טיפים או עצות איך בפעם הבאה לצאת מבוץ?

ד.א, יש לי טויוטה קורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית כדאי להמנע מכניסה לבוץ, אי אפשר לדעת לאיזה עומק תשקע, יש מקרים שבהם זקוקים לחילוץ על ידי רכב נוסף.

למה לא להשאיר את הרכב בצמוד לשער הישוב ולצעוד אליו ברגל?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכי בטוח...

אני גר באיזור המשולש וכבר קרה שגנבו רכבים שעמדו בשער...

אני יודע שלגבי חול אפשר לפנצ'ר את הגלגל החופשי קצת או לשים קרשים וכאלה...

זה תקף גם לגבי בוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יצאתי עם הונדה סיויק מבוץ שהיה שיטפונות לפני כמה שבועות, החנתי את האוטו והוא היה ממש בבוץ די עמוק מהסחף של הדיונה מול הבית שלי, והכי מצחיק שחניתי אותו שם כי זה המקום הכי רחוק מעצים ולא רציתי שיפול עליו איזה עץ :lol:.

אמרתי שאין סיכוי שאני יוצא משם אבל עם כמה לחיצות מדודות מאוד על הגז הצלחתי לצאת עם חבר שדוחף את האוטו מאחור לא מאמין שזה עזר הרבה אבל איכשהו יצאתי, ואני מדבר איתכם על מצב שרבע מהגלגלים בצד הימיני של האוטו היו בבוץ עמוק,( האוטו חנה בשיפוע עם שני גלגלים על המדרכה ).

בכל אופן הטיפ הכי טוב שלמרות שהוא לא ממש שימושי לאוטו בלי הנעה 4X4 כי אין לו ממש סיכוי, אם אתה רוצה סיכוי לצאת משם אף פעם אל תנסה לתת גז כי האוטו פשוט יפרפר בבוץ, רק לחיצות מדודות של גז.

להבא צפה את הבוץ ופשוט אל תיכנס אליו :lol:.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טויוטה קורולה 4*4??

ועכשיו ברצינות הטיפ היחידי הוא לא להכנס עם רכב כזה לבוץ:lol:

אלא אם כן ואני מדגיש מדובר ברכב טויוטה ליסיניג, במקרה כזה מותר הכל כולל התחפרות וכניסה לבוץ:lol:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלגבי חול אפשר לפנצ'ר את הגלגל החופשי קצת או לשים קרשים וכאלה...

זה תקף גם לגבי בוץ?

אם הרכב "ישב" על הגחון תהיה לך עבודה רבה (ומלוכלכת) כדי לנסות ולחץ אותו מהבוץ.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום פנים לא להיכנס לבוץ! חוץ מסכנת השקיעה, או הנזק עקב דברים שעלולים להיות מוסתרים בתוך הבוץ -- בוץ הוא סופר חלק. שום דבר שנתקלת בו בכביש (גשם ראשון, חצץ, חול אפילו שמן) לא חלק כמו בוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים נהרסים,הגיר עלול להתחמם ולההרס, הבוץ הורס גומיות וקורע אותם, כל המכלולים מתאמצים מעבר למה שהם נדרשים ועלולים לההרס להמשיך??

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל עצה :

לי קרה שנתקעתי אמנם בחול כמו חול ים ולא בוץ אבל שווה לנסות בכל אופן , אני התחפרתי בחלק הקדמי יותר מחצי גלגל בפנים ב-2 הגלגלים .

אז מה שעושים זה :

- להוציא עם היד ( או עם את חפירה אבל מה הסיכוי שיש לך כזה בתא מטען ? ) את הבוץ ששקעת בו כדי לפלס מקום להכניס ג'ק כאילו שיש לך פנצ'ר .

- למצוא אבן שטוחה או קרש חזק שיהווה בסיס לג'ק .

- להרים את האוטו מצד אחד וכאשר הגלגל באוויר להכניס מתחת לגלגל קרש או אבנים .

- להוריד בעדינות את האוטו מהג'ק .

- לעשות אותו הדבר בצד השני .

- לנסוע רוורס בזהירות .

- לא לחזור לאותו המקום .

בהצלחה !!!

לי זה עזר וגם שעוד מישהו נתקע באותו מקום בדיוק עזרתי לו באותה דרך ויצא מזה תיק תק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...