Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית אוטו ראשון. תקציב עד 15000

bdman
שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי פורום יקרים.

אני רוצה לקנות אוטו בפעם הראשונה בחיי הבוגרים (אני בן 28 כבר).

מה הדברים שהכי חשוב לבדוק לפני שקונים אוטו מאדם פרטי?

חוץ מדברים חשודים, כמובן...

כמו כן - בתקציב של עד 15 אלף שקל, אוטומט, מעל שנת 2000 ועדיפות לאוטו קטן - איזה אוטו עדיף לקנות?

מדובר באוטו לזוג סטודנטים, בלי הרבה תקציב, שישמש בעיקר לנסיעות של עד 50 ק"מ ביום

ראיתי ביד 2 כמה אופציות באזור מגורים שלי (חיפה):

אופל קורסה 1200

רנו קליאו בי 1600

פג'ו 306 1600 4 דלתות

דייהו נובירה 1600

סיטרואן קסארה 1600

תודה ענקית מראש לעוזרים,

רובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב שלך מגביל אתה רוצה רכב מעל שנת 2000 אוטומטי במחיר הזה קשה למצוא משהו נורמלי.תעלה את התקציב או שתאהיה מוכן לרדת בשנתון

Renault Clio RSI 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לקרוא את הדיון הזה. אמנם הבחור שפתח אותו צעיר ממך, אבל אפשר ללמוד משהו על השיקולים ברכישת רכב בסכומים שציינת.

נראה לי שאם אתה יכול לחסוך עוד קצת כדאי לך להמתין עוד כמה חודשים, לנסות לחסוך לפחות עוד 10K ואז לחזור ולהתעניין.

מעבר לכך - חוץ מגילך לא ציינת לדבר לגבי עצמך. אני לא מדבר על פרטים אישיים - זה עניין של משרד הפנים - אלא הצרכים המוטוריים שלך: באיזה איזור אתה גר (חשוב מבחינה טופוגרפית), מה הנסועה שאמה צופה, כמה נוסעים צפויים להשתמש ברכב (יש הבדל עצום בצרכים בין רווק לבין משפחה עם ילדים), סדרי עדיפות מבחינת תכונות וכו'.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial, תודה על הלינק. הוא תרם כמה דברים ללא ספק.

בקשר לשאר הדברים, דווקא רשמתי הכל בהודעה הראשית שלי, אבל אני אצטט מחדש.

באיזה איזור אתה גר: חיפה, זה רשום.

שימוש של בסביבות 50 ק"מ ביום, כולל העליות של חיפה.

כמה נוסעים צפויים להשתמש ברכב: זוג סטודנטים

סדרי עדיפות מבחינת תכונות: אוטומט חובה. שנתון מעל 2000 (אפשר גם 99). עדיפות ליד כמה שפחות גבוהה, אבל אפשר גם יד 3 או 4 ככה. שתהיה קטנה, אבל זה בעדיפות הכי נמוכה ובכלל לא אכפת אם שאר הדרישות יתאימו והאוטו יהיה גדול.

קיבלנו המלצות על דייהטסו שרייד ודעות חלוקות בקשר לפיאט כי זה אוטו צרפתי וכל הסטיגמות שיש.

כמו כן, מה לגבי קיה ריו מודל 2002? ראיתי כמה כאלה בטווח המחיר. זה אוטו טוב/אמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט זה רכב איטלקי,השרייד אמינה,ואם תחפש תיראה שהרבה ממליצים עליה בפורום,אגב הפיאט פונטו אגב נחשב לרכב עם אמינות לא רעה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...