Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליסינג נוח לנסיעות ארוכות

bennym74
שימו לב! השרשור הזה בן 4969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני גר בצפון ועובד במרכב. נוסע בערך שעה וחצי עד שעתיים כל כיוון.

העבודה שלי מאפשרת לי לבחור איזה רכב ליסינג אני רוצה.

האפשרויות הן רכבים בקבוצה 2 - מזדה 3, רנו פלואנס, סקודה אוקטביה החדשה, ג'טה, פז'ו 308 ופורד פוקוס.

אמרו לי שכדאי לי לבחור רכב עם הנדסת אנוש טובה יותר מאשר המזדה.

אשמח לשמוע עצות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על האוקטביה מקום ראשון.

ואז מתלבט על מקום שני בין הפלואנס לפוקוס

הפלואנס נוחה מאוד, גדולה ומפנקת בכך.

הפוקוס נוחה מאוד ונאה מאוד.

אבל האוקטביה לדעתי לא פחות נוחה מהשתיים הקודמות, תא מטען ענק, יפה יותר מהשתיים האחרות, זריזה יותר עד כמה שידוע לי מהשתיים האחרות (כן כן - אני מדבר על ה1.2TSI) עם מומנט שגם אמור להיות גדול יותר משתי העגלות האחרות...

בקיצור - אני הייתי הולך במקרה הזה על הסקודה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית ביותר לאחר נהיגה ברכבים שציינת חוץ מהאוקטביה החדשה [בישנה דווקא כן].

הנוחות ברכבים לפי סדר יורד:

1. פלואנס.

2. 308

שאר הרכבים לא היו נוחים לי ואם האוטביה החדשה דומה לג'טה או לאוקטביה הישנה אז היא אפשהו בסוף.

הבעיה של הפחואנס [השגיאה במקור] היא שהרכב לא זז.

אם רוב הנסיעות הם בנוחות וללא שום מטרת נהיגה אגרסיבית אז היא די בסדר,

ברגע שתדרוש יותר פשוט תתעצבן.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה קצת קשיחה.

אם נוחות בראש מעינך, הייתי הולך על ה308 ובודק האם ניתן לקבל את הC4.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ה 308 היא הנוחה ביותר מבין מה שהוצע לך.

על האוקטביה לא נהגתי/נסעתי, כך שקשה לי לחוות דעה עליה,

ועל הפלואנס אני שומע רק תלונות, כך שלמרות שזה ליסינג, הייתי מוותר.

המזדה אכן לא נוחה לנסיעות ארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה308 נוחה מאד. המושב שלה מצויין.

לא מכיר את השאר למעט המאזדה שאכן פחות נוחה. מה שכן קח בחשבון שה308 במידות קטנות יותר מאחרות שהוצעו כאן

מבחינת מרחב פנים ותא מטען, ככה שאם אתה צריך משפחתית, אז יכול להיות שסעיף המרווח חשוב יותר מסעיף הנוחות.

בנוסף היא נוחה מאד, אך הגיר אינו מושלם ולעיתים זה פשוט מעצבן מידי.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני חולק על שאר המגיבים , הפלואנס היא הנוחה בחבורה ובהפרש לא מבוטל .

הרכב נעים ושקט , מעט רועש מעל 120 קמ"ש.

נכון , הרכב אינו מהיר והתאוצה מעט עצלה, אבל אם אתה נהג שגומא ק"מ גבוהה ביום, ומיאוץ רמזורים לא בראש מעיניך, הפלואנס היא הבחירה.

ה308 והפוקוס הם הבאות אחריה מבחינת נוחות , ה3 והאוקטביה קשות יותר בצורה מורגשת .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שכחתי לציין שאני נשוי ויש לי 2 ילדים אז בסופי שבוע הרכב צריך לשמש כרכב משפחתי.

אבל בכל השבוע זה רכב פרטי שלי והכי חשוב לי שכשאני מגיע לעבודה לא יכאב לי הגב ...

האמת יצאתי קצת מבולבל מהדעות השונות.

הנטייה שלי היא דוקא כן לרנו פלואנס. פחות מעניין אותי פתיחות מהירות.

הכי חשוב לי זה נוחות נסיעה והפרמטר השני החשוב הוא שיהיה נוח בסופי שבוע עם המשפחה.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולן טובות ונוחות.

אני לא מכיר את המושב בפלואנס, אבל אם הוא כמו המגאן – הוא נוח! הפיז'ו 308, ג'טה ואוקטביה – יותר נוחות מהפוקוס והמאזדה.

אבל נוחות היא עניין מאד אישי, לכל גוף תנוחת הנהיגה המתאימה לו, כך שאין כאן אמת אחת – תנסה את כולן (תעשה סיבוב באולמות התצוגה או שתבקש מקצין הרכב להביא אותן למבחן) ותחליט.

כמו שיכור מסתובב......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שכחתי לציין שאני נשוי ויש לי 2 ילדים אז בסופי שבוע הרכב צריך לשמש כרכב משפחתי.

אבל בכל השבוע זה רכב פרטי שלי והכי חשוב לי שכשאני מגיע לעבודה לא יכאב לי הגב ...

האמת יצאתי קצת מבולבל מהדעות השונות.

הנטייה שלי היא דוקא כן לרנו פלואנס. פחות מעניין אותי פתיחות מהירות.

הכי חשוב לי זה נוחות נסיעה והפרמטר השני החשוב הוא שיהיה נוח בסופי שבוע עם המשפחה.

תודה לכולם.

כיוון שאילו הפרמטרים שלך , הפלואנס בהחלט מובילה ובגדול.

בדוק מתי מגיעה גירסאת הדיזל עם הגיר הרובוטי כפול המצמדים, מנוע חזק וחסכוני יותר מה 1.6 ליטר העצל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהל המכוניות שציינת אני מכיר רק את המאזדה - מכונית צפופה, לא נוחה ולטעמי נוטה לעצלות. לא מומלצת כרכב משפחתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות מעניין אותי פתיחות מהירות.

פלואנס היא הבחירה בשבילך.

אתה מוזמן לעיין במבחן הדרך לפלואנס שעלה לאתר לא מזמן, אבל אם לתת לך את התמצית של המבחן בשורה אחת, אז -

היא נוחה, מרווחת, גדולה אבל ביצועים ותאוצות ממנה והלאה.

אני מבין למה רוב המגיבים כאן "זרקו" אותך לכיוון האוקטביה החדשה, זה באמת אחד הרכבים היותר מעניינים שיש היום בקבוצת המחיר הזאת. פשוט שלדרישות שלך, ספציפית, הפלואנס קולעת טוב יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...