Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעזרה, לא מצליח להסיר ווירוס (autorun.inf)

Niro Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 4982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מה שקורה שדוחפים את הכונן הנייד למחשב שלא מכירים את בעליו, באסה, פעם הבאה נלמד.

הכל התחיל השבוע, לאחר שחיברתי תכונן קשיח הנייד (Seagate), האנטי ווירוס (AVIRA) קפץ לו, התריע על ווירוס, לאחר סריקה הוא מחק כ3 ווירוסים מהכונן, מאז כל פעם שאני מחבר את הכונן למחשב, האנטי ווירוס נותן הודעה שהוא חסר קובץ בשם autorun.inf, לאחר חיפוש קצר בגוגל הבנתי שמדובר בווירוס שמעתיק את עצמו מכונן לכונן, לא כל כך הבנתי מה הוא עושה.

חיפוש נוסף הראה כמה דרכים להוריד את הווירוס, ניסיתי הכל, כל אחת ואחת מהדרכים שמצאתי, עברתי מאתרים ברוסית (חבר עזר) לסרטונים ביוטיוב, דבר לא עזר, הווירוס לא נעלם.

אני יציין שכאשר עשיתי ATTRIB ואחר כך ניסיתי למחוק תווירוס הוא נמחק, כאשר מוציאים ומחזירים את הכונן הוא חוזר כלא כלום.

*דרך אגב כן למדתי את העונש שלי בדרך הקשה, פעם הבאה הוא לא יעבור ככה בין מחשבים.

*יציין שהשרשור נפתח כי אין לי כרגע את האפשרות וממש לא את הרצון לפרמט את הכונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים AV של ESET לא היה מזהה אותו והיה צורך להסיר אותו ידנית אך כיום הוא מזהה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה וירוס, זה פשוט פיצ'ר מרגיז של ה AVIRA

אני ביטלתי אותו אצלי.

לא משנה מה אני מחבר , עם AUTORUN, ישר הAVIRA מתחיל להשתולל וחוסם אותו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לאייל

גם אצלי זה קופץ על כל דיסק און קיי או כל סוג אחר של מדיה

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם להיות צעיר וטיפש (א.ב לא זוכר מי אמר את המשפט הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל צודק, בAVIRA הוא מזהה ומתריע על כל AUTORUN.INF כוירוס, אין מה להתרגש, לא שמתי לב לזה בהודעת הפתיחה.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר התקנתי את ה-AVIRA אצלי, המחשב פשוט נתקע ולא הסכים לזוז.

לאחר restart, עלתה אותה הודעת שגיאה שלא חדלה להציק לי, עד שמחקתי את התוכנה.

ממליץ מאוד על Microsoft Security Essentials.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר להבדיל בין הווירוס לאוטורן של מכשיר מסויים?

מה שכן, בנט סטיק של סלקום, שהAVIRA לא היה מתריע עליו, עכשיו כל הכנסה שלו למחשב מעלה הודעה על AUTORUN.INF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אחת לגלות זאת:

הAUTORUN הנורמלי אינו קובץ מוסתר אלא גלוי, לחיצה על ערוך יראה לך את המיקום אליו הוא מפנה.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך וירוס מתפשט דרך DOK.

פתח את המחשב בSAFE MODE, פתח את הקובץ AUTORUNS.EXE של SYSINTERNALS (ניתן להורדה בחינם ממייקרוסופט).

מחק את כל המיותר (קבצים שנראים חשודים, לא דרייברים.SYS או כאלו, נניח 452h23ju5g.bat).

אגב, האם אתה מסוגל לפתוח את הTASK MANAGER שלך? יש הרבה מוטציות של הוירוסים האלו שחוסמים את זה, אם כך אתה צריך לשנות הגדרה בREGISTRY שלך שתאפשר לך את הTASKMGR.

בנוסף, רצוי לפתוח regedit ולגשת לתיקיית startupfolder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...